Kategorie

 • Pohovka Marcin
  Zajímavá pohovka Marcin disponuje jak úložným prostorem, tak jednoduchým...
  3 700,00 Kč 4 700,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Rohové sedací soupravy

Počet produktů: 415
Rohové sedací soupravy

V naší nabídce najdete rohové sedací soupravy v moderním designu, praktické a pohodlné. Je jen na Vás, jestli dáte přednost sedací soupravě s úložným prostorem či rozkládací. U nás si vyberete ze širokého výběru potahových látek, barev a materiálů. Sedací soupravy jsou vyrobené z měkkého a tvrdého dřeva s pevnou konstrukcí. Jsou opatřeny polštáři a pohodlnými područkami. Nabízíme kožené i čalouněné sedací soupravy.

Celý text

Rohové sedací soupravy rozkládací

Rohové sedací soupravy velmi často umísťujeme do místností, kde trávíme čas s rodinou a přáteli a večer ho potřebujeme využít pro pravidelné nebo příležitostné spaní. Potom jsou rozkládací rohové sedací soupravy s úložným prostorem velkou výhodou. Široké využití naleznou rohové sedací soupravy rozkládací v dětských a studentských pokojích nebo pracovnách, které složí příležitostně i jako pokoj pro hosty.

Rohová sedací souprava v mnoha provedeních

Rohové sedací soupravy za naší nabídky jsou elegantní a lze je zakoupit v provedení s pravým či levým rohem. Dbáme na výběr kvalitních materiálů, a proto můžeme zaručit dlouhou živostnost sedacích souprav. Široká nabídka potahů i barev je samozřejmostí. Vybrané rohové sedací soupravy splňují funkci spaní a zároveň mají praktický úložný prostory pro ložní prádlo.

Produkty na stránce

 • Doprava zdarma
  Novinka! K dispozici

  Rohová sedací souprava Fox

  Kvalitně zpracovaná, moderní a pohodlná rohová sedačka Korfu. V našem e-shopu ji naleznete v několika velikostních variantách. Je rozkládací s úložným prostorem. Opěrky hlavy a loketní opěrky jsou polohovací! Na výplň sedáků byla použita polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Dodáváme přímo od výrobce...

  21 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Morris III

  Systém Morris byl vytvořen za účelem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Morris III je větší, rozkládací pro příležitostné přespání a má úložný prostor. Disponuje několika chromovými prvky. Na výplň sedáků byla použita polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Dodáváme přímo od výrobce Piaski.

  29 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Morris I

  Systém Morris byl vytvořen za účelem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Morris I je rozkládací pro příležitostné přespání a má úložný prostor. Disponuje několika chromovými prvky. Na výplň sedáků byla použita polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Dodáváme přímo od výrobce Piaski.

  18 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Feniks

  Moderní rohová sedací souprava s funkcí spaní a vyklápěcím úložným prostorem. Nožky jsou plastové. Pro zvýšení Vašeho komfortu byla sedačka Feniks doplněna o polohovatelné záhlavníky, což ocení i ti nejnáročnější zákazníci. Dodáváme přímo od výrobce.

  16 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Lisbona mini 2016

  Praktická rohová sedačka Lisbona mini pochází z nové kolekce výrobce Wersal nesoucí název "4 YOUNG". Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  16 929,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava La Costa 2016

  Komfort a vysokou kvalitu zpracování Vám nabídne rohová sedačka La Costa z nejnovější kolekce výrobce Wersal. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  15 100,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Vigo 2016

  Rohová sedací souprava Vigo pochází z nejnovější kolekce Wersal 2016, což zaručuje nejmodernější technologii výroby a skvělý design. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  10 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Ibiza 2016

  V jednoduchosti je síla. Přesně to potvrzuje rohová sedací souprava Ibiza svým vzhledem. Disponuje jak úložným prostorem, tak mechanismem pro jednodušší rozklad na příležitostné přespání. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  18 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Loona 2016

  Elegantní rohová sedačka se zajímavě tvarovanými nožkami se může stát Vaším každodenním pomocníkem v relaxu po namáhavé práci nebo při rodinném posezení. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  12 950,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Emporio 2016

  Rohová sedací souprava Emporio z nové kolekce 2016 od výrobce Wersal zaručeně vykouzlí ve Vašem interiéru jedinečnou atmosféru. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  20 450,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity S 2016

  Infinity S je pokračováním úspěšné kategorie rohových sedaček od výrobce Wersal. Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  23 990,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Como

  Sedací souprava Como od výrobce StagraMeble pochází z jeho nejnovější kolekce nazývané "Modern Collection". Disponuje jak praktickým rozkladem pro příležitostné přespání, tak vyklápěcím úložným prostorem. O pohodlí se starají kvalitní pružiny faliste. Dodáváme přímo od výrobce.

