Kategorie

 • AKCE! Pohovka Play XL
  Moderní pohovka s poholovatelnými loketními opěrkami zaručeně vykouzlí ve...
  10 900,00 Kč 11 900,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Maxim

Počet produktů: 2
Obývací stěna Maxim

Moderní a praktická obývací stěna Maxim je vyrobena z kvalitního laminového dřeva. Dvířka jsou ve vysokém lesku z dřevovláknité desky MDF. Dekor dub řezaný imituje působí zcela přírodním dojmem a dobře imituje masivní dřevo. Sestava je v barevném provedení dub truflový / bílá. Skládá se z komody, závěsné vitríny, závěsné police, TV stolku a v případě zájmu rozšíření úložného prostoru i další částečně prosklené komody. Stěnu je možno osvětlit. Dováváme v demontu, ovšem montáž je velmi snadná díky příloženým návodům. Rozměry: 280 / 197 / 34-45 cm.

 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Obývací stěna Maxim

  Obývací stěna Maxim je charakteristická především svou barevnou kombinací dub truflový / bílá, která dobře imituje masivní dřevo. Je vyrobena z kvalitního lamina, dvířka jsou z MDF desky. Jednotlivé části obývací stěny je možno kombinovat podle vlastních představ. V případě zájmu lze sestavu osvětlit.

  7 990,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Komoda Maxim

  Komoda Maxim je prvkem komponentů obývací stěny Maxim. Ideální doplněk tohoto setu pro zvětšení úložného prostoru pro věci, které potřebujete mit často po ruce. Korpus je vyroben z kvalitního lamina, dvířka jsou z MDF desky. Je částečně prosklená. V případě zájmu je možno komodu osvětlit v prosklených prostorech.

  3 490,00 Kč