Kategorie

 • Pohovka Pico
  Zajímavá pohovka v klasickém stylu za skvělou cenu. Loketní opěrky má...
  4 400,00 Kč 4 799,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Dětský nábytek

Počet produktů: 336

Připravte pro Vaše ratolesti útulné zázemí, ve kterém budou rádi trávit volný čas. Lumax nábytek Vám nabízí kvalitní a moderní nábytek do dětského pokoje. U nás si vyberete z široké nabídky nábytku do dětského pokoje - skříně, komody, noční stolečky, regály, psací stoly, postele a úložné prostory. Vytvořte pro své děti jedinečné prostředí a úžasný interiér.

Celý text

Nábytek do dětského pokoje

Samozřejmostí našeho dětského nábytku je vysoká kvalita a dostupné ceny. Nabízíme kompletní sestavy pro vybavení celého pokoje i jednotlivý dětský nábytek do pokoje. Můžete tak vytvořit jedinečný koncept pokoje pro každé dítě různého věku.

Dětský nábytek do pokoje z kvalitních materiálů

Nábytek do dětského pokoje je vyroben z masivu nebo kvalitních laminátových desek. Při jeho výrobě je důsledně dbáno na dodržení zásad bezpečnosti i jedinečného designu. Široká nabídka výrobců umožňuje vytvoření mnoha zcela individuálních variant. Každý nábytek je doplněn přehledným návodem k montáži a jeho sestavení je opravdu snadné.

Subcategories

Produkty na stránce

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Mobi B

  Z kolekce Mobi nabízíme sestavu dětského nábytku nesoucí označení Mobi B. Jedná se o nábytek, který je vhodný jak do dětského, tak do studentského pokoje. Bílá barva korpusu doplněná modrou nebo žlutou barvou zapadne do každého interiéru a vytvoří skvělou atmosféru. Nábytek celkově působí velice svěžím dojmem, díky...

  19 594,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Mobi C

  Z kolekce Mobi nabízíme sestavu dětského nábytku nesoucí označení Mobi C. Jedná se o nábytek, který je vhodný jak do dětského, tak do studentského pokoje. Bílá barva korpusu doplněná modrou nebo žlutou barvou zapadne do každého interiéru a vytvoří skvělou atmosféru. Nábytek celkově působí velice svěžím dojmem, díky...

  15 521,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Next A

  Z kolekce Next od známého výrobce Meblar Vám nabízíme sestavu s označením Next A. Tato kolekce je charakteristická zejména svým sympatickým designem, krásným přírodním barevným provedením a funkčností všech komponentů. Na výběr máte ze dvou barevných variant, díky čemuž zajisté zvolíte tu nejvhodnější do Vašeho...

  13 055,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Ikar

  Dětský nábytek Ikar byla navržena tak, aby uspokojila veškeré potřeby Vašich ratolestí. Na veškeré komponenty bylo použito kvalitní lamino, které se vyznačuje zejména svou odolností a snadnou údržbou. Celkové barevné provedení je bílá / grafit / borovice avola.

  13 399,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Mobi D

  Z kolekce Mobi nabízíme sestavu dětského nábytku nesoucí označení Mobi D. Jedná se o nábytek, který je vhodný jak do dětského, tak do studentského pokoje. Bílá barva korpusu doplněná modrou nebo žlutou barvou zapadne do každého interiéru a vytvoří skvělou atmosféru. Nábytek celkově působí velice svěžím dojmem, díky...

  14 173,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Blog A

  Sestava nábytku nesoucí označení Blog A se vyznačuje zejména svou funkčností, zajímavou přírodní barvou a cenovou dostupností. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky o síle 16mm. Protože jde o nábytek pro děti, výrobce hrany opatřil ABS lištami, které zvyšují odolnost vůči mechanickému poškození.

  15 990,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Next C

  Z kolekce Next od známého výrobce Meblar Vám nabízíme sestavu s označením Next C. Tato kolekce je charakteristická zejména svým sympatickým designem, krásným přírodním barevným provedením a funkčností všech komponentů. Na výběr máte ze dvou barevných variant, díky čemuž zajisté zvolíte tu nejvhodnější do Vašeho...

