Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Desjo

Počet produktů: 22
Obývací stěna Desjo

Obývací stěna Desjo je inspirující řešení pro ty, co hledají zajímavý nábytek jak tvarově, tak vzhledově. Barvy dubu sanremo zapadají do dnešních nejnovějších trendů. Dekor s vizuálním 3D efektem dodává dojem hlubokého povrchu. Díky bezúchytovému systému na dvířkách nábytku získává celá sestava impozantní dojem. Celá sestava Desjo se skládá z celkem 21 prvků, z kterých si můžete vybrat níže. Prosklené části jednotlivých komponentů lze za příplatek doplnit o LED osvětlení.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Desjo

  Obývací stěna Desjo je inspirující řešení pro ty, co hledají zajímavý nábytek jak tvarově, tak vzhledově. Barvy dubu sanremo zapadají do dnešních nejnovějších trendů. Dekor s vizuálním 3D efektem dodává dojem hlubokého povrchu. Díky bezúchytovému systému na dvířkách nábytku získává celá sestava impozantní dojem.

  30 161,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní sestava Desjo

  Elegantní jídelní sestava Desjo Vás zaujme svým jedinečným zpracováním. Sestava se skládá ze šesti kusů čalouněných jídelních židlí, jídelního rozkládacího stolu, vitríny v levém i pravém provedení, zrcadla a komody. Celá kolekce Desjo je vyrobená z přírodní dýhy a lamina.

  29 526,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní set Desjo

  Každý se jistě po dlouhém pracovním dni těší na večerní posezení s rodinou u večeře. Jídelní stůl patří mezi nábytek, u kterého trávíme běžné dny, ale i sváteční chvíle, a proto bychom měli výběru věnovat maximální pozornost. Jídelní set Desjo patří mezi TOP v naší nabídce.

  14 343,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Desjo 01

  Policová vitrína s jedněmi dvířky Desjo 01 dodá Vašemu obývacímu pokoji punc luxusu. Je vyrobena z přírodní dýhované desky a kvalitního lamina. Bezúchytový systém na dvířkách je velice praktický.

  3 850,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Desjo 02

  Širší policová vitrína s dvojicí dvířek Desjo 02 dodá Vašemu obývacímu pokoji punc luxusu. Je vyrobena z přírodní dýhované desky a kvalitního lamina. Bezúchytový systém na dvířkách je velice praktický.

  6 137,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Desjo 03

  Moderní policová vitrína s dvojicí dvířek Desjo 03 dodá Vašemu obývacímu pokoji punc luxusu. Je vyrobena z přírodní dýhované desky a kvalitního lamina. Bezúchytový systém na dvířkách je velice praktický.

  4 930,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Desjo 04

  Prostorná a praktická komoda Desjo 04 je vyrobena z přírodní dýhované desky a kvalitního lamina. Má dvoje dvířka s bezúchytovým systémem. Přírodní barva provedení nábytku jistě zapadne do každé moderní domácnosti.

  4 523,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Desjo 05

  Šatní skříň Desjo 05 skvěle doplňuje celou kolekci nábytku Desjo. Díky svým rozměrům se hodí i do menších ložnic. Přírodní barevné provedení dub sanremo dodá místnosti uklidňující nádech. Je vyrobena z dýhy a kvalitního lamina.

  4 350,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Desjo 06

  Třídveřová šatní skříň Desjo 06 skvěle doplňuje celou kolekci nábytku Desjo. Disponuje velkým zrcadlem umístěným uprostřed skříně, což je velmi praktické při výběru vhodného oblečení.

  8 450,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Šatní skříň Desjo 07

  Čtyřdveřová šatní skříň Desjo 07 skvěle doplňuje celou kolekci nábytku Desjo. Disponuje dvojicí velkých zrcadle umístěných uprostřed skříně, což je velmi praktické při výběru vhodného oblečení. Díky svým rozměrům se hodí spíše do větších ložnic pro náročnější zákazníky.

  11 440,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Desjo 10

  Prostorná a praktická komoda Desjo 10 je vyrobena z přírodní dýhované desky a kvalitního lamina. Má dvoje dvířka s bezúchytovým systémem a 4 praktické zásuvky. Přírodní barva provedení nábytku jistě zapadne do každé moderní domácnosti.

  4 561,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Desjo 11

  Prostorná a praktická komoda Desjo 11 je vyrobena z přírodní dýhované desky a kvalitního lamina. Má 4 praktické zásuvky. Přírodní barva provedení nábytku jistě zapadne do každé moderní domácnosti.

  5 590,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle Desjo 101 látka

  Jídelní židle z kolekce Desjo s čalouněním skvěle doplňuje jídelní stoly z této kolekce a tvoří tak dokonalý celek. Nejlépe se hodí do kombinace s jídelním stolem Alcamo, ale je samozřejmě možno ji použít i samostatně.

  1 745,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Desjo 20

  TV stolek Desjo 20 je vyroben z přírodní dýhované desky a kvalitního lamina. Svým tradičním vzhledem a přírodní barevným provedením jistě zapadne do každé moderní obývací místnosti. Díky otevřenému úložnému prostoru můžete umístit elektroniku potřebnou k provozu Vašeho televizoru.

  2 450,00 Kč
 • K dispozici

  Zrcadlo Desjo 30

  Zrcadlo dokáže v interiéru vytvořit neopakovatelnou atmosféru, proto by ani toto zrcadlo nemělo chybět ve Vaší obývací nebo jídelní sestavě. Je vyrobeno z kvalitního lamina.

  950,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Desjo 31

  Závesná police je praktickým doplňkem do každého interiéru. Díky svým rozměrům na ni můžete uložit plno dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Je vyrobena z přírodní dýhované desky a kvalitního lamina.

  924,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Desjo 32

  Kratší závesná police je praktickým doplňkem do každého interiéru. Díky svým rozměrům na ni můžete uložit plno dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Je vyrobena z přírodní dýhované desky a kvalitního lamina.

  686,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Desjo 40

  Jídelní stůl Desjo 40 díky svému klasickému obdélníkovému tvaru skvěle doplní každou kuchyň nebo jídelnu. Bytelná noha s podstavcem zajišťuje dokonalou stabilitu, takže se Vám při jídle nestane, že by se stůl hýbal. Je vyroben z kvalitní dýhy a lamina.

  4 485,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Desjo 42

  Jídelní stůl Desjo 42 díky svému klasickému obdélníkovému tvaru skvěle doplní každou kuchyň nebo jídelnu. Bytelné nohy zajišťují maximální stabilitu. Je výroben z laminované desky zakončené přírodní dýhou. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  3 253,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Desjo 50

  Postel Desjo 50 se dodává bez matrace a roštu. Díky přírodnímu barevnému provedení dub sanremo dodá uklidňující atmosféru do Vaší ložnice. 

  4 200,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Desjo 53

  Postel Desjo 53 se dodává bez matrace a roštu. Díky přírodnímu barevnému provedení dub sanremo dodá uklidňující atmosféru do Vaší ložnice. 

  4 480,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Desjo 52

  Noční stolek by neměl chybět v žádné ložnici. Je praktickým pomocníkem při umístění například rozečtené knihy před spaním nebo budíku na ranní probouzení. Skvěle ladí k posteli Desjo 50 nebo 53. Je vyroben z přírodní dýhy a kvalitního lamina.

  1 370,00 Kč