Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Lionel

Počet produktů: 18
Obývací stěna Lionel

V dnešní éře modernismu se v nábytku počítá zejména jednoduchost, kvalita a módní design. Přesně takto by se také dala popsat obývací stěna z kolekce Lionel od známého výrobce Helvetia. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky se strukturou dřeva. Na přední části byla použita dřevovláknitá deska MDF, která je známá svou vysokou odolností vůči mechanickému poškození a velmi dobrou voděodolností. Barevné provedení je dub camargue / hnědá. Celá kolekce Lionel se skládá celkem ze 14 prvků, které samozřejmě můžete mezi sebou jakkoliv kombinovat. Nábytek se dodává v demontu . montáž je pak velice snadná díky přiloženým návodům.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Lionel I

  Obývací stěna Lionel I je jednou z několika sestav z kolekce Lionel, kterou Vám zde nabízíme. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky se strukturou dřeva. Na přední části byla použita dřevovláknitá deska MDF, která je známá svou vysokou odolností vůči mechanickému poškození a velmi dobrou voděodolností.

  29 939,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Lionel II

  Obývací stěna Lionel II je jednou z několika sestav z kolekce Lionel, kterou Vám zde nabízíme. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky se strukturou dřeva. Na přední části byla použita dřevovláknitá deska MDF, která je známá svou vysokou odolností vůči mechanickému poškození a velmi dobrou voděodolností.

  16 169,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Lionel III

  Obývací stěna Lionel III je jednou z několika sestav z kolekce Lionel, kterou Vám zde nabízíme. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky se strukturou dřeva. Na přední části byla použita dřevovláknitá deska MDF, která je známá svou vysokou odolností vůči mechanickému poškození a velmi dobrou voděodolností.

  32 649,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací stěna Lionel IV

  Obývací stěna Lionel IV je jednou z několika sestav z kolekce Lionel, kterou Vám zde nabízíme. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky se strukturou dřeva. Na přední části byla použita dřevovláknitá deska MDF, která je známá svou vysokou odolností vůči mechanickému poškození a velmi dobrou voděodolností.

  17 169,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Lionel 57

  Decentní šatní skříň z kolekce Lionel s elegantně vyřešeným bezúchytovým systémem zaujme oko každého návštěvníka ve Vaší domácnosti. Je vyrobena z kvalitního lamina se strukturou dřeva v barevném provedení dub camargue / hnědá.

  4 440,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Lionel 58

  Decentní šatní skříň z kolekce Lionel s elegantně vyřešeným bezúchytovým systémem zaujme oko každého návštěvníka ve Vaší domácnosti. Je vyrobena z kvalitního lamina se strukturou dřeva v barevném provedení dub camargue / hnědá.

  6 669,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Lionel 05

  Vitrína Lionel 05 je vyrobená z kvalitního lamina se strukturou dřeva. Na přední části výrobce použil dřevovláknitou desku MDF. Do prosklených prostor lze za příplatek doplnit LED osvětlení.

  5 180,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Lionel 12

  Vitrína Lionel 12 je vyrobená z kvalitního lamina se strukturou dřeva. Na přední části výrobce použil dřevovláknitou desku MDF. Do prosklených prostor lze za příplatek doplnit LED osvětlení.

  6 669,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Lionel 25

  Komody jsou, jak je známo, velice oblíbeným druhem nábytku. Díky nim získáte navíc mnoho úložného prostoru k Vaší obývací stěně a zároveň jsou výborným módním doplňkem do interiéru.

  5 929,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Lionel 26

  Komody jsou, jak je známo, velice oblíbeným druhem nábytku. Díky nim získáte navíc mnoho úložného prostoru k Vaší obývací stěně a zároveň jsou výborným módním doplňkem do interiéru. Lionel 26 disponuje několika dvířky a třemi praktickým zásuvkami.

  6 299,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Lionel 27

  Šikovná menší komoda z kolekce Lionel s označením 27 disponuje dvěmi dvířky a jednou praktickou zásuvkou. Je vyrobena z kvalitního lamina se strukturou dřeva v barevném provedení dub camargue / hnědá.

  3 699,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Lionel 44

  Kombinovaná komoda Lionel 44 je vyrobena z kvalitního lamina se strukturou dřeva. Disponuje menším barem, což je velice praktické. Dvířka jsou častečně prosklená se skleněnými policemi uvnitř.

  6 299,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Lionel 45

  Komoda Lionel 45 je skvělým příkladem, kdy chcete zvětšit úložný prostor ve Vašem obývacím pokoji a zároveň ho i zkrášlit a zmodernizovat. Je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF.

  4 810,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Lionel 40

  Jistě nám dáte za pravdu, že žádný moderní obývací pokoj se neobejde bez pořádného TV stolku. Právě proto Vám nabízíme Lionel 40, který svou kvalitou zpracování a barevným provedením zaujme každého zákazníka.

  4 410,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Lionel 41

  Jistě nám dáte za pravdu, že žádný moderní obývací pokoj se neobejde bez TV stolku. Právě proto Vám nabízíme menší stolek Lionel 41, který svou kvalitou zpracování a barevným provedením zaujme každého zákazníka.

  3 699,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Lionel 99

  Zajímavý konferenční stolek z kolekce Lionel, který může zmodernizovat Váš obývací pokoj. Je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou. Ve spodní části disponuje praktickým úložným prostorem.

  2 219,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Lionel 01

  Praktická závěsná police Lionel 01 je ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Je vyrobena z kvalitního lamina v přírodním barevném provedení dub camargue.

  2 219,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Lionel 02

  Praktická delší závěsná police Lionel 02 je ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Je vyrobena z kvalitního lamina v přírodním barevném provedení dub camargue.

  2 589,00 Kč