Menu

Doprava ZDARMA

 

Kuchyňské a jídelní židle
Počet produktů: 223

Náš internetový obchod nabízí moderní židle, které v česku jen tak nenajdete. Sázíme na pohodlnost, moderní design a cenovou dostupnost veškerého sortimentu. Nabízíme židle pro domácí využití, ale i pro vybavení moderní kanceláře, kavárny, nebo zasedacích místností.

Židle, které máme v nabídce, jsou kvalitní, odolné a designově jedinečné. Klademe důraz na tři faktory - atraktivní cena, vysoká kvalita a životnost.

Celý text

Jídelní židle v mnoha provedeních

Nejčastěji využívanými materiály je dřevo, kov a plast. Případně kombinace těchto materiálů. Moderní jídelní židle jsou vhodné jak do kuchyně, jídelny i kanceláří nebo zasedacích místností. Splňují vysoké nároky a jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Tenká hrubost materiálu sedadel dodává celkovému vzhledu lehkost a jemnost. Nabízíme velký výběr kvalitních látek a textilních kůží a různé kombinace barev. Sami si můžete vybrat typ tkaniny v naší galerii látek. Na své si tak přijdou i ti, co mají rádi trochu extravagance a stylu a nebojí se pestrých barev. Potahové látky na židle jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti odření a zátěžím. Častou jsou vyrobeny z ekologické kůže, či pevnější textilie. Potahy jsou upravené proti ulpívání skvrn a velmi snadno se čistí.

Naše židle jsou vždy originálem

V našem internetovém obchodě najdete pouze originální zboží. Naše židle, jídelní židle i barové židle jsou ideální do klasických i moderních interiérů ve stylu art deco, glamour apod. Disponujeme velkým výběrem látek pro čalounění a zároveň velkou nabídkou barev dřeva a kovů. Veškeré židle i jídelní židle jsou stabilní díky použitým materiálům. Vždy pečlivě sledujeme moderní trendy v nábytkářství a přizpůsobujeme tomu naší nabídku.

Katalog

produktů na stránce