Kategorie

 • Pohovka Marcin
  Zajímavá pohovka Marcin disponuje jak úložným prostorem, tak jednoduchým...
  4 300,00 Kč 5 300,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Ivo

Počet produktů: 2
Obývací stěna Ivo

Pokud hledáte obývací stěnu ve světlých barvách do menšího obývacího pokoje, pak je obývací stěna Ivo pro Vás tou pravou volbou. Souprava se prezentuje v moderní barevné kombinaci bílá / sanremo jasná. Je vyrýběna z kvalitního lamina. Má ABS hrany, které jak zabraňují zranění, tak zvyšují odolnost proti mechanickému poškození. Skládá se z vysoké skříně, malé skříně s vitrínou, TV stolku a dvou závěsných polic. V případě zájmu je možno stěnu osvětlit. Rozměry: 270 / 196 / 40-50 cm.

 • K dispozici

  Obývací stěna Ivo

  Moderní a praktická obývací stěna Ivo je vyrobena z kvalitního lamina. Je zaopatřena ABS hranami, které chrání proti zranění a zároveň zvyšují odolnost proti mechanickému poškození. Je vyráběna v barevné kombinaci bílá / sanremo jasný, díky čemuž se bude vyjímat na jakkoli vymalované stěně. Prvky soupravy je možno...

  8 499,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Komoda Ivo

  Komoda Ivo je prvkem komponentů obývací stěny Ivo. Ideální doplněk tohoto setu pro zvětšení úložného prostoru pro věci, které potřebujete mit často po ruce. Korpus má ABS hranu, která zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození. Jsou částečně prosklená. Možnost o doplnění LED osvětlení.

  4 280,00 Kč