Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Rohové sedací soupravy

Počet produktů: 399
Rohové sedací soupravy

V naší nabídce najdete rohové sedací soupravy v moderním designu, praktické a pohodlné. Je jen na Vás, jestli dáte přednost sedací soupravě s úložným prostorem či rozkládací. U nás si vyberete ze širokého výběru potahových látek, barev a materiálů. Sedací soupravy jsou vyrobené z měkkého a tvrdého dřeva s pevnou konstrukcí. Jsou opatřeny polštáři a pohodlnými područkami. Nabízíme kožené i čalouněné sedací soupravy.

Celý text

Rohové sedací soupravy rozkládací

Rohové sedací soupravy velmi často umísťujeme do místností, kde trávíme čas s rodinou a přáteli a večer ho potřebujeme využít pro pravidelné nebo příležitostné spaní. Potom jsou rozkládací rohové sedací soupravy s úložným prostorem velkou výhodou. Široké využití naleznou rohové sedací soupravy rozkládací v dětských a studentských pokojích nebo pracovnách, které složí příležitostně i jako pokoj pro hosty.

Rohová sedací souprava v mnoha provedeních

Rohové sedací soupravy za naší nabídky jsou elegantní a lze je zakoupit v provedení s pravým či levým rohem. Dbáme na výběr kvalitních materiálů, a proto můžeme zaručit dlouhou živostnost sedacích souprav. Široká nabídka potahů i barev je samozřejmostí. Vybrané rohové sedací soupravy splňují funkci spaní a zároveň mají praktický úložný prostory pro ložní prádlo.

Produkty na stránce

 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Odessa II

  Má netradičním, zato moderním způsobem umístěny boční opěrky

  27 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Vigo 2016

  Rohová sedací souprava Vigo pochází z nejnovější kolekce Wersal 2016, což zaručuje nejmodernější technologii výroby a skvělý design. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  10 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Ibiza 2016

  V jednoduchosti je síla. Přesně to potvrzuje rohová sedací souprava Ibiza svým vzhledem. Disponuje jak úložným prostorem, tak mechanismem pro jednodušší rozklad na příležitostné přespání. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  18 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Loona 2016

  Elegantní rohová sedačka se zajímavě tvarovanými nožkami se může stát Vaším každodenním pomocníkem v relaxu po namáhavé práci nebo při rodinném posezení. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  12 950,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Tokio 2016

  Velice moderní a elegantně tvarovaná rohová sedací souprava. Nabízí komfortní posezení. Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  13 650,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Emporio 2016

  Rohová sedací souprava Emporio z nové kolekce 2016 od výrobce Wersal zaručeně vykouzlí ve Vašem interiéru jedinečnou atmosféru. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  20 450,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity S 2016

  Infinity S je pokračováním úspěšné kategorie rohových sedaček od výrobce Wersal. Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  23 990,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací...

  Na první pohled velice zajímavá rohová sedací souprava nesoucí název Infinity Mini. Na výběr máte z několika akčních barevných variant za skvělou cenu!. Soupravu dodáváme od výrobce Wersal.

  Sleva! 15 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  Novinka! K dispozici

  Rohová sedací souprava Como

  Sedací souprava Como od výrobce StagraMeble pochází z jeho nejnovější kolekce nazývané "Modern Collection". Disponuje jak praktickým rozkladem pro příležitostné přespání, tak vyklápěcím úložným prostorem. O pohodlí se starají kvalitní pružiny faliste. Dodáváme přímo od výrobce.

  14 400,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Gio

  Souprava Gio se zaručeně stane designovým prvkem ve Vašem interiéru. Na výběr máte ze tří akčních potahů za sníženou cenu! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 18 650,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Bolzano L 2016

  Jedinečná rohová sedačka s moderním designem, která Vám nabídne komfortní posed a s tím spojený výborný relax. Jedná se o následovkyni úspěšné sedačky Bolzano S. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  21 150,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava Kapri

  Rohová Sedací souprava  KAPRI v žádaném designu zmodernizuje i Váš domov.

  17 199,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity XL 2016

  Infinity XL je pokračováním úspěšné kategorie rohových sedaček od výrobce Wersal. Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  28 090,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity Mini

  Na první pohled velice zajímavá rohová sedací souprava nesoucí název Infinity Mini. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů a korpusů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  17 790,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava...

  Infinity XL je pokračováním úspěšné kategorie rohových sedaček od výrobce Wersal. Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce. Sedačka navíc disponuje vysouvacím...

