Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Rohové sedací soupravy

Počet produktů: 504
Rohové sedací soupravy

V naší nabídce najdete rohové sedací soupravy v moderním designu, praktické a pohodlné. Je jen na Vás, jestli dáte přednost sedací soupravě s úložným prostorem či rozkládací. U nás si vyberete ze širokého výběru potahových látek, barev a materiálů. Sedací soupravy jsou vyrobené z měkkého a tvrdého dřeva s pevnou konstrukcí. Jsou opatřeny polštáři a pohodlnými područkami. Nabízíme kožené i čalouněné sedací soupravy.

Celý text

Rohové sedací soupravy rozkládací

Rohové sedací soupravy velmi často umísťujeme do místností, kde trávíme čas s rodinou a přáteli a večer ho potřebujeme využít pro pravidelné nebo příležitostné spaní. Potom jsou rozkládací rohové sedací soupravy s úložným prostorem velkou výhodou. Široké využití naleznou rohové sedací soupravy rozkládací v dětských a studentských pokojích nebo pracovnách, které složí příležitostně i jako pokoj pro hosty.

Rohová sedací souprava v mnoha provedeních

Rohové sedací soupravy za naší nabídky jsou elegantní a lze je zakoupit v provedení s pravým či levým rohem. Dbáme na výběr kvalitních materiálů, a proto můžeme zaručit dlouhou živostnost sedacích souprav. Široká nabídka potahů i barev je samozřejmostí. Vybrané rohové sedací soupravy splňují funkci spaní a zároveň mají praktický úložný prostory pro ložní prádlo.

Produkty na stránce

 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Nelly Maxi

  Jak již název napovídá, jedná se o obrovskou sedací soupravu ve tvaru písmene "U". Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte díky akční nabídce několik barevných variant za SKVĚLOU cenu! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 16 600,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Korfu III

  Kvalitně zpracovaná, moderní a pohodlná rohová sedačka Korfu IIII. V našem e-shopu ji naleznete v několika velikostních variantách. Je rozkládací s úložným prostorem. Opěrky hlavy a loketní opěrky jsou polohovací! Na výplň sedáků byla použita polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Dodáváme přímo od...

  33 113,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Tropic 2

  Pohledná a velice praktická rohová sedačka ve tvaru písmene L. Přesně taková je Tropic 2. Díky funkci spaní získáte prostor pro příležitostné přespání o rozměrech 123x187cm. O pohodlí se stará výplň z PUR pěny a kombinace pružin typu faliste a bonell. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  23 969,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Play 3

  Hledáte obrovskou rohovou sedací soupravu s úložným prostorem? Pak rozhodně nesmíte přehlédnout sedací soupravu Play 3. Ta disponuje výplní z kvalitní PUR pěny a pružinami typu faliste. Díky naší galerii máte na výběr opravdu velké množství látek, díky kterým si můžete sedačku nakombinovat podle vlastních představ....

  22 590,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Rico

  Na první pohled opravdu moderní rohová sedačka. Díky svému vzhledu a provedení je vhodná nejen do domácích interiérů, ale také skvěle zapadne do kanceláří apod. Nemá rozklad pro funkci spaní ani úložný prostor. O pohodlí se starají kvalitní pružiny faliste. Dodáváme přímo od výrobce.

  15 790,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity XL

  Infinity XL je pokračováním úspěšné kategorie rohových sedaček . Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  28 090,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Galaxy A

  Rohová sedací souprava Galaxy A z nové kolekce 2016 od výrobce Wersal zaručeně vykouzlí ve Vašem interiéru jedinečnou atmosféru. Díky akčnímu balíčku od výrobce máte na výběr z několika barevných kombinací za sníženou cenu! Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  Sleva! 18 500,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Cleo

  Prostorná rohová sedačka s hranatými tvary. Přesně taková je novinka od výrobce Chojmex nesoucí název Cleo. Je rozkládací a má praktický úložný prostor. Díky naší galerii máte možnost z výběru velkého množství látek. Dodáváme přímo od výrobce Chojmex.

  24 280,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Cadiz 3

  Pro milovníky luxusu a pohodlí máme přichystanou rohovou sedačku ze systému Cadiz s pořadovým číslem 3. Maximální komfort při sezení zajišťuje výplň z vysoce jakostní pěny a kombinace pružin typu faliste a bonell. To vše je doplněno o polohovatelné opěrky hlavy, což je v mnoha případech opravdu praktické. Dodáváme...

  29 286,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Ivet 1

  Ivet 1 je velmi pohodlná a moderní rohová sedačka za skvělou cenu. Nabídne Vám nejen úložný prostor, ale také možnost rozkladu pro příležitostné přespání. V případě zájmu lze sedačku potáhnout pravou kůží! Na výběr máte pravou nebo levou rohovou variantu. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  17 299,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Club II

  Luxusní rohová sedačka s polohovatelnými záhlavníky. Disponuje úložným prostorem a rozkladem pro příležitostné přespání. O pohodlí sestarají kvalitní pružiny faliste spolu s výplní z visco-elastické HR pěny. Dodáváme přímo od výrobce.

