Kategorie

 • Skříň Omega 150
  Kvalitní  a   elegantní skříň Omega  s posuvnými dveřmi, která...
  8 999,00 Kč 9 999,00 Kč
Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Obývací stěna Verto

Počet produktů: 10
Obývací stěna Verto

Kolekce Verto není pouze nábytek do obývacích pokojů, ale disponuje i prvky k vybavení moderních ložnic. Některé produkty jsou vyráběny jak v levém, tak v pravém provedení, což může být mnohdy velice praktické. Na výběr máte tři barevné provedení - Dub Nelson / šedá perla lesk, hnědá perla lesk a magnolia perla lesk. Na základě toho věříme, že si zaručeně přijdete na chuť svým oblíbeným barvám. Pokud není uvedeno jinak, dodáváme v demontovaném stavu.

 • K dispozici

  Šatní skříň Verto V1

  Z poslední nejnovější kolekce Verto od výrobce Dolmar přinášíme šatní skříň s označením V1. Je vyrobena z kvalitního lamina v souladu s nejmodernějšími technologiemi. Díky možnosti výběru ze tří barevných variant věříme, že si vybere každý zákazník. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  3 055,00 Kč
 • K dispozici

  Vitrína Verto V2

  Velmi zajímává je tato vitrína z kolekce Verto. Její moderní provedení ocení opravdu každý. Máte na výběr ze tří variant barevného provedení. Za příplatek lze dokoupit led osvětlení, které přidá jen na kráse. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  4 219,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Verto V3

  Moderní komoda z dřevotřískové desky o síle 16mm. Nabízí velký úložný prostor. Výrobce zakončil hrany ABS lištami proti mechanickému poškození. Na výběr máte tři varianty barevného provedení. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  3 483,00 Kč
 • K dispozici

  TV stolek Verto V4

  TV stolek je určitě nezbytnou součástí v obývacím pokoji. Za příznivou cenu lze koupit například tenhle z kolekce Verto. Svou jednoduchostí zaujme opravdu každého. Bez příplatku máte na výběr ze tří variant barevného provedení. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  2 257,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Verto V5 L

  Součástí kolekce Verto je také Regál V5 L. K dostání je v levém a pravém provedení. Je vhodný především do menších interiérů, svou velikostí Vám ušetří spoustu místa. Na výběr máte ze tří barevných variant. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 981,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Verto V5 P

  Součástí kolekce Verto je také Regál V5 P. K dostání je v levém a pravém provedení. Je vhodný především do menších interiérů, svou velikostí Vám ušetří spoustu místa. Na výběr máte ze tří barevných variant. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 981,00 Kč
 • K dispozici

  Konferenční stolek Verto V6

  Svými atypickým tvary okouzlí každého, kdo si potrpí na neobyčejnosti, jako je například tento konferenční stolek Verto V6. Nabízí Vám odkládací plochu ve třech výškových úrovních. Proti poškození výrobce zakončil hrany ABS lištami. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 225,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Verto V7

  Závěsná police z kolekce Verto Vám nabídne odkládací plochu ve dvou výškových úrovních pro maličkosti, které chcete mít neustále na očích. Ve vašem obývacím pokoji by tak určitě neměla chybět. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  637,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Verto V8

  Praktická a jednoduchá závěsná police z kolekce Verto je vhodná do ložnice, pracovny nebo obývacího pokoje. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitního lamina o síle desky 16mm a hrany byly zakončeny ABS lištami. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  448,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Verto V9

  Noční stolek z kolekce Verto byl vyroben v moderním provedení. Určitě je nezbytnou součástí každé ložnice. Na výběr máte ze tří barevných variant a to bez příplatku. Každý si může vybrat dle svého vkusu. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  868,00 Kč