Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Regály

Počet produktů: 52

Chcete maximálně využít prostor místnosti? Inspirujte se u nás. V nabídce jsem pro Vás připravili designově zajímavé regály, použitelné v každé domácnosti. V Lumax nábytku najdete Regály moderně řešené z kvalitních materiálů a široký výběr dekorů a barev.

Produkty na stránce

 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Regál Caracas 06

  Velký regál Caracas 06 Vám nabízí až 10 polic. Můžete jej tak využít jako knihovnu nebo úložný prostor pro Vaše dekorační věci. Je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  13 455,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Regál Palazzo 07

  Vysoký regál je kusem nábytku, který je u zákazníků velice oblíbený. Lze jej totiž použít jak pro vystavení dekoračních věcí, tak i například jako knihovnu. Regál Palazzo 07 navíc disponuje i uzavřeným úložným prostorem, což je velice praktické.

  12 110,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Caracas 05

  Regál Caracas 05 Vám nabízí 5 polic. Můžete jej tak využít jako knihovnu nebo úložný prostor pro Vaše dekorační věci. Je vyroben z přírodní dřevěné dýhy v kombinaci s masivním břízovým dřevem.

  7 293,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Malaga 21

  Regály patří mezi nejčastěji nakupovaný nábytek. Proto věříme, že ani tento nezůstane ve Vašich očich bez povšimnutí. Díky jeho preciznímu zpracování z kvalitních materiálů si jistě najde místo ve Vaší domácnosti. Dopomůže tomu i možnost výběru korpusu v sedmi odstínech.

  7 670,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Vievien 13

  Praktický regál Vievien 13 s dvířky si zajisté najde místo v každé moderní domácnosti. Disponuje jedněmi dvířky a dvěmi praktickými policemi pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích.

  5 387,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Vievien 14

  Praktický regál Vievien 14 si zajisté najde místo v každé moderní domácnosti. Disponuje čtveřicí polic pro umístění Vašich fotografií nebo různých dekoračních věcí. Je vyroben z kvalitní LTD desky v kombinaci s masivním dubovým dřevem.

  3 659,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Loft 02

  Praktický a velice pohledný regál Loft 02 je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje jedněmi dvířky a jedním otevřeným úložným prostorem s policemi. Vhodný zejména pro uložení věcí, které chcete mít stále na očích.

  4 320,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Alba 01

  Praktický regál Alba 01 se zásuvkou ve spodní části si zajisté najde místo ve Vaší domácnosti. Je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje třemi policemi. Má elegantní bytelné nožky.

  1 886,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Dover 20

  Regál Dover 20 je velice praktický díky tomu, že jej můžete využít i jako knihovnu. Disponuje navíc trojicí praktických zásuvek. Je vyroben z kvalitního lamina.

  2 300,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Dover 21

  Regál Dover 21 je vyrobený z kvalitního lamina. Díky dvířkám se z něj stává velice praktický kus nábytku. Je v barevném provedení višeň primavera.

  1 957,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Meris 01

  Regál Meris 01 může být praktickým doplňkem do každého interiéru. Je vyroben z kvalítního lamina, které je stále velice oblíbené díky své snadné údržbě. Disponuje dvěmi policemi a dvojicí praktických zásuvek.

  2 452,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Meris 02

  Regál Meris 02 může být praktickým doplňkem do každého interiéru. Je vyroben z kvalítního lamina, které je stále velice oblíbené díky své snadné údržbě. Disponuje jednou policí a jedněmi dvířky. Díky tomu si můžete uschovat věci, které nechce mít stále na očích.

  2 859,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Monsun 2 L/P

  Regál Monsun je dodáván v demontu s přehledným návodem nebo smontovaná - Montáž nábytku je grátis !!!  

  3 899,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Regál Palazzo 27

  Vysoký regál je kusem nábytku, který je u zákazníků velice oblíbený. Lze jej totiž použít jak pro vystavení dekoračních věcí, tak i například jako knihovnu. Regál Palazzo 27 navíc disponuje i uzavřeným úložným prostorem, což je velice praktické.

  12 110,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Monez 04

  Velice praktický regál Monez 04 má vícero využití. Můžete jej použít například i jako knihovnu. Je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje třemi policemi a jednou zásuvkou.

