Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Torino

Počet produktů: 18
Obývací stěna Torino

Obývací stěna Torino od výrobce Szynaka je charakteristická svou jedinečnou kombinací elegance a moderního designu. Aby vynikla jeho krása a jedinečná kresba přírodního dřeva, je nábytek pouze naolejovaný. Jemné proužky z ušlechtilé oceli dávají každému prvku obývací stěny nezaměnitelný vzhled a jedinečnost. Tato nenáročná forma je vhodná jak do obývacího pokoje, tak do jídelny v klasických i moderních interiérech a navozuje jedinečnou atmosféru.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Torino 10 - levá

  Jestliže hledáte vitírnu, kterou nechcete považovat jen za kus nábytku, ale i za dekorační doplněk Vaší domácnosti, pak je vitrína Torino 10 od výrobce Szynaka tou pravou volbou. Kolekce Torino spojuje eleganci a moderní design. Vitrína je vyrobena z masivního dubového dřeva.

  15 550,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Torino 11 - pravá

  Jestliže hledáte vitírnu, kterou nechcete považovat jen za kus nábytku, ale i za dekorační doplněk Vaší domácnosti, pak je vitrína Torino 11 od výrobce Szynaka tou pravou volbou. Kolekce Torino spojuje eleganci a moderní design. Vitrína je vyrobena z masivního dubového dřeva.

  15 550,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Torino 12

  Vitrína Torino 12 je ideální řešením pro zvětšení úložného prostoru ve Vaší místnosti. Je prvkem komponentů obývacího setu Torino. Hodí se nejen do obývacích pokojů, ale také do jídelen, pracoven atd.

  23 950,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Torino 15

  Vitrína Torino 15 je ideální řešením pro zvětšení úložného prostoru ve Vaší místnosti. Díky svým rozměrům se hodí i do menších místností. Je prvkem komponentů obývacího setu Torino. Hodí se nejen do obývacích pokojů, ale také do jídelen, pracoven atd.

  18 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Torino 16

  Komoda Torino 16 je vyrobena z masivního dubového dřeva a kvalitní dubové dýhy. Disponuje třemi dvířky. Ideální pro rozšíření úložného prostoru ve Vaší místnosti. Díky svému vzhledu se hodí nejen do obývacích pokojů, ale také do jídelen, pracoven atd.

  18 990,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  TV stolek Torino 24

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Torino 24 disponuje dvěmi dvířky s uzavřeným úložným prostorem. Jemné ocelové proužky dodávají stolku velice atraktivní vzhled.

  9 250,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  TV stolek Torino 25

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Torino 25 disponuje dvěmi dvířky s uzavřeným úložným prostorem a uprostřed otevřeným prostorem s policí pro umístění elektroniky k TV. Jemné ocelové proužky dodávají stolku velice atraktivní vzhled.

  11 550,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací sestava Torino

  Obývací sestava Torino Vás jistě zaujme svým precizním zpracováním z masivního dubového dřeva a přírodní dýhované dubové desky. Nábytek je v barevném provedení dub zlatý, naolejovaný, díky čemuž nechává vyniknout přírodní kresbu dřeva. Jednotlivé prvky sestavy je možno kombinovat podle vlastních chutí.

  75 391,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Závěsná vitrína Torino 31

  Závěsná vitrína Torino 31 je ideální řešením zvětšení úložného prostoru pro věci, které chcete mít stále na očích. Disponuje jedněmi prosklenými dvířky a dvěmi policemi. Vitrínu je možno doplnit o LED osvětlení.

  8 990,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Závěsná komoda Torino 32

  Závěsná komoda Torino 16 je vyrobena z masivního dubového dřeva a kvalitní dubové dýhy. Disponuje třemi dvířky. Ideální pro rozšíření úložného prostoru ve Vaší místnosti. Díky svému vzhledu se hodí nejen do obývacích pokojů, ale také do jídelen, pracoven atd.

  14 600,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Torino 34

  Závěsná police Torino 34 je vyrobena z kvalitní dubové dýhované desky. Disponuje prosklenou policí. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích.

  2 290,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Torino 35

  Delší závěsná police Torino 35 je vyrobena z kvalitní dubové dýhované desky. Disponuje prosklenou policí. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích.

  2 990,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Torino 39

  Konferenční stolek Torino 39 se díky svým rozměrům hodí i do menších místností. Je vyroben z masivního dubového dřeva a z kvalitní dubové dýhy. Dekorační pásky z ušlechtilé oceli dodávají stolku elegantní vzhled.

  6 365,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Torino 40

  Konferenční stolek Torino 40 se hodí spíše do větších místností, kde ideálně vynikne jeho klasický obdélníkový tvar. Díky prosklenému úložnému prostoru pod stolkem najdou Vaše knihy nebo časopisy jistě své místo.

  6 619,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní stůl Torino 41

  Jídelní stůl Torino 41 dodá Vaší kuchyni nebo jídelně jedinečný vzhled. Luxusní provedení s netradičním vzhledem spolu s přírodním materiálem tvoří dokonalou kombinaci, která zajisté zkrášlí každý interiér.

  19 700,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní stůl Torino 42

  Jídelní stůl Torino 42 dodá Vaší kuchyni nebo jídelně jedinečný vzhled. Luxusní provedení s tradičním obdélníkovým tvarem spolu s přírodním materiálem tvoří dokonalou kombinaci, která zajisté zkrášlí každý interiér. Velkou výhodou stolu je, že je rozkládací.

  15 600,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Torino 45

  Komoda Torino 45 je vyrobena z masivního dubového dřeva a kvalitní dubové dýhy. Ideální pro rozšíření úložného prostoru ve Vaší místnosti. Díky svému vzhledu se hodí nejen do obývacích pokojů, ale také do jídelen, pracoven atd.

  21 200,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Torino 46

  Komoda Torino 46 je vyrobena z masivního dubového dřeva a kvalitní dubové dýhy. Ideální pro rozšíření úložného prostoru ve Vaší místnosti. Díky svému vzhledu se hodí nejen do obývacích pokojů, ale také do jídelen, pracoven atd.

  18 990,00 Kč