Kategorie

Doprava
facebooklumaxnabytek Google lumaxnabytek

Nejprodávanější zboží

Produkty na stránce

 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací...

  Na první pohled velice zajímavá rohová sedací souprava nesoucí název Infinity Mini. Na výběr máte z několika akčních barevných variant za skvělou cenu!. Soupravu dodáváme od výrobce Wersal.

  Sleva! 15 199,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Komi KM13

  U žádné kolekce dětského nábytku by neměl chybět psací stůl. Samozřejmě nechybí ani u kolekce Komi a my Vám přinášíme stůl s označením KM13. Je velice praktický, disponuje několika zásuvkami. Je vyroben z kvalitního lamina a navíc disponuje pojízdnou poličkou na klávesnici.

  2 199,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Bardot

  Moderní sedací souprava Bardot skvěle doplní Váš interiér svým klasickým designem. Díky akční nabídce od výrobce můžete mít soupravu z obrázku za sníženou cenu! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 10 399,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle H-668 bílé

  Elegantní židle H-668 je vyrobena z chromované oceli a eko kůží v barvě černá/bílá

  1 799,00 Kč
 • K dispozici

  Dětská postel Mobi MO18

  Dětská postel z kolekce Mobi disponuje praktickým úložným prostorem ve spodní části. Vedle také naleznete menší regálek, což může být mnohdy velice praktické. Na výběr máte ze dvou barevných variant.

  4 064,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Vera 20

  Šatní skříň Vera 20 je v 5ti barevných kombinacích. Je vyrobena z kvalitního lamina a hrany má zakončeny ABS lištou. Disponuje čtyřmi dvířky a dvěmi praktickými zrcadly, které se mohou stát Vaším každodenním pomocníkem při výběru vhodného oblečení.

  5 999,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Nelly Maxi

  Jak již název napovídá, jedná se o obrovskou sedací soupravu ve tvaru písmene "U". Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte díky akční nabídce několik barevných variant za SKVĚLOU cenu! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 16 600,00 Kč
 • K dispozici

  Houpací křeslo MONDI II

  Houpací Křeslo MONDI II ozdobí i Váš obývací pokoj či kancelář. 

  1 612,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Mobi MO11

  Psací stůl by prostě v dětském nebo studentském pokoji zaručeně neměl chybět. Proto Vám nabízíme stůl z kolekce Mobi s označením MO11. Je vyroben z kvalitního lamina o síle desky 16mm, což zajišťuje výbornou stabilitu při psaní.

  2 530,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Labyrint LA18

  Praktický psací stůl do dětského nebo studentského pokoje se dvěmi zásuvkami a designovým regálkem s malými poličkami skvěle zapadne do každého moderního interiéru. Je vyroben z laminátové desky o síle 16mm což zaručí stabilitu při psaní např. domácích úkolů.

  1 999,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Komi KM1

  I děti by se měli co nejdříve naučit pořádku a proto Vám nabízíme další šatní skříň vyrobenou z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Na výběr máte ze dvou barevných variant, což je velice praktické, pokud rozlišujete nábytek pro kluky a holky.

  2 800,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Emporio 2016

  Rohová sedací souprava Emporio z nové kolekce 2016 od výrobce Wersal zaručeně vykouzlí ve Vašem interiéru jedinečnou atmosféru. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  20 299,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Labyrint LA1

  Šatní skříň Labyrint LA1 nabízíme ve třech barevných provedeních. Na dvířkách a šuplících má moderní úchytky. Uvnitř disponuje typickým úložným prostorem v podobě šatní tyče na věšáky a horní policí.

  2 760,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Tokio Maxi

  Jak již název napovídá, jedná se o větší sestričku rohové sedačky Tokio. Je velice moderní a elegantně tvarovaná. Nabízí komfortní posezení. Disponuje úložným prostorem. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  19 300,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle H-414 bílá

  Elegantní židle H-790 je vyrobena z chromované oceli a eko kůží v barvě černá/bílá

  1 799,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Mobi MO2

  Šatní skříň MO2 je součástí sektoru dětského nábytku Mobi. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant. Je vyrobena z kvalitního lamina. Hrany má zakončeny ABS lištami pro zvýšení odolnosti vůči mechanickému poškození.

  3 239,00 Kč
 • K dispozici

  Dětská patrová...