  Výprodej! 20 799,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Hamilton B

  Hamilton B je rohová sedačka s úložným prostorem, polohovatelnými podhlavníky a velice zajímavým designem. Elegantně tvarované bočnice dodávají sedačce jedinečný nádech, což ocení i nároční zákazníci. Díky naší galerii máte možnost z výběru velkého množství látek. Dodáváme přímo od výrobce Chojmex.

  22 149,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity S 2016

  Infinity S je pokračováním úspěšné kategorie rohových sedaček od výrobce Wersal. Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  22 650,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Tunis

  Rohová sedačka Tunis byla vyrobena v souladu s nejnovějšími moderními technologiemi a za použití materiálů nejvyšší kvality. Na výběr máte ze tří akčních potahových materiálů za skvělou cenu! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 17 790,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Bravo

  Luxusní rohová sedačka s polohovatelnými opěrkami hlavy Vás na první pohled zaručeně ohromí. Díky našemu kombinátoru máte možnost výběru z několika potahů a korpusů různých cenových kategorií! Dodáváme přímo od výrobce.

  22 599,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Emporio 2016

  Rohová sedací souprava Emporio z nové kolekce 2016 od výrobce Wersal zaručeně vykouzlí ve Vašem interiéru jedinečnou atmosféru. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  20 299,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Morris Mini

  Systém Morris byl vytvořen za účelem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Morris IV je naopak nejmenší, rozkládací pro příležitostné přespání a má úložný prostor. Disponuje několika chromovými prvky. Na výplň sedáků byla použita polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Dodáváme přímo od výrobce Piaski.

  Sleva! 21 870,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací...

  Na první pohled velice zajímavá rohová sedací souprava nesoucí název Infinity Mini. Na výběr máte z několika akčních barevných variant za skvělou cenu!. Soupravu dodáváme od výrobce Wersal.

  Sleva! 15 199,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Morris I

  Systém Morris byl vytvořen za účelem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Morris I je rozkládací pro příležitostné přespání a má úložný prostor. Disponuje několika chromovými prvky. Na výplň sedáků byla použita polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Dodáváme přímo od výrobce Piaski.

  18 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Feniks

  Moderní rohová sedací souprava s funkcí spaní a vyklápěcím úložným prostorem. Nožky jsou plastové. Pro zvýšení Vašeho komfortu byla sedačka Feniks doplněna o polohovatelné záhlavníky, což ocení i ti nejnáročnější zákazníci. Dodáváme přímo od výrobce.

  16 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Club

  Luxusní rohová sedačka s polohovatelnými záhlavníky. Disponuje úložným prostorem a rozkladem pro příležitostné přespání. O pohodlí sestarají kvalitní pružiny faliste spolu s výplní z visco-elastické HR pěny. Dodáváme přímo od výrobce.

  Sleva! 19 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Lisbona mini 2016

  Praktická rohová sedačka Lisbona mini pochází z nové kolekce výrobce Wersal nesoucí název "4 YOUNG". Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  16 929,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Morris III

  Systém Morris byl vytvořen za účelem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Morris III je větší, rozkládací pro příležitostné přespání a má úložný prostor. Disponuje několika chromovými prvky. Na výplň sedáků byla použita polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Dodáváme přímo od výrobce Piaski.

  29 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava La Costa

  Komfort a vysokou kvalitu zpracování Vám nabídne rohová sedačka La Costa z nejnovější kolekce výrobce Wersal. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  15 100,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Vigo 2016

  Rohová sedací souprava Vigo pochází z nejnovější kolekce Wersal 2016, což zaručuje nejmodernější technologii výroby a skvělý design. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  10 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Ibiza 2016

  V jednoduchosti je síla. Přesně to potvrzuje rohová sedací souprava Ibiza svým vzhledem. Disponuje jak úložným prostorem, tak mechanismem pro jednodušší rozklad na příležitostné přespání. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 18 501,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Morris IV

  Systém Morris byl vytvořen za účelem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Morris IV je největší z celého systému, rozkládací pro příležitostné přespání a má úložný prostor. Disponuje několika chromovými prvky. Na výplň sedáků byla použita polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Dodáváme přímo od...

  33 249,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Combi 6

  Pohodlná, moderní a luxusní. Přesně tyto slova vystihují sedačky Combi od výrobce Chojmex. Combi 6 disponuje výplní z kvalitní PUR pěny a pružinami typu faliste. Obsahuje úložný prostor a za příplatek také možnost rozkladu pro příležitostné přespání. Díky naší galerii máte možnost z výběru velkého množství látek....

