Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

NÁBYTEK K DODÁNÍ IHNED

Počet produktů: 4

V této kategorii naleznete veškerý nábytek, který máme k dispozici přímo na našem skladu. To znamená, že po Vaší objednávce jsme schopni v co nejkratším čase Vámi objednaný produkt naložit a dovézt přímo k Vám domů! Veškerý nábytek je pečlivě zabalen přímo od výrobce a v nepoškozeném stavu. Po koupi výrobků v této kategorii si nárokujeme nemožnost vrácení zboží.

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Sevilla

  Zajímavá rohová sedací souprava Sevilla se zakulacenými područkami nabízí komfortní posezení. Nechybí jí ani úložný prostor nebo funkce pro příležitostné přespání. Dodáváme přímo z našeho skladu v dané rohové variantě a barevném provedení!

  Sleva! 8 680,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Sedací souprava PANAMA 3N+1N

  Vysoce moderní sedací souprava Panama skládající se pouze z pohovky pro 3 osoby! Díky svému kvalitnímu provedení a jedinečnému vzhledu si ji oblíbí každý zákazník, který vyhledává nadčasovou soupravu do svého interiéru. Dodáváme přímo z našeho skladu v daném barevném provedení!

  Sleva! 15 985,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Davos systém 2

  Na první pohled opravdu luxusní rozkládací rohová sedačka Davos je nabízena v několika rozměrových a výbavových provedeních. Použité pružiny faliste zajišťují skvělý posed. Dodáváme přímo z našeho skladu v dané rohové variantě a barevném provedení.

  31 599,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Ice

  Exkluzivně Vám nabízíme rohovou sedačku Ice přímo z našeho skladu ihned k odběru. Ice je charakteristická svou kombinací retro stylu a čisté moderny. Pochází z nové kolekce 2016 Wersal. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 19 999,20 Kč