  Sleva! 13 699,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Bolzano L 2016

  Jedinečná rohová sedačka s moderním designem, která Vám nabídne komfortní posed a s tím spojený výborný relax. Jedná se o následovkyni úspěšné sedačky Bolzano S. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  21 150,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava Kapri

  Rohová Sedací souprava  KAPRI v žádaném designu zmodernizuje i Váš domov.

  17 199,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity XL 2016

  Infinity XL je pokračováním úspěšné kategorie rohových sedaček od výrobce Wersal. Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  28 090,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Galaxy A 2016

  Rohová sedací souprava Galaxy A z nové kolekce 2016 od výrobce Wersal zaručeně vykouzlí ve Vašem interiéru jedinečnou atmosféru. Jedná se o moderní a stylovou sedačku. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  22 105,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity Mini

  Na první pohled velice zajímavá rohová sedací souprava nesoucí název Infinity Mini. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů a korpusů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  17 790,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava...

  Infinity XL je pokračováním úspěšné kategorie rohových sedaček od výrobce Wersal. Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce. Sedačka navíc disponuje vysouvacím...

  31 699,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Ice

  Sedačka Ice je charakteristická svou kombinací retro stylu a čisté moderny. Pochází z nové kolekce 2016 Wersal. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  20 990,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová sedací souprava Sorrento

  Stylová rohová sedací souprava Sorrento s netradičním, za to velmi moderním vzhledem. Sedačka má rozložný prostor pro příležitostné spaní. Ten se lehce vysunuje díky automatu. Možnost výběru pravého a levého rohu.

  17 405,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Oskar s křeslem

  Rozkládací rohová sedací souprava Oskar s křeslem se může stát nejen pouhou sedačkou, ale také designovým doplňkem ve Vašem interiéru. Lze ji objednat jak v pravém, tak v levém provedení. Na výběr máte z několika potahů různých cenových kategorií.

  16 690,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Split

  V případě, že Váš interiér disponuje malými rozměry a hledáte elegantní sedačku s rozkladem pro příležitostné přespání, jste správně. Split můžete rozložit na plnohodnotné dvoulůžko. O pohodlí se stará kombinace pružin faliste a bonell. Dodáváme přímo od výrobce.

  17 899,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Tunis 2016

  Rohová sedačka Tunis byla vyrobena v souladu s nejnovějšími moderními technologiemi a za použití materiálů nejvyšší kvality. Pochází z nové kolekce Wersal 2016. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  19 599,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Genesis Mini

  Genesis Mini pochází z nejnovější kolekce výrobce Wersal, která nese název "4 YOUNG". Jedná se o moderní a velice komfortní sedací soupravu. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů a korpusů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  25 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Nelly Maxi 2016

  Jak již název napovídá, jedná se o obrovskou sedací soupravu ve tvaru písmene "U". Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  19 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava TANGO

  Rohová Sedací souprava TANGO splňuje funkci spaní a zárověň má  úložný prostory pro ložní prádlo.

  Sleva! 17 799,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Tokio Maxi 2016

  Jak již název napovídá, jedná se o větší sestričku rohové sedačky Tokio. Je velice moderní a elegantně tvarovaná. Nabízí komfortní posezení. Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  19 490,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Metro 2x2

  Čisté linie, styl a komfort - přesně to nabízí rohová sedačka Metro 2x2. Je velice pohodlná. Disponuje jak úložným prostorem, tak prostorem pro příležitostné přespání. V naší nabídce naleznete mnoho potahových materiálů. Dodáváme přímo od výrobce.

  15 790,00 Kč
 • Doprava zdarma

  Rohová sedací souprava Como II

  Moderní rohová sedačka Como II od výrobce Rameta zaručuje dokonalé pohodlí a kvalitní zpracování. Právě díky kombinaci pružin faliste a bonell zažijete jedinečný komfort při sezení. Vše podtrhuje výplň sedáků a opěrek z visco-elastické HR pěny. Dodáváme přímo od výrobce.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Amsterdam Corner

  Rohová sedačka Amsterdam Corner Vás zaujme na první pohled. Je ideální pro ty, co potřebují větší sedací soupravu pro rodinu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  17 200,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Sydney systém 2

  Tradiční rohová sedací souprava Sydney v rozměrovém systému 2. Použité pružiny faliste zajišťují skvělý posed. Na výběr máte z několika potahů a korpusů různých cenových kategorií. Dodáváme přímo od výrobce.

