Menu

Doprava ZDARMA

 

Jak nakupovat

Je to velmi jednoduché, rychlé a nevyžaduje to mnoho času!!

 1. Vyberte si výrobek, který Vás zajímá – na hlavní stránce po levé straně máme menu výrobků.
 2. Vyberte barvu, potah, materiál, variantu apod. ..: Když vybíráte barvu nebo odstín nábytku, pamatujte na to, že se fotografie může trochu lišit od skutečných barev, je to pouze počítačová fotografie. Máte-li pochybnosti o výběru barvy, zavolejte nám a domluvte si osobní schůzku s naším poradcem 602 342 485, aby Vám pomohl vybrat výrobek, s nímž budete na 100% spokojeni.
 3. Zaregistrujte se na našich webových stránkách a vyberte si způsob platby. Můžete u nás platit:  
 4. - v hotovosti při dodání
    - převodem na účet
 5. Zkontrolujte svoji objednávku.
 6. Potvrďte svou objednávku.
 • Na svůj email dostanete potvrzení, že jsme přijali Vaši objednávku. Ale PAMATUJTE!!! dodací lhůta objednávky začne plynout teprve od momentu, kdy obdržíte email od našeho pracovníka s potvrzením zadání objednávky u výrobce a předpokládaným časem realizace objednávky.
 • Pokud jste již uzavřeli košík a rozhodli jste se ještě pro nějaký výrobek, nemusíte zadávat novou objednávku. Stačí, když nám napíšete email s číslem své objednávky a informací o přidání výrobku do Vaší objednávky.
 • Můžete si objednat také přes telefon, ale po ukončení hovoru nám musíte zaslat přes sms své kontaktní údaje, doručovací adresu a emailovou adresu. Pokud sms nedostaneme, považujeme objednávku za neplatnou.