Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Morano

Počet produktů: 19
Obývací stěna Morano

Obývací sestava Morano se vyznačuje svým luxusním designem díky barevnému provedení bílá ve vysokém lesku. Nábytek má korpus vyroben z kvalitního lamina a na přední části byla použita dřevovláknitá deska MDF, která se vyznačuje svými mechanickými, fyzikálními a technologickými vlastnosti vyrovnávající se masivnímu dřevu. Sestava se skládá z dvojice komod, tv stolku, police a vitríny. Dalším prvkem kolekce Morano je grafitovan sklo na prosklených částech nábytku. Díly byly navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly a tvořily dokonalý celek. Veškerý nábytek dodáváme ve smontovaném stavu (pokud není uvedeno jinak).

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Morano

  Obývací sestava Morano se vyznačuje svým luxusním designem díky barevnému provedení bílá ve vysokém lesku. Nábytek má korpus vyroben z kvalitního lamina a na přední části byla použita dřevovláknitá deska MDF, která se vyznačuje svými mechanickými, fyzikálními a technologickými vlastnosti vyrovnávající se masivnímu...

  23 301,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Morano I

  Obývací sestava Morano I je pravým důkazem toho, že v jednoduchosti bývá krása. Nábytek má korpus vyroben z kvalitního lamina a na přední části byla použita dřevovláknitá deska MDF, která se vyznačuje svými mechanickými, fyzikálními a technologickými vlastnosti vyrovnávající se masivnímu dřevu.

  21 700,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Morano 02

  Komoda Morano 02 Vás jistě zaujme svým luxusním provedením díky bílému lesku na předních částích. Disponuje také menší prosklenou vitrínkou v horní části, kterou je možno za příplatek doplnit o LED osvětlení. Je vyrobena z kvalitního lamina a MDF desky.

  5 552,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Morano 22

  Komoda Morano 22 Vás jistě zaujme svým luxusním provedením díky bílému lesku na předních částích. Disponuje také menší prosklenou vitrínkou v horní části, kterou je možno za příplatek doplnit o LED osvětlení. Je vyrobena z kvalitního lamina a MDF desky.

  5 552,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Morano 03

  Objemná třídveřová komoda Morano 03 je vyrobena z kvalitního lamina a dřevovláknité desky MDF. Dvířka jsou v bílém vysokém lesku, díky čemuž nábytek dostává elegantní nádech. Disponuje třemi dvířky a jednou praktickou zásuvkou uprostřed.

  8 512,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Morano 04

  Praktická komoda s tradičním vzhledem a prosklenou vrchní částí jistě zapadne do každého interiéru. Je vyrobena z kvalitního lamina a dřevovláknité desky MDF.

  5 730,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Morano 06

  Bez televizního stolku se neobejde žádný moderní obývací pokoj. Právě do takového pokoje skvěle zapadne stolek Morano 06, který je vyroben z lamina a dřevovláknité desky MDF v barevném provedení bílý lesk.

  2 859,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Morano 07

  Bez televizního stolku se neobejde žádný moderní obývací pokoj. Právě do takového pokoje skvěle zapadne třízásuvkový stolek Morano 07, který je vyroben z lamina a dřevovláknité desky MDF v barevném provedení bílý lesk.

  4 155,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Morano 09 levá

  Vitrína Morano 09 si oblíbí především ti, kteří si své drobnosti rádi vystavují, aby je měli celý den na očích. Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF.

  5 705,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Morano 08 pravá

  Vitrína Morano 08 si oblíbí především ti, kteří si své drobnosti rádi vystavují, aby je měli celý den na očích. Vitrína je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF.

  5 705,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná vitrína Morano 10 levá

  Závěsné vitríny jsou velice oblíbené díky úspoře místa ve Vašem interiéru. Morano 10 je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF.

  3 875,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná vitrína Morano 20 pravá

  Závěsné vitríny jsou velice oblíbené díky úspoře místa ve Vašem interiéru. Morano 20 je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF.

  3 875,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle Morano 101

  Jídelní židle Morano 101 skvěle zapadne do Vaší jídelny nebo kuchyně v kombinaci s jídelním stolem Morano. Její kovová konstrukce zajišťuje skvělý posed.

  3 797,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Morano 13

  Závěsná police Morano 13 zajisté najde široké využití v každé domácnosti. Je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF.

  673,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní stůl Morano 36

  Jídelní stůl bývá dominantou jídelny nebo kuchyně. Proto byste při jeho výběru měli zvýšit pozornost. Morano 36 Vám nabídne dostatek prostoru nejen pro Vaši rodinu, ale i nečekanou návštěvu díky jednoduchému rozkladu, díky čemuž zvýšíte plochu až o 50cm.

  11 750,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Morano 41

  Konferenční stolek Morano 41 zajisté zapadne díky svému netradičnímu vzhledu do každého interiéru. Dekorativní rýha na noze mu dodává jedinečnost. Je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF.

  2 655,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Morano 70

  Šatní skříň Morano 70 díky svému klasickému designu v bílém provedení zajisté zapadne do každé ložnice. Je velice praktická. Disponuje dvěmi dvířky s elegantními úchytkami.

  5 844,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní sestava Morano

  Rozhodli jste se pro novou jídelní sestavu? Hledáte něco moderního, něco, co na první pohled zaujme nejen Vás, ale i každého návštěvníka Vaší domácnosti? Pokud ano, tak jídelní sestava Morano může být tím pravým řešením. Celá kolekce Morano je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF,...

  57 056,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní set Morano

  Jestliže hledáte do své zařízené kuchyně nebo jídelny pouze jídelní set, pak jste narazili správně. Jídelní set Morano může být tím pravým řešením. Celá kolekce Morano je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF, která se vyznačuje svými vlastnostmi totožnými s masivním dřevem.

  37 134,00 Kč