Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Harmony

Počet produktů: 18
Obývací stěna Harmony

Obývací stěna Harmony je navržena pro uspokojení všech náročnějších zákazníků, kteří hledají funkční a designově velmi zajímavý nábytek. Celý set se skládá z komody, dvou závěsných regálů, závěsné police, konferenčního stolku, TV stolku a dvou nadstaveb. Harmony disponuje nadčasovým barevným provedením dub naolejovaný na ořech / grafit. Kombinace dřeva, hliníkového rámu a kovových rukojetí podtrhují jedinečnost a eleganci každého nábytku této sestavy. Korpus je vyroben z kvalitního lamina, na přední části byla použita dubová dýha. Jednollivé prvky komponentů obývací stěny lze jakkoliv kombinovat podle vlastních chutí a nápadů. Dodáváme ve smontovaném stavu.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Harmony

  Obývací stěna Harmony je navržena pro uspokojení všech náročnějších zákazníků, kteří hledají funkční a designově velmi zajímavý nábytek. Kombinace dřeva, hliníkového rámu a kovových rukojetí podtrhují jedinečnost a eleganci každého nábytku této sestavy.

  38 014,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Harmony 10 levá

  Vitrína Harmony 10 je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Disponuje jedněmi částečně prosklenými dvířky s elegantní kovovou rukojetí. Decentní hliníkový rámeček kolem prosklených dvířek podtrhuje jedinečnost tohoto nábytku. Je možno ji zavěsit i na zeď.

  11 280,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Harmony 11 pravá

  Vitrína Harmony 11 je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Disponuje jedněmi částečně prosklenými dvířky s elegantní kovovou rukojetí. Decentní hliníkový rámeček kolem prosklených dvířek podtrhuje jedinečnost tohoto nábytku. Je možno ji zavěsit i na zeď.

  11 280,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Harmony 12

  Vitrína Harmony 12 je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Disponuje dvěmi dvířky, kde jedny z nich jsou částečně prosklené. Prosklený prostor je decentně orámován hliníkovou lištou. Má elegantní kovové rukojeti.

  15 350,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Harmony 15

  Vitrína Harmony 15 je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Disponuje dvěmi dvířky, kde jedny z nich jsou částečně prosklené. Prosklený prostor je decentně orámován hliníkovou lištou. Má elegantní kovové rukojeti.

  12 481,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Harmony 21

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Harmony 21 disponuje dvěmi praktickými zásuvkami a jedním otevřeným úložným prostorem rozděleným policí.

  6 890,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Harmony 22

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Harmony 21 disponuje jednou praktickou zásuvkou a jedním otevřeným úložným prostorem rozděleným policí. Díky svým menším rozměrům se hodí i do menších prostor. Lze jej kombinovat s TV stolky Harmony 21 a 23.

  4 940,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Harmony 23

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Harmony 21 disponuje dvěmi praktickými zásuvkami pro uložení elektroniky k Vaší TV. Díky svým menším rozměrům se hodí i do menších prostor. Lze jej kombinovat s TV stolky Harmony 21 a 22.

  4 940,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Harmony 34

  Závěsná police Harmony 34 je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Je vhodná pro umístění menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Ideální v kombinaci s obývací stěnou Harmony.

  1 270,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Harmony 35

  Závěsná police Harmony 35 delší je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Je vhodná pro umístění menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Ideální v kombinaci s obývací stěnou Harmony.

  1 588,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný regál Harmony 38

  Praktický a velice pohledný závěsný regál Harmony 38 je vyroben z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru.

  2 790,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní stůl Harmony 40

  Jídelní stůl Harmony 40 díky svému klasickému obdélníkovému tvaru skvěle doplní každou kuchyň nebo jídelnu. Jeho barevné provedení dub naolejovaný na ořech jistě prozáří každý interiér. Stůl je rozkládací, po rozložení je plocha větší o 60cm.

  13 290,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Harmony 41

  Konferenční stolek Harmony 41 se díky svým rozměrům hodí i do menších prostor. Zaujme zejména svým netradičním vzhledem, který se bude hodit skoro ke každé sedací soupravě. Je vyroben z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy.

  5 740,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Harmony 48

  Prostorná a praktická komoda Harmony 48 je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Má 3 dvířka, kde 2 z nich jsou částečně prosklená. Prosklené části mají dekorační hliníkové ohraničení, což dodává komodě velice elegantní nádech.

  14 891,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Harmony 49

  Prostorná a praktická komoda Harmony 49 je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Má dvoje dvířka a 4 praktické zásuvky. To vše doplňují elegantní kovové rukojeti.

  13 998,00 Kč
 • K dispozici

  Nadstavba Harmony 70

  Praktická nadstavba Harmony 70 skvěle doplní komody z kolekce Harmony. Disponuje dvěmi prostornými zásuvkami. Je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy.

  2 338,00 Kč
 • K dispozici

  Nadstavba Harmony 71

  Praktická nadstavba Harmony 71 skvěle doplní komody z kolekce Harmony. Disponuje jedněmi dvířky. Je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy.

  953,00 Kč
 • K dispozici

  Nadstavba Harmony 73

  Praktická nadstavba Harmony 73 skvěle doplní komody z kolekce Harmony. Disponuje jedněmi velkými dvířky. Je vyrobena z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy.

  1 398,00 Kč