Menu

Doprava ZDARMA

 

Sedací soupravy 3-2-1
Počet produktů: 40

Základem každého krásného obývacího pokoje je bezesporu sedací souprava, která by měla korespondovat s celkovým vzhledem celé místnosti. Sedací soupravy 3+2+1 se skládající z třímístné pohovky, dvoumístné pohovky a křesla. U nás si můžete vybrat z široké nabídky moderních prvků, potahových látek a barev. Celou podobu sedací soupravy si můžete zkombinovat podle vlastních představ. Naše sedací soupravy jsou nadčasové, praktické, pohodlné. Vyrábějí se z nejkvalitnějších materiálů. Pro výplň sedací plochy je použit vysoce kvalitní silikon spolu s elastickými pásy. Sedací soupravy 3 2 1 splňují funkci spaní a zároveň mají praktický úložný prostor pro ložní prádlo.

Celý text

Designové i levné sedací soupravy

Z našeho sortimentu klasických i moderních sedacích souprav si jistě vyberete. Levné sedací soupravy, které nabízíme v našem e-shopu, disponují nejen moderním designem, ale také praktičností. Řada sedaček nabízí možnost rozložení na pohodlná lůžka či mají velký odkládací prostor. Jejich využití se tak neomezuje jen na klasické obývací pokoje. Všechny sedací soupravy jsou detailně propracované. Na jejich výrobu jsou používány kvalitní přírodní materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Sledujeme moderní trendy v nábytkářském průmyslu a snažíme se jim naši nabídku přizpůsobit.

Sedací souprava s širokým výběrem materiálů a barev

Každá levná sedací souprava má velký výběr kvalitních látek a textilních kůží. Vždy jsou k dispozici různé kombinace barev. Na své si tedy přijdou i ti náročnější z Vás. Díky vlastní dopravě a proškolenému týmu zaručujeme spolehlivé doručení a dodržení termínů při dodání kažné sedací soupravy.

Katalog

produktů na stránce