Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Sky

Počet produktů: 10
Obývací stěna Sky

Moderní obývací stěna v přírodních barvách Sky je vyrobena z kvalitního lamina. Celý nábytek je ohraněn ABS lištami, které zvyšují odolnost vůči mechanickému poškození. Je dostupná v barvě country šedá, která působí dojmem masivního dřeva. Jemné kovové ručky na dvířkách podtrhují jedinečnost obývací stěny Sky. Skládá se z TV stolku, vitríny, komody, závěsné police a v případě zájmu také z další komody, konferenčního stolku, velké skříně a rozkládacího stolu. Jednotlivé prvky setu je možno kombinovat podle vlastních chutí. Prosklené části je možno doplnit o dekoraci ve formě LED osvětlení. Rozměry: 345 / 197 / 37-47 cm.

 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Obývací stěna Sky s komodou

  Moderní a praktická obývací stěna Sky je vhodná spíše do větších obývacích pokojů. Díky své přírodní barvě country šedá zaujme oko nejednoho návštěvníka Vaší domácnosti. Je vyrobena z kvalitního lamina. Nábytek je ohraněn ABS lištami pro vyšší dolnost vůči mechanickému poškození. Prvky je možno jakkoli kombinovat.

  12 200,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Obývací stěna Sky bez komody

  Moderní a praktická obývací stěna Sky bez komody je vhodná spíše do větších obývacích pokojů. Díky své přírodní barvě country šedá zaujme oko nejednoho návštěvníka Vaší domácnosti. Je vyrobena z kvalitního lamina. Nábytek je ohraněn ABS lištami pro vyšší dolnost vůči mechanickému poškození. Prvky je možno jakkoli...

  8 350,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Komoda Sky SK155

  Komoda Sky SK155 je prvkem komponentů obývací stěny Sky. Ideální doplněk tohoto setu pro zvětšení úložného prostoru pro věci, které potřebujete mit často po ruce. Korpus je vyroben z kvalitního lamina. Po stranách má dvoje dvířka, uprostřed 4 šuplíky a vrchní část zaujímá prosklený prostor, který je možno osvětlit.

  3 850,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Komoda Sky SK120

  Komoda Sky SK120 je prvkem komponentů obývací stěny Sky. Ideální doplněk tohoto setu pro zvětšení úložného prostoru pro věci, které potřebujete mit často po ruce. Korpus je vyroben z kvalitního lamina. Skládá se ze čtyř uzavřených úložných prostor.

  2 650,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Vitrína Sky SWT70

  Vitrína Sky SWT70 je prvkem komponentů obývací stěny Sky. Ideální doplněk tohoto setu pro zvětšení úložného prostoru pro věci, které potřebujete mit často po ruce. Je rozdělená na dvě části: vrchní půlka je otevřená se skleněnými policemi a spodní půlka disponuje uzavřeným úložným prostorem. Korpus je vyroben z...

  2 950,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  TV stolek Sky

  TV stolek Sky je prvkem komponentů obývací stěny Sky. Vhodný především pro umístění Vašeho televizoru. Díky praktickým úložným prostorům můžete uložit i elektroniku k TV. Je vyroben z kvalitního lamina. Hrany má oblepeny ABS lištami.

  2 250,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Závěsná police Sky

  Závěsná police Sky se díky přírodní kombinaci country šedá bude hodit do většiny obývacích pokojů. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, jakými můžou být Vaše fotografie, květiny, knížky apod. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  400,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Skříň Sky SSZ110

  Skříň Sky SSZ110 se díky přírodní kombinaci country šedá bude hodit do většiny obývacích pokojů. Ideální pro zvětšení úložného prostoru Vaší obývací stěny. Díky své preferující výšce nezabere tolik místa v prostoru. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  3 850,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Sky SL103

  Jestliže hledáte ke své obývací stěně a pohovce konferenční stolek, který navíc disponuje úložným prostorem, pak je Sky SL103 pro Vás správnou volbou! Svým jednoduchým vzhledem neurazí žádného návštěvníka Vaší domácnosti. Je vyroben z kvalitního lamina.

  1 250,00 Kč
 • K dispozici

  Rozkládací stůl Sky SL140

  Jestliže hledáte praktický rozkládací stůl v přírodních barvách country šedá, pak je tento stůl přesně pro Vás. Po rozlošení má plochu větší o 40cm, což je jeho výhodou. Je vyroben z kvalitního lamina. Na hranách je ABS lišta o síle 2mm, který zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození.

  3 350,00 Kč