Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Salvo

Počet produktů: 21
Obývací stěna Salvo

Obývací sestava Salvo zaujme zákazníky, kteří hledají elegantní a moderní nábytek. Sestava se skládá z konferenčního stolku, televizního stolku, komody, police a vitríny. Kolekce Salvo spojuje moderní linie s nadčasovým barevným provedením, které dohromady tvoří dokonalý celek. Díly z kolekce Salvo jsou vyrobené z lamina a dodáváme je v barevném proveden bílý lesk / evropský ořech/ bílý lesk. Všechny díly jsou navrženy tak, aby tvořily dokonalý celek a umožnily Vám si sestavit sestavy podle Vašich potřeb.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Salvo II

  Obývací stěna Salvo II je určena především pro náročnější zákazníky, kteří hledají jednoduchý, za to elegantní nábytek, který zmodernizuje každý obývací pokoj. Nábytek je vyroben z lamina, na přední části byla použita dřevovláknitá MDF deska.

  18 893,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Salvo I

  Obývací stěna Salvo I se díky svým rozměrům hodí i do menších místností. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina a dřevovláknité desky MDF. Jednotlivé prvky sestavy je možno kombinovat podle vlastních chuti.

  7 458,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní sestava Salvo

  Jídelní sestava Salvo je vyrobena z kvalitního lamina a dřevovláknité desky MDF. Zajisté Vás zaujme především svým nadčasovým vzhledem, který dokáže v interiéru vytvořit jedinečnou atmosféru. Nábytek je v barevném provedení evropský ořech / bílý lesk.

  32 843,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Salvo 05

  Dvoudveřová šatní skříň Salvo 05 zaujme na první pohled díky dvířkám, které jsou ve vysokém bílém lesku. Je vyrobena z kvalitního lamina a dřevovláknité desky MDF. Dodáváme v barevném provedení evropský ořech / bílý lesk.

  4 637,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Salvo 10 - pravá

  Jestliže hledáte vitírnu, kterou nechcete považovat jen za kus nábytku, ale i za dekorační doplněk Vaší domácnosti, pak je vitrína Salvo 10 od výrobce Szynaka tou pravou volbou. Kolekce Salvo spojuje eleganci a moderní design. Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina.

  4 015,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Salvo 10 - levá

  Jestliže hledáte vitírnu, kterou nechcete považovat jen za kus nábytku, ale i za dekorační doplněk Vaší domácnosti, pak je vitrína Salvo 10 od výrobce Szynaka tou pravou volbou. Kolekce Salvo spojuje eleganci a moderní design. Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina.

  4 015,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Salvo 12

  Jestliže hledáte vitírnu, kterou nechcete považovat jen za kus nábytku, ale i za dekorační doplněk Vaší domácnosti, pak je vitrína Salvo 12 od výrobce Szynaka tou pravou volbou. Kolekce Salvo spojuje eleganci a moderní design. Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina.

  6 098,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Salvo 13

  Komoda Salvo 13 je vyrobena z kvalitního lamina a dřevovláknité MDF desky. Svou barevnou kombinací evropský ořech / bílý lesk jistě zaujme každého návštěvníka Vaší domácnosti. Díky své praktičnosti se hodí jak do obývacích pokojů, tak do jídelen, ložnic apod.

  4 294,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Salvo 15

  Komoda Salvo 15 je vyrobena z kvalitního lamina a dřevovláknité MDF desky. Svou barevnou kombinací evropský ořech / bílý lesk jistě zaujme každého návštěvníka Vaší domácnosti. Díky své praktičnosti se hodí jak do obývacích pokojů, tak do jídelen, ložnic apod.

  4 421,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Salvo 16

  Vitrína Salvo 16 je vyrobena z kvalitního lamina a dřevovláknité MDF desky. Svou barevnou kombinací evropský ořech / bílý lesk jistě zaujme každého návštěvníka Vaší domácnosti. Díky své praktičnosti se hodí jak do obývacích pokojů, tak do jídelen, ložnic apod. Disponuje i barem.

  6 708,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Salvo 20

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Salvo 20 disponuje dvěmi praktickými zásuvkami. Pravá část je bez dvířek, pro umístění jakékoliv elektroniky. Díky svým rozměrům se hodí i do menších místností pro ušetření místa.

  2 986,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Salvo 22

  Menší televizní stolek Salvo 22 disponuje dvěmi praktickými zásuvkami. Lze jej použít i jako prodloužení TV stolku Salvo 20, což je velice praktické.

  1 969,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Salvo 22

  Komoda Salvo 22 s vitrínou je vyrobena z kvalitního lamina a dřevovláknité MDF desky. Svou barevnou kombinací evropský ořech / bílý lesk jistě zaujme každého návštěvníka Vaší domácnosti. Díky své praktičnosti se hodí jak do obývacích pokojů, tak do jídelen, ložnic apod.

  4 421,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Salvo 34

  Závěsná police Salvo 34 je vyrobena z kvalitního lamina. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích.

  584,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Salvo 35

  Delší závěsná police Salvo 35 je vyrobena z kvalitního lamina. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Vynikne spíše ve větších prostorech díky svým rozměrům.

  902,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný panel Salvo 38

  Závěsný panel Salvo 38 je vyroben z kvalitního lamina a dřevovláknité desky MDF. Díky několika poličkám je vhodný pro umístění menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích.

  1 300,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Salvo 40

  Jídelní stůl Salvo 40 dodá Vaší kuchyni nebo jídelně jedinečný vzhled. Luxusní provedení s tradičním obdélníkovým tvarem spolu s barevným provedením evropský ořech / bílý lesk vytváří elegantní nábytek do každého interiéru. Jeho výhodou je rychlé rozložení.

  6 299,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Salvo 41

  Konferenční stolek Salvo 41 je díky svým rozměrům vhodný do téměr každého interiéru. Je vyroben z kvalitního lamina a dřevovláknité desky MDF. Jeho netradiční vzhled podtrhuje jedinečnost tohoto nábytku.

  1 639,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Salvo 48

  Kombinovaná komoda Salvo 48 je vyrobena z kvalitního lamina a dřevovláknité MDF desky. Nabízí dostatek úložného prostoru díky třem skříňkám a třem praktickým zásuvkám. Výhodou je taky menší otevřený úložný prostor s policemi pro vystavení dekoračních věcí.

  7 382,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní set Salvo

  Jídelní set Salvo je vyroben z kvalitního lamina a dřevovláknité desky MDF. Zajisté Vás zaujme především svým nadčasovým vzhledem, který dokáže v interiéru vytvořit jedinečnou atmosféru. Nábytek je v barevném provedení evropský ořech / bílý lesk. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  14 080,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle Salvo 101 set 2ks

  Jak jsme se již zmiňovali v popisku ke kolekci Salvo, výrobce nezapomněl ani na vybavení do jídelen. Nabízíme Vám jídelní židli Salvo 101, která má konstrukci vyrobenou z pevného bukového dřeva. Na čalounění byla použita kvalitní ekokůže. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  3 900,00 Kč