Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Psací stoly

Počet produktů: 26
Psací stoly

Jednou z hlavních věcí, na kterou byste měli myslet při pořizování nábytku do dětských pokojíčků, je psací stůl. Kvalitní, moderní a pohodlné psací stoly za bezkonkurenční ceny naleznete pouze u nás! Vybrali jsme pro Vás to nejlepší od různých výrobců, aby měl každý zákazník několik variant pro své rozhodování. Psací stoly dodáváme v demontáži s přiloženými návody, díky kterým je následné sestavení opravdu snadné.

 • K dispozici

  Dětský psací...

  Dětský psací stůl FILO je vyroben z masivního borovicového dřeva. Je obzvláštěn deskou s plstí, na kterou lze připevňovat poznámky, obrázky apod.  Očekávejte moderní design, který Vás zaujme a malé děti překvapí. Nemusíte se trápit následnou montáží, lumax-nábytek dodává dětský program již zmontovaný.

  11 490,00 Kč
 • K dispozici

  Dětský stůl Filo s nadstavbou

  Dětský psací stůl FILO je vyroben z masivního borovicového dřeva. Očekávejte moderní design, který Vás zaujme a malé děti překvapí. Nemusíte se trápit následnou montáží, lumax-nábytek dodává dětský program již zmontovaný.

  7 299,00 Kč
 • K dispozici

  Dětský stůl Filo

  Dětský psací stůl FILO je vyroben z masivního borovicového dřeva. Očekávejte moderní design, který Vás zaujme a malé děti překvapí. Nemusíte se trápit následnou montáží, lumax-nábytek dodává dětský program již zmontovaný.

  4 999,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Princessa 04

  Psací stůl je jednou z hlavních věcí, která by rozhodně neměla chybět v dětském pokojíčku. Je vyroben z masivního břízového dřeva v kombinaci s přírodní dýhovanou deskou. Stůl je možno doplnit o nádstavbu, díky čemuž získáte navíc mnoho místa.

  6 290,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Ikar 40

  Psací stůl Ikar 40 si Vaše ratolesti velice rychlé oblíbí díky barevné kombinaci úchytek a kvalitnímu zpracování. Je vyroben z laminátové desky, která se vyznačuje zejména svou odolností a snadnou údržbou. 

  1 799,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Mobi MO11

  Psací stůl by prostě v dětském nebo studentském pokoji zaručeně neměl chybět. Proto Vám nabízíme stůl z kolekce Mobi s označením MO11. Je vyroben z kvalitního lamina o síle desky 16mm, což zajišťuje výbornou stabilitu při psaní.

  2 530,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Next NX13

  Kombinovaný psací stůl pro Vašeho studenta zaručeně splní veškeré jeho požadavky. Disponuje několika otevřenými poličkami, čtveřici praktických zásuvek a výsuvnou policí na kolejničkách pro umístění klávesnice. Na výběr máte ze dvou barevných provedení.

  2 290,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Blog BL13

  Dětský nebo studentský pokoj bez pořádného psacího stolu snad ani neexistuje. Z kolekce Blog Vám nabízíme psací stůl s označením BL13, který je vyroben z kvalitního lamina o síle desky 16mm, což zaručuje výbornou stabilitu při psaní.

  2 600,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Komi KM13

  U žádné kolekce dětského nábytku by neměl chybět psací stůl. Samozřejmě nechybí ani u kolekce Komi a my Vám přinášíme stůl s označením KM13. Je velice praktický, disponuje několika zásuvkami. Je vyroben z kvalitního lamina a navíc disponuje pojízdnou poličkou na klávesnici.

  2 199,00 Kč
 • K dispozici

  Akce Rohový psací...

  Rohový psací stůl je ideální jestliže potřebujete ušetřit místo v interiéru. Labyrint LA17 navíc disponuje regálkem se třemi policemi a výsuvnou deskou na klávesnici. Je vyroben z kvalitního lamina o síle desky 16mm, což zaručí stabilitu při psaní.

  2 366,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Labyrint LA18

  Praktický psací stůl do dětského nebo studentského pokoje se dvěmi zásuvkami a designovým regálkem s malými poličkami skvěle zapadne do každého moderního interiéru. Je vyroben z laminátové desky o síle 16mm což zaručí stabilitu při psaní např. domácích úkolů.

  1 999,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Labyrint LA19

  Tradiční psací stůl do dětského nebo studentského pokoje. Je vyroben z laminátové desky o síle 16mm což zaručí stabilitu při psaní např. domácích úkolů. Vhodný v kombinaci s kontejnerem Labyrint LA20.