  17 870,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Komi B

  Přinášíme Vám novou sestavu dětského nábytku od známého polského výrobce Meblar nesoucí název Komi B. Je vhodná nejen pro děti, ale také pro dospívající studenty. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky o síle 16mm. Velkou výhodou je možnost výběru barevnou provedení!

  13 090,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Next D

  Z kolekce Next od známého výrobce Meblar Vám nabízíme sestavu s označením Next D. Tato kolekce je charakteristická zejména svým sympatickým designem, krásným přírodním barevným provedením a funkčností všech komponentů. Na výběr máte ze dvou barevných variant, díky čemuž zajisté zvolíte tu nejvhodnější do Vašeho...

  10 690,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Ikar II

  Dětský nábytek Ikar byl navržena tak, aby uspokojil veškeré potřeby Vašich ratolestí. Na veškeré komponenty bylo použito kvalitní lamino, které se vyznačuje zejména svou odolností a snadnou údržbou. Celkové barevné provedení je bílá / grafit / borovice avola.

  16 553,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Next B

  Z kolekce Next od známého výrobce Meblar Vám nabízíme sestavu s označením Next B. Tato kolekce je charakteristická zejména svým sympatickým designem, krásným přírodním barevným provedením a funkčností všech komponentů. Na výběr máte ze dvou barevných variant, díky čemuž zajisté zvolíte tu nejvhodnější do Vašeho...

  17 770,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Mobi A

  Z kolekce Mobi nabízíme sestavu dětského nábytku nesoucí označení Mobi A. Jedná se o nábytek, který je vhodný jak do dětského, tak do studentského pokoje. Bílá barva korpusu doplněná modrou nebo žlutou barvou zapadne do každého interiéru a vytvoří skvělou atmosféru. Nábytek celkově působí velice svěžím dojmem, díky...

  13 710,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Princessa I

  Jestliže hledáte dětský nábytek, který splní všechny požadavky Vašeho děťátka, tak právě sestava Princessa I může být tím pravým řešením. Jednotlivé prvky této kolekce lze jakkoliv kombinovat. Na nábytek byly použity nejkvalitnější přírodní materiály - masivní břízové dřevo v kombinaci s přírodní dýhou.

  35 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Dětský nábytek Princessa II

  Jestliže hledáte dětský nábytek, který splní všechny požadavky Vašeho děťátka, tak právě sestava Princessa II může být tím pravým řešením. Jednotlivé prvky této kolekce lze jakkoliv kombinovat. Na nábytek byly použity nejkvalitnější přírodní materiály - masivní břízové dřevo v kombinaci s přírodní dýhou.

  39 347,00 Kč
 • K dispozici

  Nádstavba na psací stůl Princessa 05

  Nádstavba k psacímu stolu mu dodá nejen jedinečný vzhled, ale zejména jej rozšíří o velký úložný prostor, což Vaše dítě zajisté ocení. Je vyrobena z kvalitního masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhou.

  4 675,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Princessa 06

  Děti mají spoustu věcí, které si chtějí vystavovat a mít je neustále na očích. Police z kolekce Princessa tomuto účelu skvěle poslouží. Je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou. Díky svému netradičnímu vzhledu zad si ji Vaše děti rychle oblíbí.

  1 190,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Princessa 07

  Prostorná a praktická komoda by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku. Komoda Princessa 07 je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou. Disponuje 5 praktickými zásuvkami.

  8 250,00 Kč
 • K dispozici

  Přebalovací pult Princessa 08

  Přebalovací pul Princessa 08 je vhodnou pomůckou pro péči o Vaše děťátko. Lze jej připevnit na komodu Princessa 07. Je vyroben z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhou.

  1 320,00 Kč
 • K dispozici

  Dětská postýlka Princessa 09

  Dětská postýlka Princessa 09 Vás jistě na první pohled zaujme svým ojedinělým vzhledem. Díky regulaci třech stupňů výšky a třem vyjímatelným příčkám je velice praktická. V ceně není zahrnutý rošt ani matrace.

  6 289,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Princessa 10

  V posteli trávíme z celého dne třetinu času, proto bychom měli jejímu výběru věnovat pozornost, obzvlášť u dětí. Postel Princessa 10 se dodává bez matrace a roštu. Je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou.

