Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Loft

Počet produktů: 20
Obývací stěna Loft

Obývací sestava Loft od výrobce Szynaka Vás na první pohled zaujme svým netradičním vzhledem. Moderní design a čisté linie dodají elegantní nádech každému interiéru. Nábytek byl navržen především pro ty, co hledají doplňky do své místnosti v minimalistickém designu. Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina. Kolekce se skládá z prostorných TV skříněk, komod, vitrín, polic a skříně, kde vnitřky mohou být v případě zájmu osvětleny LED osvětlením. Nábytek dodáváme v demontu, ovšem montáž je velice snadná díky přiloženým návodům.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Loft

  Obývací stěna Loft se hodí spíše do větších prostorů. Svou nádhernou barevnou kombinací třešeň Malaga / bílý lesk jistě zaujme každého návštěvníka Vaší domácnosti. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina.

  32 725,00 Kč
 • K dispozici

  Skříň Loft 01

  Jestliže hledáte jednoduchou vysokou skříň s policemi v elegantním provedení, pak je skříň Loft 01 pro Vás tou pravou volbou! Je vyrobena z kvalitního lamina v barvě bílého vysokého lesku.

  4 461,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Loft 02

  Praktický a velice pohledný regál Loft 02 je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje jedněmi dvířky a jedním otevřeným úložným prostorem s policemi. Vhodný zejména pro uložení věcí, které chcete mít stále na očích.

  4 320,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Loft 04

  Komoda Loft 04 vyrobena z kvalitního lamina. Díky svému jednoduchému provedení v barvě bílý vysoký lesk se zajisté bude hodit do většiny interiérů. Komodu lze použití i jako domácí bar.

  4 070,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Loft 10

  Prostorná a praktická komoda Loft 10 je vyrobena z kvalitního lamina. Je rozdělena do dvou dvířek, tří  zásuvek a dvou otevřených úložných prostor s jednou policí. Vhodná pro rozšíření úložného prostoru Vaší obývací stěny.

  7 149,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Loft 11

  Prostorná a praktická komoda Loft 11 je vyrobena z kvalitního lamina. Má 3 prostorné zásuvky a otevřený úložný prostor rozdělen na dvě části, což je velice praktické a decentní.

  5 290,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Loft 20

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Loft 20 disponuje dvěmi dvířky, které skvělé posloužení pro uložení Vaší elektroniky k televizoru. Ideálně se hodí k obývací stěně Loft.

  4 130,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Loft 21

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Loft 21 disponuje jedněmi dvířky. Díky svým rozměrům se hodí spíše do menších místností.

  3 290,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Loft 22

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Loft 22 disponuje jedněmi dvířky a jedním otevřeným úložným prostorem. Díky tomu je vhodná pro uložení Vaší elektroniky potřebné k provozu TV.

  2 391,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Loft 29 bez LED

  Závěsná police Loft 29 je vyrobena z kvalitního lamina. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Díky svému zajímavému a netradičnímu tvaru si jistě najde místo v každé domácnosti. Police je bez LED osvětlení.

  1 385,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Loft 30 s LED

  Závěsná police Loft 30 je vyrobena z kvalitního lamina. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Díky svému zajímavému a netradičnímu tvaru si jistě najde místo v každé domácnosti. Police je bez LED osvětlení.

  2 290,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná skříňka Loft 31

  Závěsná skříňka Loft 31 je ideální pro ty, co chtějí rozšířit úložný prostor a zároveň ušetřit místo v interiéru. Je možno ji kombinovat ve více kusech, jak můžete vidět na ilustračním obrázku.

  2 151,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný regál Loft 33

  Praktický a velice pohledný závěsný regál Loft 33 je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje třemi policemi. Je v barevném provedení třešeň Malaga.

  999,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný regál Loft 34 podélný

  Praktický a velice pohledný závěsný regál Loft 34 je vyroben z kvalitního lamina. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru.

  1 194,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný regál Loft 35

  Praktický a velice pohledný závěsný regál Loft 35 je vyroben z kvalitního lamina. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru. Regál můžete postavit i na zem.

  1 524,00 Kč
 • K dispozici

  Regál zakončovací Loft 36 - pravý

  Praktický a velice pohledný Regál zakončovací Loft 36 je vyroben z kvalitního lamina. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru. Regál můžete zavěsiti i na zeď. 

  2 470,00 Kč
 • K dispozici

  Regál zakončovací Loft 36 - levý

  Praktický a velice pohledný Regál zakončovací Loft 36 je vyroben z kvalitního lamina. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru. Regál můžete zavěsiti i na zeď. 

  2 470,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Loft 38

  Závěsná police Loft 38 je vyrobena z kvalitního lamina. Díky své praktičnosti ji můžete využít na vícero způsobů. Ilustrační obrázky Vám určitě dodají inspiraci. Je v barevném provedení třešeň Malaga.

  3 891,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Loft 40

  Jídelní stůl Loft 40 dodá Vaší kuchyni nebo jídelně jedinečný vzhled. Luxusní provedení s tradičním obdélníkovým tvarem spolu s barevným provedením třešeň Malaga / bílý lesk vytváří elegantní nábytek do každého interiéru. Jeho výhodou je rychlé rozložení.

  6 450,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Loft 41

  Konferenční stolek Loft 41 se díky svým rozměrům hodí i do menších prostor. Svou barevnou kombinací zjistě zaujme oko každého návštěvníka Vaší domácnosti. Disponuje praktickým úložným prostorem pod stolkem, který je rozdělen na dvě části.

  1 999,00 Kč