Kategorie

 • Pohovka Natalia
  Natalia je tradiční pohovka, která zapadne do většiny moderních interiérů....
  5 159,00 Kč 6 159,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Meris

Počet produktů: 33
Obývací stěna Meris

Obývací stěna v nadčasovém designu si jistě na první pohled najde své oblíbence. Sestava se skládá z konferenčního stolku, TV stolku, dvojice vitrín a závěsné police. Veškerý nábytek je vyroben z laminátové desky a dodáváme jej v demontovaném stavu. Montáž je pak velice snadná díky přiloženým návodům k jednotlivým komponentům. Velkou výhodou celé kolekce Meris je možnost výběr ze dvou barevných variant - akát královský nebo višeň Malaga. Díky tomu si jistě přijde na chuť každý zákazník.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Meris

  Obývací stěna Meris se může stát právě Vašim vysněným nábytkem. Díky možnosti výběru ze dvou barevných variant si zajisté přijde na chuť každý, kdo touží po netradičně tvarovaném nábytku za skvělou cenu.

  24 257,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní sestava Meris

  Jestliže hledáte atraktivní jídelní sestavu a k tomu za skvělou cenu, pak jste narazili správně. Sestava Meris přesně tohle splňuje. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina a celá sestava se skládá z velice zajímavých komponentů.

  19 630,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Kancelářská sestava Meris

  Kancelářská sestava může snadno vyřešit Váš problém při výběr jednotlivého nábytku do Vaší kanceláře. Je vyrobena z kvalitního lamina. Máte na výběr ze dvou barevných variant, díky čemuž si jistě přijde na chuť každý.

  23 275,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Meris 01

  Regál Meris 01 může být praktickým doplňkem do každého interiéru. Je vyroben z kvalítního lamina, které je stále velice oblíbené díky své snadné údržbě. Disponuje dvěmi policemi a dvojicí praktických zásuvek.

  2 452,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Meris 02

  Regál Meris 02 může být praktickým doplňkem do každého interiéru. Je vyroben z kvalítního lamina, které je stále velice oblíbené díky své snadné údržbě. Disponuje jednou policí a jedněmi dvířky. Díky tomu si můžete uschovat věci, které nechce mít stále na očích.

  2 859,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Meris 03

  Vitrína Meris 03 dodá Vašemu interiéru jedinečný vzhled. Je vyrobena z kvalitního lamina ve dvou barevných provedeních. Disponuje dvěmi dvířky, z nichž jsou jedny částečně prosklené. Navíc má uprostřed dvojici zásuvek.

  3 392,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Meris 04

  Vitrína Meris 03 dodá Vašemu interiéru jedinečný vzhled. Je vyrobena z kvalitního lamina ve dvou barevných provedeních. Disponuje dvěmi částečně prosklenými dvířky. Navíc má uprostřed dvojici zásuvek.

  4 598,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Meris 05

  Šatní skříň je nábytek, který by neměl chybět v žádné ložnici. Skříň Meris 05 je vyrobena z kvalítního lamina a disponuje dvěmi dvířky. Ty mají decentní kovové úchytky, které podtrhují eleganci této skříně.

  4 879,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Meris 06

  Šatní skříň je nábytek, který by neměl chybět v žádné ložnici. Menší šatní skříň Meris 06 je vyrobena z kvalítního lamina a disponuje jedněmi dvířky s praktickým zrcadlem. Ty mají decentní kovové úchytky, které podtrhují eleganci této skříně. Ve spodní části se navíc nachází dvojice zásuvek.

  4 853,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Meris 07

  Šatní skříň je nábytek, který by neměl chybět v žádné ložnici. Menší šatní skříň Meris 07 je vyrobena z kvalítního lamina a disponuje jedněmi dvířky s decentními kovovými úchytkami, které podtrhují eleganci této skříně.

  4 091,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Meris 10

  Komoda je kusem nábytku, který je u většiny zákazníků velice oblíbený. Dokáže totiž nejen zvětšit úložný prostor například Vaší obývací stěny, ale také reprezentovat Vaši domácnost. Komoda Meris 10 je vyrobena z kvalitního lamina a disponuje dvěmi dvířky a dvěmi praktickými zásuvkami.

  3 354,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Meris 11

  Komoda je kusem nábytku, který je u většiny zákazníků velice oblíbený. Dokáže totiž nejen zvětšit úložný prostor například Vaší obývací stěny, ale také reprezentovat Vaši domácnost. Komoda Meris 11 je vyrobena z kvalitního lamina a disponuje čtveřicí praktických zásuvek.

  3 799,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Meris 12

  Komoda je kusem nábytku, který je u většiny zákazníků velice oblíbený. Dokáže totiž nejen zvětšit úložný prostor například Vaší obývací stěny, ale také reprezentovat Vaši domácnost. Komoda Meris 12 je vyrobena z kvalitního lamina a disponuje třemi dvířky a třemi zásuvkami.

  4 688,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Meris 13

  Větší Komoda Meris 13 skvěle doplní každý moderní interiér. Disponuje velkým úložným prostorem. Má dvoje dvířka a pětici praktických zásuvek, které se nacházejí uprostřed komody. Je vyrobena z kvalitního lamina a na výběr máte ze dvou barevných provedení.

  4 841,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Meris 14

  Kombinovaná komoda Meris 14 je velice praktickým kusem nábytku. Je totiž možno ji využít také jako domácí bar. Disponuje dvěmi dvířky a jednou policí. Je vyrobena z kvalítní laminátové desky.

