Kategorie

 • Skříň Omega 150
  Kvalitní  a   elegantní skříň Omega  s posuvnými dveřmi, která...
  8 999,00 Kč 9 999,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Velvet

Počet produktů: 17
Obývací stěna Velvet

Luxusní obývací stěna Velvet 1 je vyrobena z masivního dubového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou. Díky tomu získává elegantní nádech a již na první pohled precizní zpracování. Sestava se skládá z komody, konferenčního stolku, dvou vitrín, TV stolku a závěsné police. Na základě použitých materiálů se zaručuje dlouhá životnost nábytku a jedinečný vzhled, který je podrtžen barevným provedením dub rustikal. V případě zájmu je možno prosklené části nábytku doplnit o LED osvětlení. Jednotlivé prvky obývací stěny je možno kombinovat.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Velvet

  Luxusní obývací stěna Velvet 1 je vyrobena z masivního dubového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou. Díky tomu získává elegantní nádech a již na první pohled precizní zpracování. Na základě použitých materiálů se zaručuje dlouhá životnost nábytku a jedinečný vzhled, který je podrtžen barevným provedením...

  55 851,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní sestava Velvet

  Jídelní sestava Velvet Vám nabízí maximální luxus a pohodlí. Je vyrobena z masivního dubového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou. Na základě použitých materiálů se zaručuje dlouhá životnost nábytku a jedinečný vzhled, který je podrtžen barevným provedením dub rustikal.

  67 831,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Velvet 10 levá

  Jestliže hledáte prosklenou vitrínu, která nebude ve Vašem obývacím pokoji jen kusem nábytku, ale bude Vás i reprezentovat, pak jste správně. Vitrína Velvet 10 je vyrobena z masivního dubového dřeva a přírodní dýhované desky. Prosklené části je možno doplnit o LED osvětlení.

  11 828,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Velvet 11 pravá

  Jestliže hledáte prosklenou vitrínu, která nebude ve Vašem obývacím pokoji jen kusem nábytku, ale bude Vás i reprezentovat, pak jste správně. Vitrína Velvet 11 je vyrobena z masivního dubového dřeva a přírodní dýhované desky. Prosklené části je možno doplnit o LED osvětlení.

  11 828,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Velvet 12

  Vitrína Velvet 12 je ideálním doplňkem do Vašího obývacího pokoje. Svým precizním provedením a luxusním vzhledem jistě zaujme každé oko návštěvníků Vaší domácnosti. Vitrínu lze doplnit o LED osvětlení. Je vyrobena z masivního dřeva a kvalitní dýhy.

  17 838,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Velvet 15

  Vitrína Velvet 15 je ideálním doplňkem do Vašího obývacího pokoje. Svým precizním provedením a luxusním vzhledem jistě zaujme každé oko návštěvníků Vaší domácnosti. Vitrínu lze doplnit o LED osvětlení. Je vyrobena z masivního dřeva a kvalitní dýhy.

  14 776,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Velvet 24

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Velvet 24 disponuje dvěmi praktickými zásuvkami a jedním otevřeným úložným prostorem. Díky tomu můžete snadno umístit elektroniku potřebnou k provozu TV.

  7 420,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  TV stolek Velvet 25

  Televizní stolek by neměl chybět v žádné moderní domácnosti. Velvet 25 disponuje třemi praktickými zásuvkami a dvojící otevřených úložných prostorů. Díky tomu můžete snadno umístit elektroniku potřebnou k provozu TV nebo menší dekorační věcí, které chcete mít stále na očích.

  10 659,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Velvet 34

  Závěsná police Velvet 34 se liší od ostatních klasických polic svým precizním zpracováním a jedinečným vzhledem. Díky tomu budete mít možnost si umístit menší dekorační věci přesně tam, kde je chcete mít stále na očích.

  2 719,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Velvet 35

  Delší závěsná police Velvet 35 se liší od ostatních klasických polic svým precizním zpracováním a jedinečným vzhledem. Díky tomu budete mít možnost si umístit menší dekorační věci přesně tam, kde je chcete mít stále na očích.

  3 697,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní stůl Velvet 40

  Jídelní stůl Velvet 40 díky svému klasickému obdélníkovému tvaru skvěle doplní každou kuchyň nebo jídelnu. Jeho barevné provedení dub rustikal jistě prozáří každý interiér. Stůl je rozkládací, po rozložení je plocha větší až o 90cm.

  13 721,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Velvet 41

  Konferenční stolek Velvet 41 svým přirodní a precizním zpracování dodá eleganci do každého obývacího pokoje. Je prvkem z obývací stěny Velvet. Je vyroben z masivního dubového dřeva a přírodní dýhované desky.

  5 577,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Velvet 42

  Konferenční stolek Velvet 42 svým přirodní a precizním zpracování dodá eleganci do každého obývacího pokoje. Je prvkem z obývací stěny Velvet. Je vyroben z masivního dubového dřeva a přírodní dýhované desky.

  5 336,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Velvet 44

  Prostorná a praktická komoda Velvet 44 je vyrobena z masivního dubového dřeva a přírodní dýhy. Nábytek je možno doplnit o LED osvětlení. Disponuje dvěmi dvířky.

  10 609,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Velvet 45

  Prostorná a praktická komoda Velvet 45 je vyrobena z masivního dubového dřeva a přírodní dýhy. Nábytek je možno doplnit o LED osvětlení. Disponuje třemi dvířky.

  13 531,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Kombinovaná komoda Velvet 48

  Kombinovaná komoda Velvet 48 může posloužit i jako Váš bar. Disponuje šesti dvířky, z nichž jsou 2 prosklené. Ty je možno doplnit o LED osvětlení. Díky svým rozměrům se hodí spíše do větších místností, za to nabídne dostatek úložného prostoru pro Vaše věci.

  19 489,00 Kč
 • K dispozici

  Zrcadlo Velvet 80

  Zrcadlo dokáže v interiéru vytvořit neopakovatelnou atmosféru, proto by ani toto zrcadlo nemělo chybět ve Vaší obývací nebo jídelní sestavě. Je vyrobeno z masivního dubového dřeva a přírodní dýhované desky.

  3 252,00 Kč