Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Monez

Počet produktů: 22
Obývací stěna Monez

Praktická obývací stěna z kvalitního lamina zaujme především ty, co hledají moderní nábytek v přírodním barevném provedení a za skvělou cenu. Dvířka z kolekce Monez disponují dotykovým otevíráním PUSH OPEN, u zásuvek byl použit tichý systém dovírání QUADRO. Sestava Monez se skládá z konferenčního stolku, šatní skříně, viríny, televizního stolku, police a kombinované vitríny. Prosklené části nábytku lze za příplatek doplnit o atraktivní LED osvětlení. Jednotlivé díly dodáváme v demontu. Montáž je pak velice snadná díky příloženým návodům.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Monez

  Obývací stěna Monez může zkrášlit Vaši místnost, ve které trávíte asi nejvíce času, když jste doma. Je vyrobena z kvalitního lamina. Dvířka na nábytku disponují dotykovým otevíráním PUSH OPEN, šuplíky dostaly tichý dovírací systém QUADRO, což je velice praktické.

  24 966,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Monez 01

  Kombinovaná vitrína Monez 01 má nadčasový design, který zajísté oceníte ve svém interiéru. Díky svému bezúchytovému provedení získává elegantní nádech. Je vyrobena z kvalitního lamina. Disponuje čtyřmi dvířky, z čehož jsou jedny prosklené, a jednou zásuvkou.

  6 720,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Monez 03

  Vitrína Monez 03 má nadčasový design, který zajísté oceníte ve svém interiéru. Díky svému bezúchytovému provedení získává elegantní nádech. Je vyrobena z kvalitního lamina. Disponuje dvěmi dvířky, z čehož jsou jedny prosklené, a jednou zásuvkou.

  5 490,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Monez 04

  Velice praktický regál Monez 04 má vícero využití. Můžete jej použít například i jako knihovnu. Je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje třemi policemi a jednou zásuvkou.

  2 996,00 Kč
 • K dispozici

  Vysoká skříň Monez 05

  Vysoké skříně jsou praktické především díky tomu, že v místnosti ušetří hodně místa. Skříň Monez 05 samozřejmě disponuje velkým úložným prostorem, který je rozdělen do pěti polic. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  3 890,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Monez 06

  Velice praktický regál Monez 06 má vícero využití. Můžete jej použít například i jako velkou knihovnu, díky jeho množství úložného prostoru. Je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje sedmi policemi a jednou zásuvkou.

  3 890,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Monez 07

  Bez šatní skříně se neobejde snad nikdo. Právě díky ní si můžeme šikovně uložit naše oděvy a pak jen jednoduše vybírat. Monez 07 je vyrobena z kvalitního lamina. Skvěle zapadne do interiéru vybaveným právě kolekcí Monez.

  6 890,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová šatní skříň Monez 09

  Rohová šatní skříň Monez 09 Vás zaujme především tehdy, když máte nedostatek prostoru a hledáte skříň, která i přes své menší rozměry nabízí dostatek úložiště pro Váš šatník. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  5 990,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Monez 20

  Komody jsou velice praktickým nábytkem do domácnosti pro uložení věcí, které nepotřebujete mít stále na očích, jak je to například u vitrín. Komoda Monez 20 je vyrobena z kvalitního lamina a disponuje dvojicí dvířek a dvěmi praktickými zásuvkami.

  4 150,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Monez 21

  Komody jsou velice praktickým nábytkem do domácnosti pro uložení věcí, které nepotřebujete mít stále na očích, jak je to například u vitrín. Komoda Monez 21 je vyrobena z kvalitního lamina a disponuje pěti praktickými zásuvkami.

  5 996,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Monez 23

  Komoda Monez 23 díky svému klasickému designu zapadne téměř do každého interiéru. Svou kombinací dvou dvířek a čtyřech zásuvek je velice praktická. Je vyrobena z kvalitního lamina.

  5 980,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Monez 30

  Závěsná police Monez 30 najde široké využití v každém interiéru. Je ideální pro uložení menších dekoračních věcí. Výrobce na její výrobu použil kvalitní laminátovou desku, díky čemu se dobře udržuje a je odolná.

  520,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Monez 31

  Závěsná police Monez 31 v podobě regálku je díky svému rozdělenému úložnému prostoru velice praktická. Je vyrobena z kvalitního lamina. Ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích.

  1 090,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Monez 32

  Menší závěsná police Monez 32 najde široké využití v každém interiéru. Je ideální pro uložení menších dekoračních věcí. Výrobce na její výrobu použil kvalitní laminátovou desku, díky čemu se dobře udržuje a je odolná.

  385,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Monez 40

  Rozkládací jídelní stůl Monez 40 zaujme především ty, kteří hledají stůl pro všechny příležitosti. Díky svému jednoduchému rozkladu je velice praktický a zvýšíte plochu až o 40cm. Je vyroben z kvalitního lamina, díky čemu je odolný a dobře se udržuje. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  3 949,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Monez 42

  Psací stůl nemusí být v místnosti pouze jako užitečná věc - může interiér také skvěle doplnit. Právě od toho je Monez 42. Je vyroben z kvalitního lamina a díky své barevné kombinaci zaujme oko každého návštěvníka Vaší domácnosti.

  2 570,00 Kč
 • K dispozici

  Box pod psací stůl Monez 44

  Box pod psací stůl je velice praktický kus nábytku, díky čemuž zvětšíte úložný prostor kolem psacího stolu. Je vyroben z kvalitního lamina a disponuje jedněmi dvířky a jednou zásuvkou. Ideální v kombinaci s psacím stolem Monez 42.

  1 679,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Monez 50

  Televizní stolek Monez 50 byl výrobcem navržen tak, abyste si mohli pohodlně uložit jak Vaši TV, tak elektroniku potřebnou k jejímu chodu. Disponuje navíc dvěmi praktickými zásuvkami. Je vyroben z kvalitního lamina.

  3 350,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Monez 51

  Menší televizní stolek Monez 51 byl výrobcem navržen tak, abyste si mohli pohodlně uložit jak Vaši TV, tak elektroniku potřebnou k jejímu chodu. Disponuje navíc jednou praktickou zásuvkou. Je vyroben z kvalitního lamina.

  2 560,00 Kč
 • K dispozici

  Postel Monez 70

  Postel Monez 70 je vyrobena z kvalitní laminátové desky v přírodní barevném provedení. Dodáváme bez matrace a roštu - ty si samozřejmě můžete vybrat z naší velké nabídky.

  2 756,00 Kč
 • K dispozici

  Box pod postel Monez 71

  Box pod postel je velice praktický doplněk k posteli z kolekce Monez. Ideální například pro uložení peřin a polštářů. Je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení sosna Avola / grafit.

  999,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Monez 73

  Také se potýkáte s problémem, kdy si před spaním čtete knížku a následně ji nemáte kam uložit? Nebo nemůžete najít to správné místo pro Váš budík? Pak jste správně. Noční stolek Monez 73 vše vyřeší. Je vyroben z kvalitního lamina.

  1 690,00 Kč