  17 990,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Nest III

  Moderní a zároveň elegantní rozkládací sedačka Nest III s hlubším sedem a střední tvrdostí sezení. Opěrák je dvojitě prošit. Na výběr máte z několika potahů různých cenových kategorií.

  Sleva! 18 399,00 Kč
 • Doprava zdarma

  Rohová sedací souprava Look

  Moderní rohová sedačka Look s hranatějšími tvary zaručeně zapadne do většiny interiérů. Je rozkládací a disponuje vyklápěcím úložným prostorem. Výplň tvoří visco-elastická HR pěna, což zaručuje pohodlný posed. Dodáváme přímo od výrobce.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Winsor V

  Moderní a nadčasový design sedací soupravy Winsor V poskytne každému zákazníkovi luxus a zasloušený komfort. Disponuje jak úložným prostorem, tak funkcí pro příležitostné přespání. V naší nabídce naleznete mnoho potahových materiálů. Dodáváme přímo od výrobce.

  Sleva! 18 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Reggio

  Rohová sedačka Reggio zaručeně rozzáří Váš interiér a dodá mu jedinečnou atmosféru. Disponuje úložným prostorem a rozkladem pro příležitostné spaní. Díky našemu kombinátoru si můžete vybrat z několika potahů různých cenových kategorií! Dodáváme přímo od výrobce.

  19 500,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Lisbona S

  Nejmenší z kolekce rohových sedacích souprav Lisbona S nabízí elegantní tvary a velice pohodlný posed. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  16 390,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Sunshine

  Jak již trochu název trochu napovídá, tato rohová sedačka Vám zaručeně rozzáří interiér a dodá mu nejmodernější nádech. Sunshine není rozkládací a nemá úložný prostor. Výplň sedáku a opěrek tvoří polyuretanová PUR pěna. Dodáváme přímo od výrobce.

  14 299,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Lisbona XL

  Největší sedačka z kolekce rohových sedacích souprav Lisbona XL nabízí elegantní tvary a velice pohodlný posed. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  29 870,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová Sedací souprava Palermo

  Rohová Sedací souprava Palermo  splňuje funkci spaní a zárověň má  úložný prostory pro ložní prádlo.

  22 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Mello

  Mello je elegantní, moderní a pohodlná rohová sedačka doplněná o jednoduchý rozklad pro příležitostné přespání a vyklápěcí úložný prostor pro Vaše lůžkoviny či jiné věci, které chcete mít ihned po ruce. O pohodlí se stará výplň sedáků z PUR pěny a kvalitní pružiny faliste. Dodáváme přímo od výrobce.

  19 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava EDWARDS

  Rohová Sedací souprava EDWARDS je propojením elegance a moderního stylu Rohová Sedací souprava EDWARDS  splňuje funkci spaní

  26 799,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Dominic 2016

  Moderní sedací souprava Dominic byla vyrobena především s cílem poskynout Vám dostatek pohodlí a potěšení z jejího používání. Na výběr máte z několika potahů různých cenových skupin, díky čemuž si zajisté přijde každý na chuť. Soupravu dodáváme od výrobce Wersal.

  29 290,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava Donata

  Rohová  Sedací souprava Donata splňuje funkci spaní a zárověň má  úložný prostory pro ložní prádlo.

  21 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Lugano

  Lugano pochází od uznávaného výrobce StagraMeble z nejnovější kolekce "Classic Collection". Disponuje jak rozkladem pro příležitostné přespání, tak úložným prostorem. Její eleganci doplňují chromové nožky. Dodáváme přímo od výrobce.

  14 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Bavero

  Luxusní rohová sedačka s polohovatelnými opěrkami hlavy Vás na první pohled zaručeně ohromí. Díky našemu kombinátoru máte možnost výběru z několika potahů a korpusů různých cenových kategorií! Dodáváme přímo od výrobce.

  21 175,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Belle 2016

  Jestliže hledáte kvalitní, komfortní a designovou rohovou sedačku, narazili jste správně. Belle disponuje úložným prostorem a mechanismem pro rozklad sedačky na příležitostné přespání. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  18 590,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Pol Lux

  Moderní, praktická a pohodlná rohová sedačka Pol Lux. Vhodná i do menších interiérů. Díky možnosti rozkladu pro příležitostné přespání a úložnému prostoru ji ocení i zákazníci, co neoplývají velkými bytovými prostory. Dodáváme přímo od výrobce.

  12 199,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Zonda II

  Praktická a funkční rohová sedací souprava Zonda II je vyrobena z kvalitních materiálů pro dokonalé sezení. Disponuje úložným prostorem a prostorem pro příležitostné přespání. Na výběr máte z několika potahů různých cenových kategorií.

  23 110,00 Kč