Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Dover

Počet produktů: 25
Obývací stěna Dover

Obývací sestava Dover 1 zaujme především ty, kteří hledají luxusní nábytek za přijatelnou cenu. Sestava se skládá z konferenčního stolku, televizního stolku, vitríny, regálu a závěsné police. Celá kolekce Dover je navržena tak, aby na první pohled zaujala svými elegantními prvky. Prosklené části jednotlivých prvků kolekce je možno za příplatek doplnit o LED osvětlení. Díly jsou vyrobeny z kvalitního lamina. Barevný odstín višeň primavera podtrhuje jedinečný vzhled této kolekce. Nábytek dodáváme v demontu. Montáž je pak velice snadná díky přiloženým návodům.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Dover I

  Obývací stěna Dover I je velice praktickým řešením nábytku do vašeho pokoje. Veškerý nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky. Stěna Dover byla navržena tak, aby na první pohled zaujala svými elegantními prvky.

  10 735,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Ložnicová sestava Dover I

  Jestliže hledáte jedinečnou ložnicovou sestavu, která ani s lety neztratí na kráse, tak právě sestava Dover by Vás mohla zaujmout. Veškerý nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky. Stěna Dover byla navržena tak, aby na první pohled zaujala svými elegantními prvky.

  15 742,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Sestava nábytku Dover

  Sestavu nábytku Dover si zajisté oblíbí každý zákazník. Díky své praktičnosti ji lze umístit nejen do kuchyně nebo jídelny, ale také do větších obývacích pokojů. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení višeň primavera.

  22 361,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Dover 01

  Závěsná police Dover 01 se může stát velice praktickým doplňkem Vaší domácnosti. Je ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Vyrobena z kvalitního lamina.

  711,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná skříňka Dover 03

  Závěsná skříňka Dover 03 je trendem v systémovém nábytku v současné době. Je ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Vyrobena z kvalitního lamina.

  1 347,00 Kč
 • K dispozici

  Zrcadlo Dover 04

  Zrcadlo dokáže v interiéru vykouzlit jedinečnou atmosféru. Je vyrobeno z kvalitního lamina. Díky svému tradičnímu vzhledu jej můžete umístit do obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo kuchyň.

  1 372,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Dover 05

  Konferenční stolek Dover 05 v nadčasovém designu je vyroben z kvalitního lamina. Barevné provedení je višeň primavera. Disponuje také úložným prostorem pod stolkem, což je velice praktické.

  2 096,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Dover 08

  Rozkládací jídelní stůl Dover 08 z kvalitního lamina v barevném provedení višeň primavera zajisté zapadne do většiny jídelen nebo kuchyní. Je velice praktický díky jednoduchému rozkladu na větší plochu. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  3 697,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Dover 09

  TV stolek je praktickým doplňkem do každého obývacího pokoje. Disponuje dostatkem úložného prostoru nejen pro Vaši elektronu potřebnou k provozu televize. Má dvě praktické zásuvky.

  2 033,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Dover 10

  TV stolek je praktickým doplňkem do každého obývacího pokoje. Disponuje dostatkem úložného prostoru nejen pro Vaši elektronu potřebnou k provozu televize. Má tři praktické zásuvky.

  2 833,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Dover 11

  Komoda je kusem nábytku, který je u většiny zákazníků velice oblíbený. Dokáže totiž nejen zvětšit úložný prostor například Vaší obývací stěny, ale také reprezentovat Vaši domácnost. Komoda Dover 11 je vyrobena z kvalitního lamina.

  2 859,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Dover 12

  Komoda je kusem nábytku, který je u většiny zákazníků velice oblíbený. Dokáže totiž nejen zvětšit úložný prostor například Vaší obývací stěny, ale také reprezentovat Vaši domácnost. Komoda Dover 12 je vyrobena z kvalitního lamina.

  3 824,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Dover 13

  Vitrína Dover 13 dodá Vašemu interiéru jedinečný vzhled. Je vyrobena z kvalitního lamina v barevném provedení višeň primavera. Disponuje jedněmi částečně prosklenými dvířky a dvěmi praktickými zásuvkami.

  2 338,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda - bar Dover 14

  Komoda - bar Dover 14 dodá Vašemu interiéru jedinečný vzhled. Jak už z názvu vyplývá, komodu je možno využít i jako domácí bar, což je velice praktické. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  1 918,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda s barem Dover 16

  Komoda s barem Dover 16 je velice praktickým kusem nábytku. Díky proskleným dvířkám se dá komoda za příplatek doplnit o LED osvětlení. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  3 468,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Dover 18

  Vitrína Dover 18 dodá Vašemu interiéru jedinečný vzhled. Je vyrobena z kvalitního lamina v barevném provedení višeň primavera. Disponuje dvěmi dvířky, z nichž jsou jedny částečně prosklené.

  2 795,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Dover 20

  Regál Dover 20 je velice praktický díky tomu, že jej můžete využít i jako knihovnu. Disponuje navíc trojicí praktických zásuvek. Je vyroben z kvalitního lamina.

  2 300,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Dover 21

  Regál Dover 21 je vyrobený z kvalitního lamina. Díky dvířkám se z něj stává velice praktický kus nábytku. Je v barevném provedení višeň primavera.

  1 957,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Dover 22

  Šatní skříň je nábytek, který by neměl chybět v žádné ložnici. Skříň Dover 22 je vyrobena z kvalitního lamina.

  3 939,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Dover 23

  Šatní skříň je nábytek, který by neměl chybět v žádné ložnici. Skříň Dover 22 je vyrobena z kvalitního lamina a disponuje praktickým zrcadlem, které je umístěno na prostředních dvířkách. Navíc disponuje dvěmi zásuvkami.

  8 550,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Dover 40

  Psací stůl Dover 40 se stane ozdobou každé moderní pracovny. Disponuje jednou zásuvkou a jedněmi dvířky, což je velice praktické. Je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení višeň primavera.

  2 325,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Dover 42

  Rozkládací jídelní stůl Dover 42 z kvalitního lamina v barevném provedení višeň primavera zajisté zapadne do většiny jídelen nebo kuchyní. Je velice praktický díky jednoduchému rozkladu, díky čemuž získáte větší plochu až o 30cm. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  2 719,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Dover 43

  Rozkládací jídelní stůl Dover 43 z kvalitního lamina v barevném provedení višeň primavera zajisté zapadne do většiny jídelen nebo kuchyní. Je velice praktický díky jednoduchému rozkladu, díky čemuž získáte větší plochu až o 40cm. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  2 690,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Dover 51

  Jistě znáte ten pocit, kdy si před spaním čtete knížku, kterou pak nemáte kam jednoduše uložit. Pro tento problém je zde noční stolek. Dover 51 je vyroben z kvalitního lamina a disponuje jednou zásuvkou a otevřeným úložným prostorem ve spodní části.

  1 055,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Dover 76

  Manželská postel Dover 76 dodá Vaší ložnici jedinečnou atmosféru. Postel dodáváme bez matrace a rostu. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  5 082,00 Kč