  31 699,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Ice 2016

  Sedačka Ice je charakteristická svou kombinací retro stylu a čisté moderny. Pochází z nové kolekce 2016 Wersal. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  20 990,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Ego

  Vysoce moderní sedačka s úložným prostorem a prostorem pro příležitostné přespání zaručeně zapadne do Vašeho interiéru. Díky akční nabídce od výrobce máte možnost výběru z několika barevných variant za sníženou cenu! Soupravu dodáváme od výrobce Wersal.

  Sleva! 12 350,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová sedací souprava Sorrento

  Stylová rohová sedací souprava Sorrento s netradičním, za to velmi moderním vzhledem. Sedačka má rozložný prostor pro příležitostné spaní. Ten se lehce vysunuje díky automatu. Možnost výběru pravého a levého rohu.

  17 405,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Oskar s křeslem

  Rozkládací rohová sedací souprava Oskar s křeslem se může stát nejen pouhou sedačkou, ale také designovým doplňkem ve Vašem interiéru. Lze ji objednat jak v pravém, tak v levém provedení. Na výběr máte z několika potahů různých cenových kategorií.

  16 690,00 Kč
 • Doprava zdarma
  Novinka! K dispozici

  Rohová sedací souprava Split

  V případě, že Váš interiér disponuje malými rozměry a hledáte elegantní sedačku s rozkladem pro příležitostné přespání, jste správně. Split můžete rozložit na plnohodnotné dvoulůžko. O pohodlí se stará kombinace pružin faliste a bonell. Dodáváme přímo od výrobce.

  17 899,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Tunis 2016

  Rohová sedačka Tunis byla vyrobena v souladu s nejnovějšími moderními technologiemi a za použití materiálů nejvyšší kvality. Pochází z nové kolekce Wersal 2016. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme přímo od výrobce.

  18 790,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Nelly Maxi 2016

  Jak již název napovídá, jedná se o obrovskou sedací soupravu ve tvaru písmene "U". Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  19 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava TANGO

  Rohová Sedací souprava TANGO splňuje funkci spaní a zárověň má  úložný prostory pro ložní prádlo.

  Sleva! 17 799,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Bardot

  Moderní sedací souprava Bardot skvěle doplní Váš interiér svým klasickým designem. Díky akční nabídce od výrobce můžete mít soupravu z obrázku za sníženou cenu! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 10 900,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Lisbona L

  Středně velká sedačka z kolekce rohových sedacích souprav Lisbona L nabízí elegantní tvary a velice pohodlný posed. Díky akční nabídce od výrobce Vám sedačku nabízíme v potahu, který vidíte na obrázku za skvělou cenu! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  21 590,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Tokio Maxi 2016

  Jak již název napovídá, jedná se o větší sestričku rohové sedačky Tokio. Je velice moderní a elegantně tvarovaná. Nabízí komfortní posezení. Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  19 490,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Metro 2x2

  Čisté linie, styl a komfort - přesně to nabízí rohová sedačka Metro 2x2. Je velice pohodlná. Disponuje jak úložným prostorem, tak prostorem pro příležitostné přespání. V naší nabídce naleznete mnoho potahových materiálů. Dodáváme přímo od výrobce.

  15 790,00 Kč
 • Doprava zdarma

  Rohová sedací souprava Como II

  Moderní rohová sedačka Como II od výrobce Rameta zaručuje dokonalé pohodlí a kvalitní zpracování. Právě díky kombinaci pružin faliste a bonell zažijete jedinečný komfort při sezení. Vše podtrhuje výplň sedáků a opěrek z visco-elastické HR pěny. Dodáváme přímo od výrobce.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Amsterdam Corner

  Rohová sedačka Amsterdam Corner Vás zaujme na první pohled. Je ideální pro ty, co potřebují větší sedací soupravu pro rodinu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  17 200,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Sydney systém 2

  Tradiční rohová sedací souprava Sydney v rozměrovém systému 2. Použité pružiny faliste zajišťují skvělý posed. Na výběr máte z několika potahů a korpusů různých cenových kategorií. Dodáváme přímo od výrobce.

  17 990,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Nest III

  Moderní a zároveň elegantní rozkládací sedačka Nest III s hlubším sedem a střední tvrdostí sezení. Opěrák je dvojitě prošit. Na výběr máte z několika potahů různých cenových kategorií.