  6 350,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Princessa 11

  V posteli trávíme z celého dne třetinu času, proto bychom měli jejímu výběru věnovat pozornost, obzvlášť u dětí. Větší verze postele Princessa 10 se dodává bez matrace a roštu. Je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou.

  7 450,00 Kč
 • K dispozici

  Šuplík pod postel Princessa 12

  Šuplík pod postel je velice praktická věc, díky níž si jednoduše uschováte Vaše ložní prádlo nebo peřiny. Tento box se hodí jak pro dětskou postýlku Princessa 09, tak pro postel Princessa 10. 

  1 920,00 Kč
 • K dispozici

  Šuplík pod postel Princessa 15

  Šuplík pod postel je velice praktická věc, díky níž si jednoduše uschováte Vaše ložní prádlo nebo peřiny. Tento box se hodí jak pro dětskou postýlku Princessa 09, tak pro postel Princessa 11. 

  1 842,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Princessa 13

  Noční stolek je praktickým doplňkem ke každému lůžku. Díky němu si najde místo Váš budík nebo knížky, které čtete před spaním. Je vyroben z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou.

  2 990,00 Kč
 • K dispozici

  Zábrana na postel Princessa 14

  Zábrana na postel je velice praktickým doplňkem zejména když máte malé děti. Je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou. Je kompatibilní se všemi lůžky z kolekce Princessa.

  1 016,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Princessa

  Děti mají tolik druhů oblečení, že je vždy problém jej spořádaně uklidit. Skříň z kolekce Princessa přesně toto umožňuje právě díky svému praktickému uspořádání úložného prostoru. Je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhou.

  18 299,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Ikar 01

  Děti mají mnoho věcí, které zároveň nerady uklízejí. Právě proto Vám nabízíme kombinovaný regál Ikar 01, který navíc disponuje jedněmi dvířky s uzavřeným úložným prostorem. Je vyroben z kvalitního lamina.

  1 999,00 Kč
 • K dispozici

  Policová skříň Ikar 02

  Policová skříň Ikar 02 je velice praktickým kusem nábytku, který jistě zapadne do každého dětského pokoje. Je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje pěti policemi.

  1 899,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Ikar 03

  Šatní skříň by neměla chybět v žádném dětském pokoji. Jen díky tomuto nábytku se Vaše ratolesti naučí být pořádku schopné a zjistí, že mít vše uložené na jednom místě má velkou výhodu. Skříň Ikar 03 je vyrobena z kvalitní laminátové desky.

  3 599,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová šatní skříň Ikar 04

  Rohové šatní skříně jsou u zákazníků velice oblíbené. Skříň Ikar 04 je totiž velice moderní, ale zároveň také ušetří mnoho místa v dětském pokoji. Je vyrobena z kvalitního lamina a velkou výhodou je možnost volby barvy obou úchytů na dvířkách.

  3 120,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Ikar 05

  Šatní skříň Ikar 05 Vás mile překvapí svou velkou úložnou plochou a kvalitním zpracováním. Díky možnosti výběru barvy úchytek si zajisté přijde na chuť každý zákazník a vybere si kombinaci barev, která skvěle zapadne do každého dětského pokoje.

  6 310,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Ikar 10

  Komoda Ikar 10 je vyrobena z laminátové desky. Jistě se bude hodit do každého dětského pokoje, kde Vaše ratolesti ocení možnost přehledného uspořádání jejich hraček, oblečení apod.

  1 595,00 Kč
 • K dispozici

  Kombinovaná komoda Ikar 12

  Kombinovaná komoda je velice praktickým kusem nábytku, díky čemuž získáte jak uzavřený úložný prostor, tak otevřený s policemi pro vystavení drobnějších dekoračních věcí nebo knížek. Ikar 12 je vyrobena z kvalitní laminátové desky.

  2 310,00 Kč
 • K dispozici

  Kombinovaná komoda Ikar 13

  Kombinovaná komoda je velice praktickým kusem nábytku, díky čemuž získáte jak uzavřený úložný prostor, tak otevřený s policemi pro vystavení drobnějších dekoračních věcí nebo knížek. Ikar 13 je vyrobena z kvalitní laminátové desky.

