Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Kashmir

Počet produktů: 17
Obývací stěna Kashmir

Vlastníte prázdný obývací pokoj a hledáte stylový a kvalitní nábytek pro jeho vybavení? Pak právě kolekce KASHMIR od výrobce Szynaka může být ta pravá. Při jejím navrhování se výrobce zaměřil především na uspokojení každé sorty zákazníků. Nestandartní tvary nábytku v této kolekci byly navrženy přesně tak, aby nábytek plnil dokonale svou funkci - být užitečný, ale zároveň také estetický. V kolekci KASHMIR naleznete nejen vybavení do obývacích pokojů - výrobce nezapomněl ani na jídelny či ložnice.

 • K dispozici

  Šatní skříň Kashmir 05

  Dvoudveřová šatní skříň z kolekce Kashmir v přírodních barvách Vás oslní na první pohled. Za šiřšími dvířky disponuje jednou šatní tyčí a poličkou nacházející se nad ní, zatímco za užšími dvířky se nachází praktické odkládací poličky. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  6 600,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Kashmir 10

  Moderní vitrína Kashmir 10 v přírodních barvách Vás oslní na první pohled. Za prosklenými dvířky disponuje třemi policemi. Je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou potaženou PVC fólií. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  6 280,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Kashmir 24

  Potřebujete do svého nového obývacího pokoje TV stolek a stále nevíte, který vybrat? Na našem e-shopu Vám nabízíme televizní stolek Kashmir 24, který je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou potaženou PVC fólií. Disponuje jedněmi dvířky a jednou zásuvkou. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  4 050,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Kashmir 25

  Potřebujete do svého nového obývacího pokoje TV stolek a stále nevíte, který vybrat? Na našem e-shopu Vám nabízíme televizní stolek Kashmir 25, který je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou potaženou PVC fólií. Disponuje dvěmi dvířky a praktickým otevřeným úložným prostorem. Dodáváme přímo od výrobce...

  4 050,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Kashmir 34

  Jednoduchá závěsná police skvěle doplňující kolekci Kashmir disponuje skleněnou poličkou z tvrzeného grafitovaného skla. Barevné provedení nábytku je Jilm Sangalo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  749,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Kashmir 35

  Jednoduchá větší závěsná police skvěle doplňující kolekci Kashmir disponuje skleněnou poličkou z tvrzeného grafitovaného skla. Barevné provedení nábytku je Jilm Sangalo. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  1 099,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní stůl Kashmir 40

  Moderní rozkládací jídelní stůl z kolekce Kashmir s číselným označením 40 je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou potaženou PVC fólií. Díky jednoduchému rozkladu můžete získat delku až 210! Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  7 390,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Kashmir 41

  Vzhledem velice zajímavý konferenční stolek do moderních interiérů. Kashmir 41 je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou potaženou PVC fólií. To zajišťuje skvělou údržbu a dlouhou životnost nábytku. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  4 090,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Kashmir 42

  Vzhledem velice zajímavý konferenční stolek do moderních interiérů. Kashmir 42 je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou potaženou PVC fólií. To zajišťuje skvělou údržbu a dlouhou životnost nábytku. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  2 690,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kashmir 44

  Komoda Kashmir 44 se skládá ze dvou dvířek a dvou skleněných poliček. Ty jsou vyrobeny z tvrzeného grafitovaného skla. Komodu lze doplnit o decentní LED osvětlení. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  5 764,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kashmir 45

  Komoda Kashmir 45 se skládá ze dvou dvířek. Je vyrobena z vysoce kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou potaženou PVC fólií. Skvěle doplní nábytek z kolekce Kashmir. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  4 760,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kashmir 46

  Komoda Kashmir 46 se skládá ze dvou dvířek a jedné skleněné poličky. Ta je vyrobena z tvrzeného grafitovaného skla. Komodu lze doplnit o decentní LED osvětlení. Skvěle doplní nábytek z kolekce Kashmir. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  4 049,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Kashmir 47

  Komoda Kashmir 47 se skládá ze tří dvířek a jedné skleněné poličky. Ta je vyrobena z tvrzeného grafitovaného skla. Komodu lze doplnit o decentní LED osvětlení. Skvěle doplní nábytek z kolekce Kashmir. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  5 478,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle Kashmir 101

  Jak jsme se již zmiňovali v popisku ke kolekci Kashmir, výrobce nezapomněl ani na vybavení do jídelen. Nabízíme Vám jídelní židli Kashmir 101, která má konstrukci vyrobenou z pevného bukového dřeva. Na čalounění byla použita kvalitní ekokůže. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  1 790,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Jídelní set Kashmir

  Jestliže nově vybavujete jídelnu či uvažujete o obživení svého interiéru, pak je pro Vás jídelní set z kolekce Kashmir tou správnou volbou. Disponuje jedním rozkládacím stolem a šesti jídelními židlemi počalouněnými kvalitní ekokůží. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  18 109,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací sestava Kashmir 1

  Obývací sestava Kashmir 1 je moderní, praktická a díky svému vzhledu a kvalitě zpracování jedinečná. V této sestavě naleznete prvky jako TV stolek, šatní skříň, dvě komody a závěsnou polici. Jednotlivé prvky jsou vyrobeny z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  21 980,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Obývací sestava Kashmir 2

  Obývací sestava Kashmir 2 je moderní, praktická a díky svému vzhledu a kvalitě zpracování jedinečná. V této sestavě naleznete prvky jako TV stolek, vitrínu, konferenční stolek a závěsnou polici. Jednotlivé prvky jsou vyrobeny z kvalitního lamina v kombinaci s MDF deskou. Dodáváme přímo od výrobce Szynaka.

  15 150,00 Kč