  Patrové postele jsou u dětí velice oblíbené. Samozřejmě ale nejen to, také ušetří hodně místa v interiéru a Komi KM16 navíc disponuje psacím stolem, který lze snadno zasunout pod postel. Na výběr máte ze dvou barevných variant.

  6 750,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Labyrint LA12

  Závěsná police s prakticky rozděleným úložným prostorem v podobě pěti poliček. Je vyrobena z kvalitního lamina v krémovém barevném provedení. 

  680,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava...

  Infinity XL Comfort rozkládací je nejvyšší dostupná verze z celé kategorie Inifity sedaček od výrobce Wersal. Model 2016 byl dotažen k dokonalosti v podobě polohovacích opěrek hlavy a komfortního posedu. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Sedačka navíc disponuje vysouvacím úložným...

  31 590,00 Kč
 • Akce
  K dispozici

  Křeslo INFINITY

  Kostra křesla Infinity je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva

  6 395,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Infinity Mini

  Na první pohled velice zajímavá rohová sedací souprava nesoucí název Infinity Mini. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů a korpusů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  17 790,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle H-668 černé

  Elegantní židle H-668 je vyrobena z chromované oceli a eko kůží v barvě černá/bílá

  1 999,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle H-690

  Elegantní židle H-668 je vyrobena z chromované oceli a eko kůží v barvě černá/bílá

  2 099,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Next NX13

  Kombinovaný psací stůl pro Vašeho studenta zaručeně splní veškeré jeho požadavky. Disponuje několika otevřenými poličkami, čtveřici praktických zásuvek a výsuvnou policí na kolejničkách pro umístění klávesnice. Na výběr máte ze dvou barevných provedení.

  2 290,00 Kč
 • K dispozici

  Šatní skříň Komi KM2

  I děti by se měly co nejdříve naučit pořádku a proto Vám nabízíme další šatní skříň vyrobenou z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Na výběr máte ze dvou barevných variant, což je velice praktické, pokud rozlišujete nábytek pro kluky a holky.

  2 800,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Komi KM7

  Jak jste si již mohli z obrázku všimnout, komoda Komi KM7 je charakteristická zejména svým netradičním designem. Disponuje velkým množstvím úložného prostoru rozděleným do několika skříněk a zásuvek. Na výběr máte ze dvou barevných variant!

  2 370,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Komi KM8

  Komoda Komi8 je typickým kusem nábytku z této sekce. Disponuje čtyřmi zásuvkami a jedněmi úzkými dvířky. Je vyrobena z kvalitního lamina. Na výběr máte ze dvou barevných variant.

  2 060,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací...

  Moderní sedací souprava Mohito skvěle doplní Váš interiér svým klasickým designem. Na výběr máte hned z několika akčních potahů a polštářků! Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 15 000,00 Kč
 • Doprava zdarma
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Bardot

  Moderní sedací souprava Bardot skvěle doplní Váš interiér svým klasickým designem. Na výběr máte z naší kolekce několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  11 290,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Fado Mini

  Elegantní rohová sedačka Fado Mini zaručeně výborně doplní Váš interiér a dodá mu jedinečnou atmosféru. Díky akci máte možnost výběru z několika barevných kombinací za skvělou cenu! Soupravu dodáváme od výrobce Wersal.

  Sleva! 12 390,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle H-414 šedá

  Elegantní židle H-414 je vyrobena z chromované oceli a eko kůží v barvě černá/bílá

  1 888,00 Kč
 • K dispozici

  Komoda Mobi MO10

  Komoda Mobi MO10 je díky svému rozvržení úložného prostoru velice zajímavým kusem nábytku, které Vaše ratolesti zajisté ocení ve svém pokojíčku. Na výběr máte ze dvou barevných variant.

  2 917,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  AKCE! Rohová sedací souprava Genua Lux

  Šikovná rohová sedačka Genua Lux Vás svými oblými tvary zaujme na první pohled. Díky akční nabídce od výrobce máte na výběr z několika barevných kombinací za skvělou cenu! Soupravu dodáváme od výrobce Wersal.

  Sleva! 11 090,00 Kč
 • Doprava zdarma Akce
  K dispozici

  Rohová sedací souprava Ice

  Sedačka Ice je charakteristická svou kombinací retro stylu a čisté moderny. Pochází z nové kolekce 2016 Wersal. Na výběr máte z naší galerie několika potahů různých cenových skupin. Soupravu dodáváme od uznávaného výrobce Wersal.

