Kategorie

 • Pohovka Tornado
  Moderní rozkládací pohovka v elegantním stylu. Přesně taková je pohovka...
  3 899,00 Kč 4 899,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Alice

Počet produktů: 13
Obývací stěna Alice

Obývací stěna Alice jistě zaujme každého návštěvníka Vaší domácnosti díky svému preciznímu zpracování z kvalitních materiálů. Je vyrobena z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Barevné provedení modřín bílý Sibiu / buk Iconic podtrhuje jedinečnost této kolekce. Samostná stěna se skládá z TV stolku, vitríny, závěsné police a kombinované komody. Tím to ale nekončí. Kolekce Alice také obsahuje komponenty do jídelny, kde Vám nabízíme kompletní jídelní set nebo jednotlivé komponenty. Právě díky tomu si zajisté vybere každý, protože nábytek byl navržen tak, aby se dal skvěle kombinovat. Veškerý nábytek (pokud není uvedeno jinak) dodáváme v demontu.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací sestava Alice

  Obývací sestava Alice je kombinací moderního nábytku a praktičnosti. Na jednotlivé komponenty byla použita dřevotřísková deska odýhovaná fólií napodobující přírodní dřevo. Jednotlivé prvky sestavy je možno kombinovat podle vlastních chutí. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  11 199,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní komplet Alice

  Jídelní komplet Alice zahrnuje nejen jídelní stůl a židle, ale také dvě komody a vitrínu. Na jednotlivé komponenty byla použita dřevotřísková deska odýhovaná fólií napodobující přírodní dřevo. Jednotlivé prvky sestavy je možno kombinovat podle vlastních chutí. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  21 999,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Alice 10

  Vitrína Alice 10 je ideálním řešením pro zvětšení úložného prostoru ve Vaší místnosti. Je prvkem komponentů obývacího setu Alice, ale dá se použít i do jiných interiérů. Je vyrobena z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  3 949,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle Alice 101

  Jídelní židle z kolekce Alice s označením 101 je vyrobena v klasickém vzhledu. Barevné provedení židle je modřín bílý Sibiu. Je vyrobena z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  1 499,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle Alice 102

  Jídelní židle z kolekce Alice s označením 102 je vyrobena v klasickém vzhledu s vysokými loketními opěrkami, což je velmi pohodlné. Barevné provedení židle je modřín bílý Sibiu. Je vyrobena z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  1 979,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Alice 12

  Velká vitríny Alice 12 je ideálním řešením pro zvětšení úložného prostoru ve Vaší místnosti. Je prvkem komponentů obývacího setu Alice, ale dá se použít i do jiných interiérů. Je vyrobena z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  5 459,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Alice 15

  Praktická komoda s menším barem v horní části je opravdu praktickým kusem nábytku, který se ve Vaší domácnosti rozhodně neztratí nevyužitím. Disponuje jedněmi dvířky, dvěmi zásuvkami a čtveřicí poliček. Je vyrobena z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  3 949,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Alice 25

  TV stolek je nábytek, který by neměl chybět v žádném domácím pokoji. Jestliže hledáte světlejší nábytek v moderním provedení za skvělou cenu, pak je Alice 25 pro Vás tou pravou volbou! Je vyroben z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  1 699,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Alice 40

  Jídelní stůl Alice 40 je rozkládací. Je vyroben z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  3 699,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Alice 41

  Stejně jako TV stolek, tak ani konferenční stolek by neměl v žádné obývacím pokoji chybět. Samozřejmě nechybí ani v kolekci Alice a my Vám přinášíme stolek s označením 41. Je vyroben z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  1 699,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Alice 45

  Praktická komoda je opravdu nezbytným kusem nábytku, který se ve Vaší domácnosti rozhodně neztratí nevyužitím. Disponuje třemi zásuvkami a třemi dvířky. Je vyrobena z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  4 189,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Alice 70

  Šatní skříň Alice 70 je vyrobena z dřevotřískové desky odýhované fólií napodobující přírodní dřevo. Ve spodní části disponuje dvojicí praktických zásuvek. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  5 469,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Jídelní set Alice

  Jídelní set Alice zahrnuje jídelní stůl a čtyři židle. Na jednotlivé komponenty byla použita dřevotřísková deska odýhovaná fólií napodobující přírodní dřevo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  9 599,00 Kč