  2 996,00 Kč
 • K dispozici

  Regál zakončovací Loft 36 - pravý

  Praktický a velice pohledný Regál zakončovací Loft 36 je vyroben z kvalitního lamina. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru. Regál můžete zavěsiti i na zeď. 

  2 470,00 Kč
 • K dispozici

  Regál zakončovací Loft 36 - levý

  Praktický a velice pohledný Regál zakončovací Loft 36 je vyroben z kvalitního lamina. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru. Regál můžete zavěsiti i na zeď. 

  2 470,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný regál Harmony 38

  Praktický a velice pohledný závěsný regál Harmony 38 je vyroben z kvalitního lamina a masivní dubové dýhy. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru.

  2 790,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný regál Loft 33

  Praktický a velice pohledný závěsný regál Loft 33 je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje třemi policemi. Je v barevném provedení třešeň Malaga.

  999,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný regál Loft 34 podélný

  Praktický a velice pohledný závěsný regál Loft 34 je vyroben z kvalitního lamina. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru.

  1 194,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný regál Loft 35

  Praktický a velice pohledný závěsný regál Loft 35 je vyroben z kvalitního lamina. Díky svému rozložení úložného prostoru na malé a větší poličky si můžete vyhrát s dekorací Vašeho interiéru. Regál můžete postavit i na zem.

  1 524,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Monez 06

  Velice praktický regál Monez 06 má vícero využití. Můžete jej použít například i jako velkou knihovnu, díky jeho množství úložného prostoru. Je vyroben z kvalitního lamina. Disponuje sedmi policemi a jednou zásuvkou.

  3 890,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Conte 07

  Regál Conte 07 najde široké využití v každé domácnosti. Díky čtveřici polic si do něj budete moci uložit velké množství věcí, které chcete mít stále na očích. Je vyroben z LTD desky v kombinaci s masivní přírodní dýhou.

  5 184,00 Kč
 • K dispozici

  Polootevřený regál Mag Euro 02

  Polootevřený regál se sklem ze sektorové řady Mag Euro je velice praktickým doplňkem do každé kanceláře nebo pracovny. Disponuje čtyřmi dvířky, z nich jsou dvoje v horní části prosklené. Je vyroben z kvalitního lamina.

  4 240,00 Kč
 • K dispozici

  Polootevřený regál Mag Euro 03

  Polootevřený regál ze sektorové řady Mag Euro je velice praktickým doplňkem do každé kanceláře nebo pracovny. Disponuje dvěmi dvířky ve spodní části. Je vyroben z kvalitního lamina.

  2 830,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Mag Euro 04

  Široký regál Mag Euro 04 z kvalitního lamina skvěle doplní Vaši kancelář a usnadní tak uložení šanonů a ostatních firemních nebo osobních dokladů. Disponuje čtyřmi policemi a nabízí opravdu hodně úložného prostoru.

  2 164,00 Kč
 • K dispozici

  Polootevřený regál Mag Euro 06

  Úzký polootevřený regál je kusem nábytku, který zapadne do každého interiéru. Díky disponujícím dvířkám získáváte i uzavřený úložný prostor, což může být pro někoho velice praktické. Mag Euro 06 je vyroben z kvalitního lamina.

  1 900,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Mag Euro 07

  Vysoký regál Mag Euro 07 z kvalitního lamina skvěle doplní Vaši kancelář a usnadní tak uložení šanonů a ostatních firemních nebo osobních dokladů. Disponuje čtyřmi policemi a nabízí dostatek úložného prostoru.

  1 600,00 Kč
 • K dispozici

  Rohový regál Mag Euro 08

  Rohový regál Mag Euro 08 skvělé zakončí Vaši nábytkou stěnu v kanceláři a zároveň také rozšíří o úložný prostor. Disponuje čtyřmi policemi a je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení ořech.

  1 330,00 Kč
 • K dispozici

  Regálek Mag Euro 10

  Praktický regálek Mag Euro 10 můžete díky svým rozměrům umístit kdekoliv v místnosti přesně tak, jak potřebujete. Disponuje jednou policí a je vyroben z kvalítního lamina v barevném provedení ořech.

  1 120,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Tre 07 pravý

  Regály jsou čím dál tím více oblíbenějším nábytkem. Tre 07 navíc disponuje i dvířky s uzavřeným úložným prostorem, což může hodně lidí ocenit. Navíc má dvě police pro odložení věcí, které chcete mít stále na očích.