  25 780,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava 4 You

  Jestliže hledáte menší rohovou sedačku v moderním stylu a možností příležitostného přespání, pak jste narazili správně. Díky akční nabídce od výrobce Vám nabízíme na výběr z pěti barevných variant za skvělou cenu! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 13 285,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Play 2

  Hledáte obrovskou rohovou sedací soupravu s úložným prostorem? Pak rozhodně nesmíte přehlédnout sedací soupravu Play 2. Ta disponuje výplní z kvalitní PUR pěny a pružinami typu faliste. Díky naší galerii máte na výběr opravdu velké množství látek, díky kterým si můžete sedačku nakombinovat podle vlastních představ....

  27 279,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Como

  Sedací souprava Como od výrobce StagraMeble pochází z jeho nejnovější kolekce nazývané "Modern Collection". Disponuje jak praktickým rozkladem pro příležitostné přespání, tak vyklápěcím úložným prostorem. O pohodlí se starají kvalitní pružiny faliste. Dodáváme přímo od výrobce.

  Sleva! 13 699,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Gio

  Elegantně tvarovaná rohová sedačka s detailním barevným prošitím vytvoří v každém interiéru jedinečnou atmosféru. Mimo to je rozkládací a má úložný prostor. Nožky jsou chromové v netradičním provedení. Na výplň sedáků byla použita polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Dodáváme přímo od výrobce Piaski.

  15 499,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Bolzano L 2016

  Jedinečná rohová sedačka s moderním designem, která Vám nabídne komfortní posed a s tím spojený výborný relax. Jedná se o následovkyni úspěšné sedačky Bolzano S. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  21 150,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava Kapri

  Rohová Sedací souprava  KAPRI v žádaném designu zmodernizuje i Váš domov.

  17 199,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Galaxy A

  Rohová sedací souprava Galaxy A z nové kolekce 2016 od výrobce Wersal zaručeně vykouzlí ve Vašem interiéru jedinečnou atmosféru. Jedná se o moderní a stylovou sedačku. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  23 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity Mini

  Na první pohled velice zajímavá rohová sedací souprava nesoucí název Infinity Mini. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů a korpusů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  17 790,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava...

  Infinity XL Comfort rozkládací je nejvyšší dostupná verze z celé kategorie Inifity sedaček od výrobce Wersal. Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Sedačka navíc disponuje vysouvacím úložným...

  31 590,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Ice

  Sedačka Ice je charakteristická svou kombinací retro stylu a čisté moderny. Pochází z nové kolekce 2016 Wersal. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 20 699,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová sedací souprava Sorrento

  Stylová rohová sedací souprava Sorrento s netradičním, za to velmi moderním vzhledem. Sedačka má rozložný prostor pro příležitostné spaní. Ten se lehce vysunuje díky automatu. Možnost výběru pravého a levého rohu.

  17 405,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Oskar s křeslem

  Rozkládací rohová sedací souprava Oskar s křeslem se může stát nejen pouhou sedačkou, ale také designovým doplňkem ve Vašem interiéru. Lze ji objednat jak v pravém, tak v levém provedení. Na výběr máte z několika potahů různých cenových kategorií.

  16 690,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Split

  V případě, že Váš interiér disponuje malými rozměry a hledáte elegantní sedačku s rozkladem pro příležitostné přespání, jste správně. Split můžete rozložit na plnohodnotné dvoulůžko. O pohodlí se stará kombinace pružin faliste a bonell. Dodáváme přímo od výrobce.

  17 899,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Loona 2016

  Elegantní rohová sedačka se zajímavě tvarovanými nožkami se může stát Vaším každodenním pomocníkem v relaxu po namáhavé práci nebo při rodinném posezení. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  12 950,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Tunis 2016

  Rohová sedačka Tunis byla vyrobena v souladu s nejnovějšími moderními technologiemi a za použití materiálů nejvyšší kvality. Pochází z nové kolekce Wersal 2016. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  19 599,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Genesis Mini

  Genesis Mini pochází z nejnovější kolekce výrobce Wersal, která nese název "4 YOUNG". Jedná se o moderní a velice komfortní sedací soupravu. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů a korpusů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 25 299,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Nelly Maxi 2016

  Jak již název napovídá, jedná se o obrovskou sedací soupravu ve tvaru písmene "U". Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  19 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava TANGO

  Rohová Sedací souprava TANGO splňuje funkci spaní a zárověň má  úložný prostory pro ložní prádlo.

  Sleva! 17 799,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Tokio Maxi

  Jak již název napovídá, jedná se o větší sestričku rohové sedačky Tokio. Je velice moderní a elegantně tvarovaná. Nabízí komfortní posezení. Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  19 300,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Metro 2x2

  Čisté linie, styl a komfort - přesně to nabízí rohová sedačka Metro 2x2. Je velice pohodlná. Disponuje jak úložným prostorem, tak prostorem pro příležitostné přespání. V naší nabídce naleznete mnoho potahových materiálů. Dodáváme přímo od výrobce.

  15 790,00 Kč