  Sleva! 20 699,00 Kč
 • K dispozici

  Pohovka Marcin

  Zajímavá pohovka Marcin disponuje jak úložným prostorem, tak jednoduchým rozkladem pro příležitostné přespání. Díky naší galerii potahů máte možnost výběru vlastního potahu a korpusu! Dodáváme přímo od výrobce.

  Sleva! 4 300,00 Kč
 • K dispozici

  Jídelní židle H-791 Sonoma

  Moderní čalouněná židle H-791 je velmi vhodný do kuchyně nebo jídelny.

  2 099,00 Kč
 • K dispozici

  Skříň Komi KM3

  I děti by se měly co nejdříve naučit pořádku a proto Vám nabízíme další skříň s označením Komi KM3 vyrobenou z kvalitního lamina o síle desky 16mm. Na výběr máte ze dvou barevných variant, což je velice praktické, pokud rozlišujete nábytek pro kluky a holky.

  2 120,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Labyrint LA5

  Zajímavě řešený regál Labyrint LA5 je vyroben z kvalitního lamina o síle desky 16mm. V horní polovině se nachází dvě police s otevřeným úložným prostorem. V polovině dolní poté najdeme tři praktické zásuvky zásuvky.

  1 899,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Labyrint LA14

  Závěsná police s prakticky rozděleným úložným prostorem v podobě designového regálku s několika menšími poličkami. Je vyrobena z kvalitního lamina v krémovém barevném provedení.

  859,00 Kč
 • K dispozici

  Kancelářská židle Q-040 bílá

  Velice elegantní kancelářská židle Q-040 s kovovým křížem na plastových kolečkách. Disponuje otáčecím mechanismem TILT. Je výškově nastavitelná. Čalounění je z kvalitní ekokůže s detailním prošitím. Dodáváme přímo od výrobce Signal.

  2 955,00 Kč
 • K dispozici

  Křeslo MAJOR

  Křeslo MAJOR ozdobí i Váš obývací pokoj či kancelář. 

  3 799,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Wenecja 05

  Noční stolek je praktickým doplňkem ke každému lůžku. Díky němu si najde místo Váš budík nebo knížky, které čtete před spaním. Je vyroben z kvalitního lamina v barevném provedení dub sonoma / bílá, díky čemuž se náramně hodí k lůžku z kolekce Wenecja.

  557,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Dover 01

  Závěsná police Dover 01 se může stát velice praktickým doplňkem Vaší domácnosti. Je ideální pro uložení menších dekoračních věcí, které chcete mít stále na očích. Vyrobena z kvalitního lamina.

  711,00 Kč
 • K dispozici

  Závěsná police Mobi MO14

  Závěsné police jsou u zákazníků velice oblíbené hned ze dvou důvodů - ušetří místo ve Vašem interiéru a také skvěle vypadají! Mobi MO14 je vyrobena z kvalitního lamina. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant.

  885,00 Kč
 • K dispozici

  Noční stolek Mobi MO17

  Noční stolek Mobi MO17 je vyroben z kvalitního lamina ve dvou barevných variantách. Hrany má zakončený ABS lištami. Velice praktický v dětském pokojíčku.

  1 040,00 Kč
 • K dispozici

  Rohová skříň Blog BL1

  Rohové šatní skříně jsou velice praktické z hlediska ušetření místa v interiéru. Zároveň ale nabízí velké množství úložného prostoru, což zajisté každý ocení. Blog BL1 je vyrobena z kvalitního lamina s ABS lištami.

  7 100,00 Kč
 • K dispozici

  Psací stůl Blog BL13

  Dětský nebo studentský pokoj bez pořádného psacího stolu snad ani neexistuje. Z kolekce Blog Vám nabízíme psací stůl s označením BL13, který je vyroben z kvalitního lamina o síle desky 16mm, což zaručuje výbornou stabilitu při psaní.

  2 600,00 Kč
 • K dispozici

  Regál Komi KM5

  Regál z kolekce Komi se může stát velice praktickým doplňkem do každého dětského nebo studentského pokoje. Disponuje dvěmi policemi a třemi nad sebou umístěnými zásuvkami. Na výběr máte ze dvou barevných variant!

  1 690,00 Kč