Kategorie

 • Komoda Selene 48 WM
  Zajímavá prosklená Komoda Selene  vhodn á   na...
  8 899,00 Kč 9 587,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Nevada

Počet produktů: 12
Obývací stěna Nevada

Nevada je kolekce nezvyklého nábytku do obývacích pokojů či jídelen. Veškeré komponenty byly navrženy tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. Působivé barvy, plná funkčnost a mosazné kliky jsou vlastnosti, které zdůrazňují vytříbený charakter této kolekce. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení dub Lefkas temný. Komponenty dodáváme v demontu - smontování je pak velice jednoduché díky přiloženým návodům.

 • K dispozici

  Šatní skříň Nevada S2D

  Šatní skříň Nevada S2D oplývá netradičním barevným provedením v podobě dubu Lefkas temného. Její jedinečnost podtrhují mosazné úchyty na dvířkách. Je vyrobena z kvalitního lamina. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  4 266,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Nevada W2D

  Vitrína z kolekce Nevada s označením W2D je vyrobena z kvalitního lamina. Díky svému vzhledu a kvalitou zpracování dodá každému interiéru punc luxusu. Mosazné úchytky na dvířkách to jen podtrhují. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  5 149,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Nevada W1D

  Vitrína z kolekce Nevada s označením W1D je vyrobena z kvalitního lamina. Díky svému vzhledu a kvalitou zpracování dodá každému interiéru punc luxusu. Mosazné úchytky na dvířkách to jen podtrhují. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  4 095,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Nevada WSS

  Prostorná vitrína z kolekce Nevada s označením W1D je vyrobena z kvalitního lamina a disponuje velkým úložným prostorem. Díky svému vzhledu a kvalitou zpracování dodá každému interiéru punc luxusu. Mosazné úchytky na dvířkách to jen podtrhují. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  5 760,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Nevada K2S

  Praktická komoda z kolekce Nevada může být využita i jako příborník. Díky svému originálnímu vzhledu a kvalitou zpracování nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Mosazné úchytky na dvířkách to jen podtrhují. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  5 967,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Nevada RTV

  TV stolek z kolekce Nevada Vám nabídne dostatek prostoru nejen pro umístění Vaší televize, ale také pro její komponenty. Mosazné úchytky na zásuvkách dodávají stolku jedinečný a elegantní vzhled. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 234,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Nevada K2D

  Komoda Nevada K2D díky svému originálnímu vzhledu a kvalitou zpracování nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Mosazné úchytky na dvířkách to jen podtrhují. Je vyrobena z kvalitního lamina. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 942,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Nevada B1

  Kolekce Nevada nedisponuje jen nábytkem do obývacího pokoje. Díky její všestrannosti si můžete vybavit také kancelář. Stůl Nevada B1 je vyroben z kvalitního lamina a disponuje praktickými dvířky a trojicí zásuvek. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  5 130,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Nevada LN

  Nevada LN je konferenční stolek s originálním vzhledem. Barevné provedení ve formě dubu Lefkas tmavého zapadne do většiny interiérů. Je vyroben z kvalitního lamina. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 210,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Nevada ST

  Zajímavý jídelní stůl z kolekce Nevada byl navržen za účelem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Je vyroben z kvalitního lamina. Není rozkládací. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 979,00 Kč
 • K dispozici

  Lavice Nevada LW

  Lavice Nevada LW je vyrobena z kvalitního lamina. Barevné provedení je dub Lefkas tmavý, díky čemuž si ji oblíbí každý návštěvník ve Vaší domácnosti. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 232,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací sestava / jídelna Nevada

  Kolekce nábytku Nevada byla navržena tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky. Veškerý nábytek je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení dub Lefkas tmavý. Sestavu nábytku lze použít nejen do obývacích pokojů, ale také do jídelen. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  28 099,00 Kč