Kategorie

 • Pohovka Natalia
  Natalia je tradiční pohovka, která zapadne do většiny moderních interiérů....
  5 159,00 Kč 6 159,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Caracas

Počet produktů: 35
Obývací stěna Caracas

Kolekce Caracas byla navržena pro milovníky klasických tvarů a precizního zpracování. Veškerý nábytek je vyroben z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou. Dekorativní rýhování a netradiční úchytky na dvířkách dodávají celé sestavě elegantní nádech. Stěna se skládá z konferenčního stolku, televizního stolku, nádstavby na TV stolek, dvojice vitrín a regálu. Velkou výhodou této kolekce je, že si můžete vybrat z několika barevných provedení v naší nabídce. Jednotlivé prvky z celé kolekce Caracas lze jakkoliv kombinovat dle vlastních představ. Nábytek se dodává ve smontovaném stavu, pokud není uvedeno jinak.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Caracas

  Obývací sestava by neměla být jen praktická, ale měla by především zaujmout na první pohled. Přesně to platí pro obývací stěnu Caracas. Ta je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem. Pomyslnou tečku na závěr dělají netradiční, za to velice elegantní úchytky na dvěřích.

  69 166,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní sestava Caracas

  Luxusní jídelní sestava Vás i Vaše návštěvníky zaujme na první pohled svým precizním a jedinečným provedením. Nábytek je vyroben z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou.

  77 821,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní set Caracas

  Luxusní jídelní set je určen pro ty, co do své kuchyně nebo jídelny hledají pouze praktický stůl s jídelními židlemi. Nábytek je vyroben z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou.

  27 039,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Caracas 01

  Vitrína Caracas 01 je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou. Disponuje čtveřicí dvířek, z nichž jsou dvě prosklené. Prostor za těmito dvířka se dá za příplatek doplnit o LED osvětlení. V prostřední části se také nacházejí dvě praktické zásuvky.

  22 183,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Caracas 02

  Vitrína Caracas 02 je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou. Disponuje jedněmi částečně prosklenými dvířky. Prostor za těmito dvířka se dá za příplatek doplnit o LED osvětlení.

  10 990,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Šatní skříň Caracas 03

  Šatní skříň Caracas 03 je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masívním břízovým dřevem. Výrobce kladl důraz především na precizní zpracování a jedinečný design. Dekorativní rýhování spolu s netradičními úchytkami na dvířkách dodává skříni výjimečný vzhled.

  15 424,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Šatní skříň Caracas 04

  Třídveřová šatní skříň Caracas 04 je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masívním břízovým dřevem. Výrobce kladl důraz především na precizní zpracování a jedinečný design. Dekorativní rýhování spolu s netradičními úchytkami na dvířkách dodává skříni výjimečný vzhled.

  24 114,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Caracas 05

  Regál Caracas 05 Vám nabízí 5 polic. Můžete jej tak využít jako knihovnu nebo úložný prostor pro Vaše dekorační věci. Je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  7 293,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Regál Caracas 06

  Velký regál Caracas 06 Vám nabízí až 10 polic. Můžete jej tak využít jako knihovnu nebo úložný prostor pro Vaše dekorační věci. Je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  13 455,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Vitrína Caracas 10

  Vitrína Caracas 10 je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou. Disponuje dvojicí částečně prosklených dvířek. Prostor za těmito dvířky se dá za příplatek doplnit o LED osvětlení.

  12 108,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Caracas 11

  Kombinovaná komoda Caracas 11 byla vytvořena pro náročné zákazníky. Disponuje třemi dvířky a dvojicí praktických zásuvek. Uprostřed v horní části se také nachází úložný prostor pro lahve.

  19 324,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Caracas 12

  Velice praktická komoda Caracas 12 byla vytvořena pro zákazníky, kteří milují netradiční vzhled v precizním zpracování. Disponuje dvěmi dvířky a čtveřicí praktických zásuvek. Je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  14 039,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Caracas 20

  Velice praktická komoda Caracas 20 byla vytvořena pro zákazníky, kteří milují netradiční vzhled v precizním zpracování. Disponuje dvěmi dvířky a osmi praktickými zásuvkami. Je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  21 027,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Caracas 21

  Velice praktická komoda Caracas 21 byla vytvořena pro zákazníky, kteří milují netradiční vzhled v precizním zpracování. Disponuje dvěmi dvířky a dvěmi praktickými zásuvkami. Je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  13 671,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Caracas 22

  Velice praktická komoda Caracas 22 byla vytvořena pro zákazníky, kteří milují netradiční vzhled v precizním zpracování. Disponuje šesti praktickými zásuvkami. Je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  22 704,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  TV stolek Caracas 30

  TV stolek je praktickým doplňkem do každého obývacího pokoje. Disponuje dostatkem úložného prostoru nejen pro Vaši elektronu potřebnou k provozu televize. Má čtyři praktické zásuvky.

