Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Cleo

Počet produktů: 17
Obývací stěna Cleo

Nábytek do obývacího pokoje z kolekce Cleo je díky svému zpracování a barevnému provedení klidný, moderní a zároveň i elegantní. Jednotlivé komponenty mají zaoblené rohy, což vypadá opravdu fantasticky. Nábytek je v barvě dubu sonoma. V kolekci naleznete jak konferenční stolek, skříně, vitríny, komody, tak dokonce jídelní stůl s jídelními židlemi. Vše dodáváme v demontovaném stavu (pokud není uvedeno jinak). Montáž je pak velice snadná díky přiloženým návodům.

 • K dispozici

  Šatní skříň Cleo S1D

  Jednodveřová šatní skříň Cleo S1D je vyrobena z kvalitní laminované desky. Uvnitř se nachází šatní tyč a polička. Ve spodní části pak disponuje dvojicí praktických zásuvek. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 099,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Cleo S2D

  Rozměrná šatní skříň Cleo S2D je vyrobena z kvalitní laminované desky. Uvnitř se nachází šatní tyč a polička. Ve spodní části pak disponuje dvojicí praktických zásuvek. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 899,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Cleo W2D

  Dvoudveřová prostorná vitrína Cleo W2D je vyrobena v moderním provedení z kvalitního lamina. Za prosklenými dvířky se nachází skleněné poličky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  4 699,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Cleo W1D

  Vitrína Cleo W1D je vyrobena v moderním provedení z kvalitního lamina. Za prosklenými dvířky se nachází skleněné poličky. Ve spodní části pak výrobce přidal dvojici praktických zásuvek. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 499,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Cleo LN

  Konferenční stolek z kolekce Cleo je díky svému barevnému provedení dub Sonoma vhodný do většiny interiérů. Je vyroben z kvalitní laminátové desky. Ve spodní části se nachází praktická police pro odložení menších věcí. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 499,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Cleo ST

  Jak jsme již zmiňovali v popisku kolekce Cleo, nabízíme Vám i rozkládací jídelní stůl. Ten díky rozkladu zvětšíte až o 43cm! Je vyroben z kvalitní laminované desky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  4 299,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle Cleo KRZ2

  K jídelnímu stolu Cleo ST dodáváme i jídelní židli s označením KRZ2. Je vyrobena z kvalitní laminované desky. Tělo židle je v barvě dub Sonoma, čalounění pak v barvě ořechu. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 490,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Cleo KBS

  Komoda Cleo KBS s prosklenými dvířky je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Má elegantně zaoblené rohy. Skvěle zapadne do interiéru v kombinaci s dalším nábytkem z kolekce Cleo. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  5 699,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Cleo K4S

  Komoda Cleo K4S se čtveřicí zásuvek je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Má elegantně zaoblené rohy. Skvěle zapadne do interiéru v kombinaci s dalším nábytkem z kolekce Cleo. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 699,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Cleo K2D

  Komoda Cleo K2D s dvěmi dvířky a pěticí zásuvek je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Má elegantně zaoblené rohy. Skvěle zapadne do interiéru v kombinaci s dalším nábytkem z kolekce Cleo. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 698,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Cleo K4D

  Prostorná čtyřdveřová komoda Cleo K2D je vyrobena z kvalitního lamina. Má elegantně zaoblené rohy. Skvěle zapadne do interiéru v kombinaci s dalším nábytkem z kolekce Cleo. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 598,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Cleo RTV

  Elegantní a moderní TV stolek z kolekce Cleo je vyroben z kvalitní laminátové desky. Disponuje dvěmi zásuvkami a dvojicí otevřených úložných prostor pro komponenty k Vašemu televizoru. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 998,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná skříňka Cleo WS

  Skříňka Cleo WS na zeď je praktickým a moderním doplňkem do každé domácnosti. Disponuje dvojicí prosklených dvířek, která se vyklápějí. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 799,00 Kč
 • K dispozici

  Zrcadlo Cleo C1

  Zrcadlo z kolekce Cleo s označením C1 je vyrobeno z kvalitního lamina. Skvěle doplní nábytek z této kolekce. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 699,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací sestava Cleo

  Nábytek do obývacího pokoje z kolekce Cleo je díky svému zpracování a barevnému provedení klidný, moderní a zároveň i elegantní. Jednotlivé komponenty mají zaoblené rohy, což vypadá opravdu fantasticky. Nábytek je v barvě dubu sonoma. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  12 389,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Cleo S3D

  Rozměrná šatní skříň Cleo S3D se zrcadlem je vyrobena z kvalitní laminované desky. Uvnitř se nachází šatní tyč s velkým množstvím poliček. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  5 980,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Cleo P1

  Praktická závěsná police Cleo P1 z vysoce kvalitního lamina v barevném odstínu dubu Sonoma. Vhodná k doplnění nábytku z kolekce Cleo. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  495,00 Kč