  Sleva! 18 399,00 Kč
 • Doprava zdarma

  Rohová sedací souprava Look

  Moderní rohová sedačka Look s hranatějšími tvary zaručeně zapadne do většiny interiérů. Je rozkládací a disponuje vyklápěcím úložným prostorem. Výplň tvoří visco-elastická HR pěna, což zaručuje pohodlný posed. Dodáváme přímo od výrobce.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Winsor V

  Moderní a nadčasový design sedací soupravy Winsor V poskytne každému zákazníkovi luxu a zasloušený komfort.. Disponuje jak úložným prostorem, tak funkcí pro příležitostné přespání. V naší nabídce naleznete mnoho potahových materiálů. Dodáváme přímo od výrobce.

  19 710,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Caminio

  Velká stylová rohová sedačka Caminio v klasických tvarech. Díky akční nabídce máte na výběr ze tří potahů za skvělou cenu! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 16 540,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Reggio

  Rohová sedačka Reggio zaručeně rozzáří Váš interiér a dodá mu jedinečnou atmosféru. Disponuje úložným prostorem a rozkladem pro příležitostné spaní. Díky našemu kombinátoru si můžete vybrat z několika potahů různých cenových kategorií! Dodáváme přímo od výrobce.

  19 500,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Hobart

  Moderní rohová sedačka Hobart s pevnými opěrkami a sedákem. Díky akci od výrobce Vám nabízíme možnost výběru z několika potahů za skvělou cenu! Soupravu dodáváme od výrobce Wersal.

  Sleva! 14 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Lisbona S

  Nejmenší z kolekce rohových sedacích souprav Lisbona S nabízí elegantní tvary a velice pohodlný posed. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  16 390,00 Kč
 • Doprava zdarma
  Novinka! K dispozici

  Rohová sedací souprava Sunshine

  Jak již trochu název trochu napovídá, tato rohová sedačka Vám zaručeně rozzáří interiér a dodá mu nejmodernější nádech. Sunshine není rozkládací a nemá úložný prostor. Výplň sedáku a opěrek tvoří polyuretanová PUR pěna. Dodáváme přímo od výrobce.

  14 299,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Lisbona XL

  Největší sedačka z kolekce rohových sedacích souprav Lisbona XL nabízí elegantní tvary a velice pohodlný posed. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  29 870,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová Sedací souprava Palermo

  Rohová Sedací souprava Palermo  splňuje funkci spaní a zárověň má  úložný prostory pro ložní prádlo.

  22 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava EDWARDS

  Rohová Sedací souprava EDWARDS je propojením elegance a moderního stylu Rohová Sedací souprava EDWARDS  splňuje funkci spaní

  26 799,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Dominic 2016

  Moderní sedací souprava Dominic byla vyrobena především s cílem poskynout Vám dostatek pohodlí a potěšení z jejího používání. Na výběr máte z několika potahů různých cenových skupin, díky čemuž si zajisté přijde každý na chuť. Soupravu dodáváme od výrobce Wersal.

  29 290,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová Sedací souprava Donata

  Rohová  Sedací souprava Donata splňuje funkci spaní a zárověň má  úložný prostory pro ložní prádlo.

  21 999,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Bavero

  Luxusní rohová sedačka s polohovatelnými opěrkami hlavy Vás na první pohled zaručeně ohromí. Díky našemu kombinátoru máte možnost výběru z několika potahů a korpusů různých cenových kategorií! Dodáváme přímo od výrobce.

  21 175,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Belle 2016

  Jestliže hledáte kvalitní, komfortní a designovou rohovou sedačku, narazili jste správně. Belle disponuje úložným prostorem a mechanismem pro rozklad sedačky na příležitostné přespání. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  18 590,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Genesis Mini

  Genesis Mini pochází z nejnovější kolekce výrobce Wersal, která nese název "4 YOUNG". Jedná se o moderní a velice komfortní sedací soupravu. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů a korpusů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  25 900,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Zonda II

  Praktická a funkční rohová sedací souprava Zonda II je vyrobena z kvalitních materiálů pro dokonalé sezení. Disponuje úložným prostorem a prostorem pro příležitostné přespání. Na výběr máte z několika potahů různých cenových kategorií.

  23 110,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Fado Lux 2016

  Luxusní rohová sedací souprava Fado Lux v univerzálním "U" tvaru. Má vyklápěcí úložný prostor. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů a korpusů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  20 870,00 Kč