  2 096,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Meris 15

  Menší komoda Meris 15 i přes své rozměry nabízí dostatek úložného prostoru. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Na výběr máte ze dvou barevných variant.

  2 528,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Meris 16

  Elegantní a praktická vitrína Meris 16 je vyrobena z kvalitního lamina, které je stále velmi oblíbené pro svou snadnou údržbu. Prostor za prosklenými dvířky je možno za příplatek doplnit o LED osvětlení. Vitrína má navíc ve spodní části dvě zásuvky.

  2 719,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Meris 20

  Hledáte praktický a pohledný TV stolek za skvělou cenu? Pak je Meris 20 určený přímo pro Vás. Je vyroben z kvalitní laminátové desky. Dodáváme jej ve dvou barevných provedeních. Otevřený úložný prostor stolku je rozdělen na dvě části policí.

  1 753,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Meris 21

  Hledáte praktický a pohledný TV stolek za skvělou cenu? Pak je Meris 21 určený přímo pro Vás. Je vyroben z kvalitní laminátové desky. Dodáváme jej ve dvou barevných provedeních. Disponuje uzavřeným úložným prostorem.

  2 516,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Meris 22

  Hledáte praktický a pohledný TV stolek za skvělou cenu? Pak je Meris 22 určený přímo pro Vás. Je vyroben z kvalitní laminátové desky. Dodáváme jej ve dvou barevných provedeních. Disponuje dvěmi dvířky, jednou zásuvkou a otevřeným úložným prostorem pro umístění Vaší elektroniky k televizoru.

  3 138,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Meris 30

  Police jsou nedílnou součástí každého interiéru. Meris 30 je vyrobena z kvalitní laminátové desky ve dvou barevných provedeních. Je ideální pro umístění menších dekoračních věcí, které chcete mit neustále na očích.

  978,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná skříňka Meris 31

  Závěsné skříňky jsou v dnešní době velice oblíbené, jelikož ušetří v místnosti hodně místa. Skříňku je použít i jako domácí bar. Je vyrobena z kvalitního lamina. Na výběr máte ze dvou barevných variant.

  1 677,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Meris 32

  Police jsou nedílnou součástí každého interiéru. Meris 32 je vyrobena z kvalitní laminátové desky ve dvou barevných provedeních. Je ideální pro umístění menších dekoračních věcí, které chcete mit neustále na očích. Je rozdělena na 3 části díky dvěma policím.

  1 372,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná vitrínka Meris 33

  Závěsná vitrína dodá Vašemu interiéru jedinečný a elegantní nádech. Je vyrobena z kvalitního lamina. Vitrína se dá uvnitř za příplatek doplnit o LED osvětlení. Díky policím je rozdělena na tří části, což může být mnohdy velice praktické.

  2 363,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Meris 34

  Závěsná police je praktickým doplňkem do každého interiéru. Je vhodná pro uložení menších praktických věcí, které zkrášlí a zároveň rozzáří Váš interiér. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  407,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Meris 40

  Tento konferenční stolek je díky svým rozměrům vhodný i do menších prostorů. Je vyroben z kvalítního lamina a dodáváme jej ve dvou barevných variantách. Velice praktický odkládací prostor pod stolkem.

  1 599,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Meris 42

  Rozkládací jídelní stůl Meris 42 z kvalitního lamina ve dvou barevných provedeních zajisté zapadne do většiny jídelen nebo kuchyní. Je velice praktický svým jednoduchým rozkladem, díky čemuž získáte větší plochu až o 20cm. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  2 490,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Meris 43

  Jistě nám dáte za pravdu, že pořádná kancelář se neobejde bez pořádného stolu. Psací stůl Meris 43 je vyroben z kvalitního lamina a dodáváme jej ve dvou barevných provedeních. Disponuje jedněmi dvířky a jednou praktickou zásuvkou.

  2 935,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Meris 44

  Menší verze psacího stolu z kolekce Meris. Je vyroben z kvalitního lamina a dodáváme jej ve dvou barevných provedeních. Jeho velkou výhodou je možnost spojení s psacím stolem Meris 43 díky spojovacímu dílu z naší nabídky.

  1 347,00 Kč
 • K dispozici

  Spojovací díl mezi stoly Meris 45

  Spojovací díl oceníte při spojení dvou psacích stolů z tété kolekce. Díky tomuto dílu získáte ladný přechod a zakulacený roh (viz obrázky). Díl je vyroben z kvalitního lamina a stejně jako ostatní nábytek z kolekce Meris jej dodáváme ve dvou barevných variantách.

  673,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Meris 50

  Manželská postel Meris 50 dodá Vaší ložnici jedinečnou atmosféru. Postel dodáváme bez matrace a rostu. Je vyrobena z kvalitního lamina ve dvou barevných provedeních.

  4 078,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Meris 51

  Manželská postel Meris 51 dodá Vaší ložnici jedinečnou atmosféru. Postel dodáváme bez matrace a rostu. Je vyrobena z kvalitního lamina ve dvou barevných provedeních.

  4 282,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Meris 52

  Jistě znáte ten pocit, kdy si před spaním čtete knížku, kterou pak nemáte kam jednoduše uložit. Pro tento problém je zde noční stolek. Meris 52 je vyroben z kvalitního lamina a disponuje dvojicí zásuvek, na kterých jsou decentní kovové úchytky.

  1 220,00 Kč