Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Conte

Počet produktů: 17
Obývací stěna Conte

Obývací stěna Conte je jednou z mála kolekcí nábytku, která ani za pár let neztratí na kráse. Sestava se skládá ze tří komod, vitríny (L/P), televizního stolku, závěsné police a konferenčního stolku. Nábytek má tělo vyrobeno z kvalitní LTD desky v barevném odstínu dub niagara. Na přední části a dvířka byla použita masivní přírodní dýha v barevném provedení tmavý dub. Velkou výhodou je dojezdový brzdící systém QUADRO u dvířek. Jednotlivé díly z kolekce Conte lze jakkoliv kombinovat podle vlastních představ. Většinu nábytku dodáváme ve smontovaném stavu (pokud není uvedeno jinak).

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Conte

  Obývací stěna Conte je jednou z mála kolekcí nábytku, která ani za pár let neztratí na kráse. Nábytek má tělo vyrobeno z kvalitní LTD desky v barevném odstínu dub niagara. Na přední části a dvířka byla použita masivní přírodní dýha v barevném provedení tmavý dub. Velkou výhodou je dojezdový brzdící systém QUADRO u...

  50 757,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní sestava Conte

  Jídelní sestava Conte Vás zaujme především svým kvalitním provedením a barevnou kombinací, která ani za pár let neztratí na kráse. Nábytek je vyroben z LTD desky a masivní přírodní dýhy.

  49 995,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Conte 02

  Komoda Conte 02 se díky své praktičnosti a kvalitě zpracování zalíbí téměř každému. Je totiž možno ji využívat i jako domácí bar. Je vyrobena z LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou.

  5 730,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Conte 04

  Nadšasová částečně prosklená komoda Conte 04 se vyznačuje svým jednoduchým designem, který ocení zejména milovníci elegance. Je vyrobena z kvalitní LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou.

  7 979,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Conte 07

  Regál Conte 07 najde široké využití v každé domácnosti. Díky čtveřici polic si do něj budete moci uložit velké množství věcí, které chcete mít stále na očích. Je vyroben z LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou.

  5 184,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Conte 10 levá

  Vitrína Conte dodá každému interiéru jedinečný vzhled. Právě díky svým proskleným dvířkám je u zákazníků velice oblíbeným kusem nábytku. Je vyrobena z kvalitní LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou.

  8 436,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Conte 11 pravá

  Vitrína Conte dodá každému interiéru jedinečný vzhled. Právě díky svým proskleným dvířkám je u zákazníků velice oblíbeným kusem nábytku. Je vyrobena z kvalitní LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou.

  8 436,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Conte 21

  Menší TV stolek si jistě najde místo ve Vašem obývacím pokoji - jinak řečeno, takový stolek by neměl chybět v žádném obýváku. Conte 21 je vyroben z kvalitní LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou. Disponuje dvěmi praktickými zásuvkami.

  5 412,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Conte 23

  Prostorný TV stolek Conte 23 je vyroben z kvalitní LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou. Disponuje třemi praktickými zásuvkami, které disponují dovíracím systémem QUADRO.

  7 814,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Conte 30

  Závěsná police Conte 30 Vás zaujme svým moderním designem a netradičním zavěšením odkládacího skleněného prostoru. Díky tomu si jí ve Vašem interiéru zajisté všimne každý návštěvník.

  1 156,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Conte 31

  Závěsná police Conte 31 Vás zaujme svým moderním designem a netradičním zavěšením odkládacího skleněného prostoru. Díky tomu si jí ve Vašem interiéru zajisté všimne každý návštěvník.

  1 652,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní stůl Conte 40

  Rozkládací jídelní stůl Conte 40 skvěle zapadne do každé jídelny nebo kuchyně díky svým klasickým liniím a tradičnímu tvaru. Po rozložení získáte větší plochu až o 50cm, což je velice praktické. Je vyroben z kvalitní LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou.

  12 197,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Conte 41

  Konferenční stolek Conte 41 disponuje klasickým čtvercovým designem, který se hodí téměř do každého domácího pokoje. Je vyroben z kvalítní LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou.

  5 717,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Komoda Conte 47

  Prostorná komoda Conte 47 v nadčasovém designu je vyrobena z kvalitní LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou. Disponuje čtyřmi zásuvkami a dvěmi dvířky.

  11 295,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Conte 48

  Praktická komoda Conte 48 je ideální do menších interiérů, kde potřebujete rozšířit úložný prostor pro věci, které chcete mít neustále po ruce. Je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s masivní přírodní dýhou. Disponuje dvěmi zásuvkami a dvěmi dvířky s elegantními kovovými úchytkami.

  7 864,00 Kč
 • K dispozici

  Podstavec pod TV Conte 65

  Podstavec pod TV Conte 65 je velice praktickým doplňkem pro TV stolky z kolekce Conte. Nejen dobře vypadá, ale zároveň splní přesně to, co potřebujete - zvýší Vaši televizi a tím i zlepší zorný pohled, jestliže máte například vyšší pohovku.

  1 199,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Šatní skříň Conte 70

  Šatní skříň Conte 70 je kusem nábytku, který zaujme Vás i každého návštěvníka Vaší domácnosti. Je vyrobena z kvalitní LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou. Disponuje velkým úložným prostorem pro Vaše oděvy.

  13 023,00 Kč