Menu

Doprava ZDARMA

 

O nás

Lumax Nábytek je dynamicky se rozvíjející portál s interiérovým nábytkem. Jsme tu pro Vás již více než 6 let. Každý den s Vámi se učíme a rozvíjíme naší firmu podle Vašich potřeb.

Každý den se snažíme doplňovat naši nabídku o nové výrobky, díky čemuž nejsme nikdy pozadu za aktuálními trendy. Myslíme nejen na zákazníky, kteří hledají novinky a ,,TOP“ produkty, ale nezapomínáme také na skupinu zákazníků hledajících něco tradičního a klasického.

Naši konzultanti jsou efektivní a kreativní tým, který cení Váš čas a peníze.

V zájmu každé stránky potenciální transakce nabízíme výrobky vysoké kvality a co možná nejnižší ceny.

Každý výrobek z naší nabídky se snažíme představit prostřednictvím podrobného popisu a četných fotografií. Tímto způsobem tvoříme virtuální pocit skutečnosti popsaného předmětu.

Při navrhování aktuální verze systému internetového prodeje naši informatici, grafici a programátoři věnovali hodně času a těžké práce na stvoření internetového obchodu, který je přehledný, jednoduchý v obsluze a zároveň je jeho prohlížení potěšením pro oko. A tady jsme!! Lumax – nábytek.

Veškerá práce je založena na zkušenostech našeho týmu vyplývající z praxe v internetovém prodeji, vylepšení předchozí verze softwaru obchodu Lumax – nábytek a řady průzkumů provedených mezi našimi zákazníky. Jde o názory a náměty uživatelů, které pro nás byly nejdůležitějším zdrojem informací během tvůrčí práce.

Posláním našeho obchodu je spokojenost každého uživatele nakupujícího na našich stránkách. Jeho realizace je dosažena prostřednictvím dodržování stanovených priorit naší obchodní politiky, tj.:

  • vysoká kvalita zákaznického servisu
  • srozumitelnost a bezpečnost prováděných transakcí
  • rychlost při dokončování transakcí

Při provádění naší obchodní politiky tvoříme příjemnou a pestrou stránku internetových nákupů a transakcí. Doporučujeme Vám, abyste se seznámili s naší nabídkou, a přejeme úspěšné nákupy.

Tým Lumax - nábytek