Kategorie

 • Jídelní stůl Texas
  Do naší nabídky přinášíme skleněný jídelní stůl za skvělou cenu. Ovšem...
  3 431,00 Kč 5 056,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Craft

Počet produktů: 11
Obývací stěna Craft

Velice moderní nábytek do obývacích pokojů z poslední kolekce Craft . Exkluzivní barevná kombinace dubu Kraft a smooth grey vzbuzuje jedinečný dojem z každého kusu nábytku. Vynikne zejména ve světlých interiérech. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky. Úchytky jsou ve střibrné barvě a vyrobeny z kovu.

 • K dispozici

  Komoda Craft K2S

  Komoda K2S z kolekce Craft podléhá nejmodernějším trendům a to jak vzhledovým, tak kvalitativním. Díky skvělé barevné kombinaci vzbuzuje v každém interiéru opravdu jedinečný dojem. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 149,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Craft K6S

  Šestizásuvkovká komoda K6S z kolekce Craft podléhá nejmodernějším trendům a to jak vzhledovým, tak kvalitativním. Díky skvělé barevné kombinaci vzbuzuje v každém interiéru opravdu jedinečný dojem. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 089,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Craft RTV

  Televizní stolek RTV z kolekce Craft podléhá nejmodernějším trendům a to jak vzhledovým, tak kvalitativním. Díky skvělé barevné kombinaci vzbuzuje v každém interiéru opravdu jedinečný dojem. Nabízí jednu skříňku, jednu zásuvku a jeden otevřený úložný prostor. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 849,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Craft W1

  Praktická závěsná police s označením W1 z kolekce Craft. Díky skvělé barevné kombinaci vzbuzuje v každém interiéru opravdu jedinečný dojem. Nabízí jednu skříňku a jeden otevřený úložný prostor. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  849,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Craft R1S

  Moderní a praktická šatní skříň Craft R1S nabízí dvoje dvířka a jednu zásuvkou. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 15mm. Uvnitř disponuje šatní tyčí. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 542,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Craft R3S

  Moderní a praktický regál Craft R3S nabízí trojici zásuvek a dvě poličky. Vhodný pro použití domácí knihovny. Je vyroben z kvalitního lamina o síle 15mm. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 629,00 Kč
 • K dispozici

  Skříň Craft S1D

  Moderní a praktická policová skříň Craft S1D. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 15mm. Uvnitř disponuje třemi policemi. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 394,00 Kč
 • K dispozici

  Skříň Craft S2D

  Moderní a praktická policová skříň Craft S2D s částečně prosklenými dvířky je vyrobena z kvalitního lamina o síle 15mm. Uvnitř disponuje šesti policemi, z čehož jsou tři prosklené. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 980,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Craft W2S

  Moderní a elegantní vitrína W2S z kolekce Craft disponuje dvěmi skleněnými a dvěmi laminovanými poličkami. Ve spodní části pak nabízí navíc dvě zásuvky. Je vyrobena z kvalitního lamina o síle 15mm. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 528,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Craft ST

  Protože je kolekce Craft do obývacích pokojů, konferenční stolek tak samozřejmě nesmí chybět. Nabízíme Craft ST vyrobený z kvalitního lamina o síle 15mm. Díky skvěle barevné kombinaci rozzáří každý interiér. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 764,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací pokoj Craft

  Velice moderní nábytek do obývacích pokojů z poslední kolekce Craft od výrobce Gala Meble. Exkluzivní barevná kombinace dubu Kraft a smooth grey vzbuzuje jedinečný dojem z každého kusu nábytku. Vynikne zejména ve světlých interiérech. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky. Úchytky jsou ve střibrné barvě a...

  16 500,00 Kč