Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Lino

Počet produktů: 6
Obývací stěna Lino

Vysoce moderní obývací stěna v bílém provedení s atraktivním potiskem jistě zkrášlí každý obývací pokoj. Díky své praktičnosti se dá použít i v menších prostorách. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina. Hrany mají ABS lištu, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození. Obývací stěna se skládá z TV stolku, závěsné police, komody a vitríny. V případě zájmu je možno dokoupit rozkládací stůl a konferenční stolek. Prvky tohoto setu se dají jakkoliv kombinovat.

 • K dispozici

  Obývací stěna Lino

  Vysoce moderní a praktická obývací stěna Lino je vhodná i do menších obývacích pokojů. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany mají ABS lištu pro vyšší odolnost vůči mechanickému poškození. Stěna je v bílém barevném provedení s dekorativním potiskem, který dodává mladistvý nádech.

  10 223,00 Kč
 • K dispozici

  Rozkládací stůl Lino LL140

  Jestliže hledáte moderní rozkládací stůl v praktickém bílém provedení s velice atraktivním potiskem, pak je tento stůl přesně pro Vás. Po rozložení má plochu větší o 40cm, což je jeho výhodou. Je vyroben z kvalitního lamina. Na hranách je ABS lišta o síle 2mm, který zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození.

  3 499,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Vitrína Lino LWT114

  Vitrína Lino LWT114 je prvkem komponentů obývací stěny Lino. Ideální doplněk tohoto setu pro zvětšení úložného prostoru pro věci, které potřebujete mit často po ruce. Disponuje dvěmi dvířky a prosklenou částí s policí. Vitrínu je možno osvětlit, jak je vidět na obrázku.

  4 071,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Komoda Lino LK165

  Komoda Lino LK165 je prvkem komponentů obývací stěny Lino. Ideální doplněk tohoto setu pro zvětšení úložného prostoru pro věci, které potřebujete mit často po ruce. Korpus je vyroben z kvalitního lamina. Komodu je možno v případě zájmu osvětlit.

  3 476,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  TV stolek Lino LRTV165

  TV stolek Lino LRTV165 je prvkem komponentů obývací stěny Lino. Vhodný především pro umístění Vašeho televizoru. Hrany má oblepeny ABS lištami.

  2 399,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Závěsná police Lino P150

  Závěsná police Lino P150 je prvkem komponentů obývací stěny Lino. Vhodná především pro uložení menších dekoračních věcí pro zkrášlení Vaší místnosti. Vyrobena z kvalitního lamina, má ABS lišty na hranách.

  400,00 Kč