Kategorie

 • Pohovka Top
  Moderní pohovka Top je zaměřená spíše na mladší gerenaci zákazníků a svým...
  9 450,00 Kč 9 700,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Kora

Počet produktů: 23
Obývací stěna Kora

Kolekce Kora disponuje nejen nábytkem do obývacího pokoje, ale také do kanceláří a do jídelen. Byla navržena v rustikálním stylu. Jednotlivé části tohoto systému skvěle obohatí Vaši místnost a uchvátí Vás zejména svou praktičností a propracovaností. Tělo nábytku je vyrobeno z kvalitního lamina ve třech barevných provedeních - dub antik, dub canyon a samoa king. Právě díky tomu si na chuť přijde zaručeně každý zákazník, komu padne styl a tvary této kolekce do oka.

 • K dispozici

  Komoda Kora KK2

  Komoda Kora KK2 je vyrobena v rustikálním stylu. Má čtyři zásuvky s elegantními úchytkami. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Estetické nožky dodávají komodě jedinečný vzhed. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 449,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kora KK1

  Komoda Kora KK1 je vyrobena v rustikálním stylu. Má jednu zásuvku a dvoje dvířka s elegantními úchytkami. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Estetické nožky dodávají komodě jedinečný vzhed. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 300,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová komoda Kora KKN1

  Rohová komoda Kora KKN1 je vyrobena v rustikálním stylu. Má jedny dvířka s elegantní úchytkou. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Estetické nožky dodávají komodě jedinečný vzhed. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 849,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kora KK3

  Komoda Kora KK3 je vyrobena v rustikálním stylu. Má dvojici dvířek po stranách a čtyři zásuvky uprostřed s elegantními úchytkami. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Estetické nožky dodávají komodě jedinečný vzhed. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 649,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kora KK4

  Prostorná čtyřdveřová komoda Kora KK4 je vyrobena v rustikálním stylu. V horní části uprostřed navíc disponuje jednou zásuvkou. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Estetické nožky dodávají komodě jedinečný vzhed. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 849,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Kora KRTN

  Praktický TV stolek s jednou zásuvkou a dvojicí otevřených úložných prostor pro umístění komponent od Vaší TV. Přesně takový je Kora KRTN. Je vyroben z kvalitní laminátové desky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 149,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Kora KRT

  Praktický TV stolek s jedněmi dvířky a trojicí otevřených úložných prostor pro umístění komponent od Vaší TV. Přesně takový je Kora KRT. Je vyroben z kvalitní laminátové desky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 389,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová vitrínka Kora KNN1

  Rohová vitrínka s označením KNN1 je nádstavbou nad rohovou komodu KKN1 z této kolekce. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Disponuje prosklenými dvířky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 049,00 Kč
 • K dispozici

  Nadstavec Kora KN4

  Kora KN4 je nadstavba nad komodu Kora KK3. Je vyroben z kvalitního lamina a disponuje dvěmi prosklenými dvířky a dvěmi policemi uprostřed. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 698,00 Kč
 • K dispozici

  Nadstavec Kora KN5

  Kora KN5 je nadstavba nad komodu Kora KK4. Je vyroben z kvalitního lamina a disponuje dvěmi prosklenými dvířky a dvěmi policemi uprostřed. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 999,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kora KK7

  Prostorná komoda Kora KK7 je vyrobena v rustikálním stylu. Má dvojici dvířek po stranách a čtyři zásuvky uprostřed s elegantními úchytkami. V horní části se navíc nachází výklopná skříňka, která lze použít jako bar. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  4 649,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kora KK6P

  Prostorná komoda s plnými dveřmi Kora KK6P je vyrobena v rustikálním stylu. Má dvojici dvířek po stranách a tři zásuvky uprostřed s elegantními úchytkami. V horní části se navíc nachází výklopná skříňka, která lze použít jako bar. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  4 289,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kora KK6

  Barová komoda s prosklenými dveřmi Kora KK6 je vyrobena v rustikálním stylu. Má dvojici dvířek po stranách a tři zásuvky uprostřed s elegantními úchytkami. V horní části se navíc nachází výklopná skříňka, která lze použít jako bar. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  4 200,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Kora KL

  Moderní konferenční stolek v rustikálním provedení disponuje vnitřní úložným prostorem v podobě poličky. Je vyroben z kvalitního lamina a na výběr máte ze tří barevných variant. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 209,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Kora KL2

  Moderní konferenční stolek v rustikálním provedení disponuje vnitřní úložným prostorem v podobě poličky. Je vyroben z kvalitního lamina a na výběr máte ze tří barevných variant. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 200,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Kora KRW1

  Jednodveřová vitrína Kora KRW1 skvěle zapadne do obývacího pokoje, jídelny nebo kanceláře. Díky proskleným dvířkám získává elegantní nádech. Vše podtrhují netradiční nohy, které vypadají opravdu fantasticky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 839,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Kora KRW2

  Dvoudveřová vitrína Kora KRW2 skvěle zapadne do obývacího pokoje, jídelny nebo kanceláře. Díky proskleným dvířkám získává elegantní nádech. Vše podtrhují netradiční nohy, které vypadají opravdu fantasticky. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 849,00 Kč
 • K dispozici

  Skříň Kora KRD1

  Jednodveřová policová šatní skříň skvěle doplní nábytek z kolekce Kora ve Vašem interiéru. Je vyrobena z kvalitního lamina. Na výběr máte ze tří barevných provedení. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 699,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Kora KS1

  Dvoudveřová šatní skříň Kora KS1 skvěle doplní nábytek z kolekce Kora ve Vašem interiéru. Je vyrobena z kvalitního lamina. Na výběr máte ze tří barevných provedení. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 899,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Kora KR1

  Regál Kora KR1 lze použít i jako knihovnu. Je vyroben z kvalitní laminátové desky a disponuje čtveřicí poliček. Skvěle doplní nábytek z této kolekce ve Vašem interiéru. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 969,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda / bar Kora KK5

  Barová komoda Kora KK5 je velice praktickým doplňkem do Vaší domácnosti. Disponuje výklopnou skříňkou v horní části, která lze použít jako menší bar. V druhé polovině pak naleznete dvojici dvířek. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 790,00 Kč
 • K dispozici

  Zrcadlo Kora KC2

  Zrcadlo z kolekce Kora s označením KC2 je vyrobeno z kvalitního lamina. Skvěle doplní nábytek z této kolekce. Na výběr máte ze tří barevných provedení. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 179,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací sestava Kora

  Kolekce Kora byla navržena v rustikálním stylu. Jednotlivé části tohoto systému skvěle obohatí Vaši místnost a uchvátí Vás zejména svou praktičností a propracovaností. Tělo nábytku je vyrobeno z kvalitního lamina ve třech barevných provedeních - dub antik, dub canyon a samoa king. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  18 879,00 Kč