  3 299,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Ikar 31

  Závěsná police Ikar 31 je vyrobena z kvalítní laminátové desky, která se vyznačuje zejména svou odolností a snadnou údržbou. Je ideální pro vystavení menších dekoračních věcí, které chtějí mít Vaše děti neustále na očích.

  729,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Ikar 40

  Psací stůl Ikar 40 si Vaše ratolesti velice rychlé oblíbí díky barevné kombinaci úchytek a kvalitnímu zpracování. Je vyroben z laminátové desky, která se vyznačuje zejména svou odolností a snadnou údržbou. 

  1 799,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Ikar 50

  Postel Ikar 50 skvěle doplní dětský pokoj, který již máte vybaven kolekcí Ikar. Dodáváme ji bez matrace a roštu a je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Díky své barevné kombinaci si ji Vaše ratolesti velmi rychle oblíbí.

  1 749,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Ikar 51

  Noční stolek skvěle zapadne do dětského pokoje v kombinaci s postelí z kolekce Ikar. Je vyroben z kvalitního lamina a disponuje jednou praktickou zásuvkou. Ve spodní části se nachází otevřený úložný prostor, kde si zajisté najdou místo například kníhy, které Vaše ratolesti čtou před spaním.

  599,00 Kč
 • K dispozici

  Skříňka výklopná Ikar 52

  Skříňka Ikar 52 je velice praktická díky možnostem jejího využití. Dá se použít jako konferenční stolek, box na hračky, skříňka pro uložení ložního prádla a peřin apod. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky.

  1 099,00 Kč
 • K dispozici

  Box pod postel Ikar 53

  Box pod postel by neměl chybět u žádné postele v dětském pokoji. Díky tomu se totiž Vaše děti snadno naučí uklízet si po probuzení peřiny a pyžamo. Box je vyroben z kvalitního lamina a skvěle doplňuje postel Ikar 50.

  859,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová skříň Mobi MO1

  Rohová skříň MO1 je součástí sektoru dětského nábytku Mobi. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant. Je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany má zakončeny ABS lištami pro zvýšení odolnosti vůči mechanickému poškození.

  4 668,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Mobi MO2

  Šatní skříň MO2 je součástí sektoru dětského nábytku Mobi. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant. Je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany má zakončeny ABS lištami pro zvýšení odolnosti vůči mechanickému poškození.

  3 239,00 Kč
 • K dispozici

  Policová skříň Mobi MO3 L/P

  Policová skříň MO3 je součástí sektoru dětského nábytku Mobi. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant. Je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany má zakončeny ABS lištami pro zvýšení odolnosti vůči mechanickému poškození.

  2 142,00 Kč
 • K dispozici

  Policová skříň Mobi MO4 L/P

  Policová skříň MO4 je součástí sektoru dětského nábytku Mobi. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant. Je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany má zakončeny ABS lištami pro zvýšení odolnosti vůči mechanickému poškození.

  2 203,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Mobi MO5 L/P

  Určitě nám dáte za pravdu, že správný dětský pokoj by se něměl obejít bez regálu. Díky jeho funkčnosti si totiž Vaše ratolesti mohou uložit nejen své knížky, ale také ostatní věci do praktických zásuvek. MO5 je vyroben z kvalitního lamina. Hrany má zakončeny ABS lištami.

  2 032,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Mobi MO6 L/P

  Určitě nám dáte za pravdu, že správný dětský pokoj by se něměl obejít bez regálu. Díky jeho funkčnosti si totiž Vaše ratolesti mohou uložit nejen své knížky, ale také ostatní věci do praktických zásuvek. MO6 je vyroben z kvalitního lamina. Hrany má zakončeny ABS lištami.

  2 273,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Mobi MO7

  Díky svému rozestavení úložného prostoru se stává regál Mobi MO7 velice zajímavým kusem nábytku. Díky možnosti výběru ze dvou barevných variant si v něm Vaše dítě zajisté najde zalíbení.

  1 932,00 Kč
 • K dispozici

  Skříňka Mobi MO8

  Skříňka Mobi MO8 s policí je pro Vaše dítě tím pravým nábytkem pro uložení věcí. Máte na výběr ze dvou barevných variant. Je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany má zakončený ABS lištami.

  1 760,00 Kč