Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Šatní skříně Vigo

Počet produktů: 5
Šatní skříně Vigo

Sestava šatních skříní Vigo od známého výrobce Gawin patří mezi výborné doplňky do větších domácností. V případě, že se nebojíte vyčlenit celou místnost pouze na skříně, pak je systém Vigo skvělou volbou. Jsou vyrobeny z kvalitní laminátové desky. Hrany mají zakončeny ABS lištami, což zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození. Veškerý nábytek dodáváme v demontu.

 • K dispozici

  Šatní skříň Vigo 01

  Šatní skříň ze systému Vigo je menších rozměrů a je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Uvnitř disponuje čtveřicí poliček. Dodáváme v demontu.

  2 635,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Vigo 02

  Klasická šatní skříň z kolekce Vigo vvnitř disponuje praktickou poličkou a šatní tyčí. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Dodáváme v demontu.

  3 200,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová skříň Vigo 03

  Rohové šatní skříně jsou čím dál více oblíbenější. Zaberou totiž méně místa než klasická skříň stejných rozměrů a v místnosti navíc vytvoří útulnou atmosféru. Vigo 03 je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Dodáváme v demontu.

  4 150,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Vigo 04

  Šatní skříň Vigo 04 se řadí mezí větší skříně disponujicí dostatkem úložného prostoru. Uvnitř naleznete několik praktických poliček a šatní tyč. Nesmí chybět ani zásuvky ve spodní části. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Dodáváme v demontu.

  6 200,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Vigo 05

  Šatní skříň Vigo 05 je největším kouskem z celé kolekce těchto skříní. Uvnitř naleznete několik praktických poliček a šatní tyč. Nesmí chybět ani zásuvky ve spodní části. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Dodáváme v demontu.

  Sleva! 8 100,00 Kč