  5 140,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Tre 27 levý

  Regály jsou čím dál tím více oblíběnějším nábytkem. Tre 27 navíc disponuje i dvířky s uzavřeným úložným prostorem, což může hodně lidí ocenit. Navíc má dvě police pro odložení věcí, které chcete mít stále na očích.

  5 140,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Lenchen 88

  Regály jsou velice oblíbeným kusem nábytku díky několika možnostem jejich využití - knihovna, skříň apod. Lenchen 88 je vyroben z kvalitního lamina se strukturou dřeva.

  5 559,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Oslo 06

  Regál disponující čtveřicí poliček je praktickým doplňkem do Vaší domácnosti. Ve spodní části se navíc nachází dvě zásuvky. Je vyroben z kvalitního lamina o síle 16mm. Dodáváme v demontu.

  2 240,00 Kč
 • K dispozici

  Regal Nemezis 88

  Regal Nemezis to elegantní design, vysoká kvalita zároveň s přístupnou cenou jsou jedny z atributů tohoto nábytku

  3 785,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Royal RW

  Regál z kolekce Royal je praktickým kusem nábytku. Lze jej použít na vícero způsobů, například jako knihovnu, vystavení fotografií apod. Regál Royal RW je vyroben z kvalitního lamina. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 400,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Kora KR1

  Regál Kora KR1 lze použít i jako knihovnu. Je vyroben z kvalitní laminátové desky a disponuje čtveřicí poliček. Skvěle doplní nábytek z této kolekce ve Vašem interiéru. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  1 969,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Alano R4

  Jednoduchý, moderní a praktický. To jsou charakteristická slova, která popisují regály z kolekce Alano. R4 je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení dub Lefkas tmavý. Je vhodný jako obývací stěna. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  4 229,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Alano R3

  Jednoduchý, moderní a praktický. To jsou charakteristická slova, která popisují regály z kolekce Alano. R3 je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení dub Lefkas tmavý. Je vhodný jako obývací stěna. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  3 759,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Alano R2

  Jednoduchý, moderní a praktický. To jsou charakteristická slova, která popisují regály z kolekce Alano. R2 je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení dub Lefkas tmavý. Je vhodný jako obývací stěna. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 466,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Craft R3S

  Moderní a praktický regál Craft R3S nabízí trojici zásuvek a dvě poličky. Vhodný pro použití domácí knihovny. Je vyroben z kvalitního lamina o síle 15mm. Dodáváme přímo od výrobce Gala Meble.

  2 629,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Carmelo C10

  Praktický regál Carmelo C10 nabídne čtveřici poliček. Je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení dub sonoma. Hrany jsou zakončeny ABS lištou, což zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  940,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsný regál Carmelo C19

  Stejně jako závěsné police tak i závěsné regály jsou u zákazníků velice oblíbeným zbožím. Regál Carmelo C19 je vyroben z kvalitního lamina a díky svým rozměrům nabídne i dostatek úložného prostoru. Na výběr máte ze čtyř barevných variant. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  766,00 Kč
 • K dispozici

  Výměnný regál Cubico CU3

  Praktický doplněk do každého dětského nebo studentského pokoje. Výměnné regálky nabízíme ve třech barevných variantách. Jsou vyrobeny z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  400,00 Kč
 • K dispozici

  Výměnný regál hluboký Cubico CU4

  Praktický doplněk do každého dětského nebo studentského pokoje. Výměnné regálky nabízíme ve třech barevných variantách. Jsou vyrobeny z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  458,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Romero R5

  Regál R5 z kolekce Romero lze využít například jako knihovnu nebo výstavku Vašich maličkostí. Disponuje čtyřmi policemi.  Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  878,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Romero R18

  Regál R18 z kolekce Romero lze využít například jako knihovnu nebo výstavku Vašich maličkostí. Disponuje čtyřmi policemi.  Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 827,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Salina SAL12

  V moderním stylu a provedení byl vyroben tento regál z kolekce Salina. Bez příplatku máte možnost výběru dovubarevného provedení. Výrobce zakončil hrany ABS lištami. Záda regálu jsou ze sololitové desky. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitního lamina o síle desky 16mm. Dodáváme přímo od výrobce Dolmar.

  1 039,00 Kč