Kategorie

 • AKCE! Pohovka Fino
  Moderní rozkládací pohovka Fino disponuje úložným prostorem a dekorativními...
  8 350,00 Kč 9 990,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Alba

Počet produktů: 12
Obývací stěna Alba

Obývací stěna Alba se díky svým rozměrům hodí i do menších pokojů. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina. Přírodní barevné provedení akát skořicový dodá Vašemu interiéru klidný a elegantní nádech. Sestava se skládá z vitríny, regálu, TV stolku, závěsné police a konferenčního stolku. Jednotlivé prvky můžete jakkoliv kombinovat podle vlastních chutí. Veškerý nábytek dodáváme v demontu. Montáž je pak velice snadná díky přiloženým návodům.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Alba

  Obývací stěna Alba se díky svým rozměrům hodí i do menších pokojů. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina. Přírodní barevné provedení akát skořicový dodá Vašemu interiéru klidný a elegantní nádech. Jednotlivé prvky můžete jakkoliv kombinovat podle vlastních chutí.

  9 600,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Alba 01

  Praktický regál Alba 01 se zásuvkou ve spodní části si zajisté najde místo ve Vaší domácnosti. Je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje třemi policemi. Má elegantní bytelné nožky.

  1 886,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Alba 02

  Vitrína je kusem nábytku, který je u zákazníků velice vyhledávaný. Alba 02 je vyrobena z kvalitního lamina. Disponuje prosklenými dvířky, za nimiž se dá prostor za příplatek doplnit o LED osvětlení. Ve spodní části se nachází praktická zásuvka.

  3 251,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Alba 03

  Dvoudveřová vitrína Alba 03 je vyrobena z kvalitního lamina. Disponuje dvěmi prosklenými dvířky, za nimiž se dá prostor za příplatek doplnit o LED osvětlení. Ve spodní části se nachází dvojice praktických zásuvek.

  5 796,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Šatní skříň Alba 04

  Šatní skříň najde široké využití v každé domácnosti. Alba 04 je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Nabídné Vám dostatek úložného prostoru pro Vaše oblečení i díky dvojici zásuvek ve spodní části skříně.

  4 164,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Alba 10

  Komoda Alba 10 je charakteristická především svou nabídkou velkého úložného prostoru. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Disponuje dvěmi dvířky. Má elegantní nožky.

  2 076,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Alba 11

  Komoda Alba 11 je charakteristická především svou nabídkou velkého úložného prostoru díky dvojici dvířek a čtyřem praktickým zásuvkám. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Disponuje dvěmi dvířky. Má elegantní nožky.

  3 446,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Alba 20

  Elegantní televizní stolek vyrobený z kvalitního lamina zmodernizuje každý obývací pokoj. Disponuje dvěmi dvířky a otevřeným úložným prostorem. Každý zajisté ocení praktické vykrojení na zádech pro kabely od elektroniky.

  2 076,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Alba 30

  Jestliže hledáte závěsnou polici na kterou byste si mohli odložit svoje oblíbené fotografie nebo jiné dekorační věci, tak je možná právě Alba 30 to pravé řešení pro Vás. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  516,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Alba 40

  Jídelní stůl Alba 40 díky svému klasickému obdélníkovému tvaru a možnosti rozložení skvěle doplní každou kuchyň nebo jídelnu. Bytelné čtyři nohy zajišťují dokonalou stabilitu, díky čemuž se Vám při jídle nestane, že by se stůl hýbal. Je vyroben z kvalitní laminátové desky. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  3 055,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Alba 41

  Konferenční stolek Alba 41 se díky svým klasickým tvarům hodí téměř do každé domácnosti. Je vyroben z kvalitní LTD desky. Díky odkládacímu prostoru pod stolkem je velice praktický.

  1 399,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Alba 42

  Větší konferenční stolek Alba 41 se díky svým klasickým tvarům hodí téměř do každé domácnosti. Je vyroben z kvalitní LTD desky. Díky odkládacímu prostoru pod stolkem je velice praktický.

  1 399,00 Kč