  15 106,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  TV stolek Caracas 31

  TV stolek je praktickým doplňkem do každého obývacího pokoje. Disponuje dostatkem úložného prostoru nejen pro Vaši elektronu potřebnou k provozu televize. Má navíc dvě praktické zásuvky.

  11 180,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Nádstavba na TV stolek Caracas 32

  Nádstavba na TV stolek je zajímavým řešení uložení Vaší televize a elektroniky. Je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem. Je kompatibilní pouze s TV stolkem Caracas 30.

  16 186,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Caracas 33

  Závěsná police Caracas 33 se může stát velice praktickým doplňkem Vaší domácnosti. Díky zrcadlu připevněnému na zádech vytvoří elegantní dojem z každé místnosti. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích.

  2 134,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Caracas 34

  Delší závěsná police Caracas 34 se může stát velice praktickým doplňkem Vaší domácnosti. Díky zrcadlu připevněnému na zádech vytvoří elegantní dojem z každé místnosti. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích.

  2 655,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Caracas 41

  Jídelní stůl Caracas 41 díky svému klasickému obdélníkovému tvaru a možnosti rozložení skvěle doplní každou kuchyň nebo jídelnu. Bytelné čtyři nohy zajišťují dokonalou stabilitu, díky čemuž se Vám při jídle nestane, že by se stůl hýbal. Je vyroben z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou....

  8 589,00 Kč
 • K dispozici

  Lavice Caracas 42

  Lavice Caracas 42 vyrobená z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou může dodat nejen Vaší jídelně jedinečný styl. Lavici můžete použít i například v restauracích, barech apod.

  3 443,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Caracas 43

  Hledáte originální konferenční stolek, který dodá každému interiéru jedinečný vzhled? Pak jste správně. Konferenční stolek Caracas 43 svým netradičním vzhledem rozzáří každou místnost ve Vaší domácnosti. Je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  7 483,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle Caracas 44

  Jídelní židle Caracas 44 dodá Vaší jídelně nebo kuchyni punc luxusu. Nejlépe do interiéru zapadne v kombinaci s jídelním stolem z kolekce Caracas. Je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  3 075,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Caracas 45

  Žádná pracovna se neobejde bez pořádného psacího stolu. Už dávno se stůl nebere jen jako kus nábytku, který nemůže místnost nějak reprezentovat. Caracas 45 je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem. Dekorativní rýhování na bočnicích stolu vytváří jedinečný vzhled tohoto nábytku.

  6 111,00 Kč
 • K dispozici

  Kontejner Caracas 46

  Kontejner pod psací stůl Caracas 46 Vám umožní mít všechny Vaše věci ihned po ruce. Ideální v kombinaci s psacím stolem z kolekce Caracas. Je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  5 933,00 Kč
 • K dispozici

  Toaletní stolek Caracas 47 se zrcadlem

  Toaletní stolek se zrcadlem je vhodným doplňkem do každé ložnice nebo prostorné koupelny. Je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem. Disponuje dvěmi praktickými zásuvkami.

  9 249,00 Kč
 • K dispozici

  Taburet Caracas 48

  Taburet Caracas 48 s čalouněným posedem můžete kombinovat s toaletním stolkem z kolekce Caracas nebo jej umístit jen tak volně v místnosti. Tělo má vyrobeno z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  2 579,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Caracas 50

  Noční stolek je praktickým doplňkem ke každému lůžku. Díky němu si najde místo Váš budík nebo knížky, které čtete před spaním. Je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  3 507,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Ložnicová sestava Caracas

  Jestliže hledáte luxusní ložnicovou sestavu, na kterou se ani v noci nebudete moci vynadívat, pak jste narazili správně. Veškerý nábytek z kolekce Caracas je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem. 

  72 356,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Caracas 51 90cm

  Postel Caracas 51 patří mezi luxusní lůžka v naší nabídce. Je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou. Postel se dodává bez roštu a matrace - ty si samozřejmě můžete vybrat z naší široké nabídky.

  6 290,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Caracas 52 140cm

  Postel Caracas 52 patří mezi luxusní lůžka v naší nabídce. Je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou. Postel se dodává bez roštu a matrace - ty si samozřejmě můžete vybrat z naší široké nabídky.

  8 240,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Caracas 53 160cm

  Postel Caracas 53 patří mezi luxusní lůžka v naší nabídce. Je vyrobena z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dřevěnou dýhou. Postel se dodává bez roštu a matrace - ty si samozřejmě můžete vybrat z naší široké nabídky.

  8 690,00 Kč
 • K dispozici

  Box na peřiny Caracas 54

  Box na peřiny Caracas 54 oceníte především při rychlém úklidu po spánku. Nemusí ovšem sloužit jen na peřiny - dá se použít také například pro uložení sezónních věcí. Je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  6 429,00 Kč
 • K dispozici

  Úložný box pod postel Caracas 55

  Úložný box pod postel je velice praktický doplněk k lůžkům z kolekce Caracas. Kdo vyloženě netouží po boxu na peřiny a zároveň nechce mít peřiny neustále vytažené venku, pak je tento box pro něj tou správnou volbou.

  1 740,00 Kč