Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Šatní skříně Beta

Počet produktů: 8
Šatní skříně Beta

Kolekce šatních skříní Beta od známého výrobce Helvetia Vás zaručeně uchvátí svou kvalitou zpracování a širokou škálou barevných provedení, díky nimž si zaručeně přijde na chuť každý zákazník. Výrobce jako materiál použil kvalitní lamina v kombinaci s dřevovláknitou deskou MDF, která se vyznačuje zejména svou voděodolností a snadnou údržbou. Všechny skříně z této kolekce dodáváme v demontu - montáž je pak velice snadná díky přiloženým návodům.

 • K dispozici

  Šatní skříň Beta I

  První verze šatní skříně z kolekce Beta nabízí velice prakticky uspořádaný úložný prostor. Skříň Vám nabízíme ve třech barevných provedeních. Je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou.

  7 559,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Beta II

  Z kolekce šatních skříní Beta Vám nabízíme další verzi, která je charakteristická svou nabídkou velkého úložného prostoru a velkým zrcadlem přes celá dvířka. Beta II je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou.

  9 270,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Beta III

  Beta III je velice zajímavou verzí z široké nabídky kolekce Beta, jelikož disponuje elegantními prvky grafitového skla na posuvných dvířkách. Zapomenout samozřejmě nesmíme na přírodní barvu dubu san remo světlého, díky které nábytek v místnosti vytvoří jedinečnou atmosféru.

  9 289,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Šatní skříň Beta IV

  Šatní skříň Beta IV můžeme jednoduše popsat třemi slovy - moderní, elegantní a praktická. Přesně tak se dá charakterizovat čtvrtá verze z kolekce šatních skříní Beta. Jako ostatní je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou. Díky prvkům černého skla na sebe okamžitě upoutá pozornost.

  12 020,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Beta V

  Šatní skříň Beta V disponuje tradičním tvarem v přírodním barevném provedení dubu san remo světlého. Na dvířka výrobce použil bílé provedení s velkým zrcadlem uprostřed, které skvěle doplňuje celý nábytek.

  9 280,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Šatní skříň Beta VI

  Z kolekce šatních skříní Beta Vám nabízíme verzi č. VI, která je vhodná i pro náročné zákazníky. Svou kombinací kvalitního zpracování, bílého provedení, velkého zrcadla a dekorativního rýhování na dvířkách dodá každému interiéru velice moderní nádech.

  12 020,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Šatní skříň Beta VII

  Šatní skříň Beta VII dodáváme ve dvou barevných provedeních - bílá / grafitové sklo nebo dub san remo tmavý / hnědé sklo. Zrcadlo je umístěno uprostřed skříně s lemem Vámi vybrané barvy skla, což vypadá velice nápaditě.

  12 715,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Šatní skříň Beta VIII

  Poslední skříní z celé kolekce Beta Vám představujeme Beta VIII, která je charakteristická svým tradičním vzhledem, kvalitním zpracováním a barevným provedením. Disponuje dvěmi velkými zrcadly na dvířkách - ty jsou navíc olemovány černým sklem, což vytváří skvělou kombinaci.

  10 309,00 Kč