  1 314,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Diego 10

  Určitě nám dáte za pravdu, že psací stůl by neměl chybět v žádném dětském pokoji. Nabízíme Vám stůl z kolekce dětského nábytku Diego s označením 10. Díky možnosti výběru barvy úchytek si zajisté přijde na chuť každý zákazník a vybere si kombinaci barev, která skvěle zapadne do každého dětského pokoje.

  1 950,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Diego 11

  Určitě nám dáte za pravdu, že psací stůl by neměl chybět v žádném dětském pokoji. Nabízíme Vám stůl z kolekce dětského nábytku Diego s označením 10, který navíc disponuje jak trojicí skříněk, tak malým regálkem. Díky možnosti výběru barvy úchytek si zajisté přijde na chuť každý zákazník a vybere si kombinaci barev,...

  2 700,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Diego 12

  Jestliže hledáte klasický psací stůl za nízkou cenu, narazili jste správně. Stůl Diego 11 je vyroben z kvalitní laminátové desky a hrany má zakončeny ABS lištami, které zvyšují odolnost. Nábytek dodáváme v demontu.

  1 175,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Simba 12

  Psací stůl by neměl chybět v žádném dětském pokoji. Z kolekce Simba Vám nabízíme stůl s pořadovým číslem 12, který disponuje praktickou skříňkou, zásuvkou a případným prostorem pro klávesnici od počítače. U tohoto nábytku si můžete vybrat z několika barevných kombinací a různých motivů úchytek.

  1 800,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Simba 13

  Psací stůl by neměl chybět v žádném dětském pokoji. Z kolekce Simba Vám nabízíme stůl s pořadovým číslem 13, který disponuje dvěmi zásuvkami, jednou skříňkou, otevřenou poličkou a prostorem pro umístění klávesnice. U tohoto nábytku si můžete vybrat z několika barevných kombinací a různých motivů úchytek.

  2 425,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Happy 40

  Psací stůl je dalším z druhu nábytku, který by rozhodně neměl v dětském pokoji chybět. Proto ani v kolekci Happy na něj výrobce nezapomněl a my Vám přinášíme stůl s označením Happy 40. Je vyroben z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  2 169,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl s regálem WOW 07

  Praktický psací stůl WOW 7 disponující s regálem se může stát nezbytnou pomůckou Vašich malých studentů při odkládání knížek apod. Je vyroben z kvalitního lamina. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  4 199,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Mati B1

  Psací stůl Mati B1 je rozhodně nezbytným kusem nábytku, jestliže vybavujete pokoj svým ratolestem. Je vyroben z kvalitního lamina a disponuje dvěmi praktickými zásuvkami s bezúchytovám systémem. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 089,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Gumi G6

  Pořád to opakujeme - psací stůl v dětském nebo studentském pokoji nesmí chybět. Představujeme Vám stůl Gumi G3 vyrobený z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Veká výhoda je možnost výběru ze tří barevných kombinací, kdy hlavní barvu představuje Dub Santana. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 660,00 Kč
 • K dispozici

  Rohový psací stůl Gumi G11

  Pořád to opakujeme - psací stůl v dětském nebo studentském pokoji nesmí chybět. Představujeme Vám rohový stůl Gumi G11 vyrobený z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Veká výhoda je možnost výběru ze tří barevných kombinací, kdy hlavní barvu představuje Dub Santana. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 760,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Lorento L10

  Psací stůl Lorento L10 je vyroben z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Díky možnosti výběru ze dvou barevných variant si vybere každý zákazník. Disponuje jednou zásuvkou a jedněmi dvířky. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 629,00 Kč
 • K dispozici

  Rohový psací stůl Lorento L11

  Rohový psací stůl Lorento L11 je vyroben z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Stůl disponuje dvěmi dvířky a praktickou vysouvací poličkou pro klávesnici. Nabízíme ve dvoubarevném provedení. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 928,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Nuki NU7

  Samozřejmostí každého dětského pokoje by měl být kvalitní psací stůl. Proto Vám přinášíme stůl z kolekce Nuki s označením NU7. Disponuje třemi zásuvkami. Veká výhoda je možnost výběru ze dvou barevných kombinací, kdy hlavní barvu představuje Norská borovice. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 974,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Ultimo U8

  Bytelný psací stůl je nedílnou součástí každého dětského či studentského pokoje. Na to samozřejmě myslel i výrobce Dolmar a my tak máme možnost Vám nabídnout stůl Ultimo U8 vyrobený z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Díky možnosti výběru ze tří barevných variant věříme, že si na chuť přijde každý zákazník....

  1 460,00 Kč